LG Shine vs. Sony Ericssony

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod TGTG 23. 5. 2008 19:00

K LG jsem trochu skeptický, měl jsem jich několik v ruce a ani jeden mě zvlášť neoslovil. Osobně bych doporučil SE. Pokud hledáš něco levnějšího, pak W610i, pokud ti nebude připadat moc extravagantní, nebo K790i, který je vynikající po všech stránkách, a nakonec K770i, který ale nemá EDGE.
TGTG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod El_Diabl0 26. 5. 2008 10:16

zdenek sport píše:Tak gratuluju a prosím tě vlož nějakou fotečku z tvého miláčka do galerije ať kouknem jak fotí děkuji :-D

ok mrknu na to ;)

TGTG: vybral jsem nakonec ten Shine, protoze jeho konstrukce je lepsi nez Nokie s dvojnasobnou cenou, designove je ve skutecnosti jeste lepsi nez na fotkach a videiich.. a nelituju, je to uzasny telefon...
El_Diabl0
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 26. 5. 2008 17:27

Mám na něj stažený 2oficiální reklamy který měl a ty mě utvrdily při rozhodování! Je to skvělej foun a jsem spokojenej že ho mám, jen to po roce chce už minimálně vyměnit za novej. Bohužel ten displej i kovy už jsou dost odřený a to se snažím sebevíc!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jahvodka 29. 5. 2008 10:49

HAZI, neviem ci je vhodnym kriteriom pri vybere mobilu prave reklama vyrobcu...
Vyssie si napisal, ze SE ma zmenene akurat kryty, inak ze je to to iste - nevedie v tomto nehodou Nokia? (basnicka otazka)
SE su dobre mobily, ale mne vadia tie ich male displeje - s vynimkou W910i, P1i, K850i
Dakujem:
BUBANovi za pomoc v sekcii Motorola! :)
thePrayerovi za pomoc z avfora :)
jahvodka
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 29. 5. 2008 12:21

každopádne LG. ten, čo mám (KG320s) je to najlepšie, čo som držal v ruke - samozrejme s ohľadom na cenu, veľkosť, ...
kotrcka
Junior

Odeslat příspěvekod maaten 2. 6. 2008 21:48

Shine som kupoval v maji minuleho roku, excelentny telefon. Dokonca prezil aj niekolko padov na beton. Jedine, co mi prekazalo boli vlastne tri veci: hlasitost zvonenia (daval som radsej aj vibracne), valcek (vyberal som cez cisla) a ciastocne fotak (avsak na momentky viac nez bohate stacil).
maaten
Kolemjdoucí

Předchozí stránka