K770i nebo K800i

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod s-cx65 11. 7. 2008 18:17

Zdravím, rozhoduji se mezi těmito dvěma telefony. Mobil obvykle nejvíce využívám kromě klasického telefonování a SMSek na poslech hudby, focení, hraní her. Poraďte tedy...
S poctivostí nejdřív pojdeš.
s-cx65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 7. 2008 18:46

Jednoduché. K800 disponuje xenonovým bleskem, K770 nabídne funkci TrackID a podporu souborů SWF. Vyber si. 8-)

Odeslat příspěvekod s-cx65 11. 7. 2008 18:49

Já to mám takhle: budu mít nějakou dobu k800i a pak mám volbu - nechat si ho nebo k770i. Podle co jsi napsal bych asi k770i...je to těžký. Otec mi z vlastní zkušenosti říkal, že k800i vyniká rychlostí a výkoností. Je to pravda?
s-cx65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 7. 2008 20:16

Podle mého v nich kromě výše zmíněných funkcí a možná pár drobností není zase tak zásadní rozdíl. Každopádně výměna jednoho modelu za druhý mi nepřijde nijak efektivní, navíc K800 je de facto vlastně o něco "vyšší" model, což se projeví asi jen v xenonu a počtu tlačítek. :-) Pokud tě nelimitují finance, je to čistě na tvých osobních sympatiích k jendomu z těchto modelů; výkon, který z obou vymáčkneš, je takřka srovnatelný.

Odeslat příspěvekod s-cx65 11. 7. 2008 22:08

finance mě nelimitují, protože k800i bych zdědil po otci a k770i je v nabídce vodafonu za pakatel...k800i má joystick, což je rozhodně nevýhoda...k770i má pokud vím svítilnu, kterou často u stávajícího k750i využívám často...asi vyhraje k770i :D
s-cx65
Kolemjdoucí