S20 nebo Note10

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Domin7 29. 6. 2020 15:35

Nemohu uplne rict, ze by byl Spen jako zbytecnost. Kdyz jsem mel kdysi Note 9, tak jsem ho pouzival hlavne pri foceni jako dalkove ovladani fotaku a to bylo fakt perfektni! Taky jsem ho hodne pouzival pri inteligentnim vyberu, orezu fotek nebo k prekladu textu. Jako obesel bych se, ale na druhou stranu bych byl za nej rad.
A co se tyce cekani na Note20, tak ten zase bude stat majlant a nez dojde na trh a nez jeho cena klesne, tak to je na hoooodne dlouho.
Domin7
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 7. 2020 13:00

Tak stale sleduji stranky max-shop.cz a tam maji porad N10 za 19.390 Kc i pres to, ze nektere ceske shopy sly na cenu 17.990 Kc. Chapu, ze maji asi zasobu koupenou za nejakou cenu, ale stale cekam, kdy u nich ta cena spadne a porad nic :-(
Domin7
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 8. 7. 2020 13:18

Proč právě max-shop.cz? :-) a s těma cenama si myslím, že to úplně nefunguje jak píšeš :-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 7. 2020 14:14

pan_Lukas píše:Proč právě max-shop.cz? :-) a s těma cenama si myslím, že to úplně nefunguje jak píšeš :-)

Kupobal jsem tam nekolik predchozich mobilu a byl spokojen. Meli vzdy levnejsi ceny nez u CZ prodejcu, protoze je to dovoz. Ted ale nejak stagnuji :-)
Domin7
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 8. 7. 2020 15:40

Když je levnější CZ distribuce, tak není co řešit.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 7. 2020 18:38

Prave, ze kdyz je cz levnejsi, ocekaval bych, ze max-shop taky zlevni...asi jeste nejaky ten tyden pockam a treba pujdou u nich ty ceny taky dolu.
Domin7
Junior

Předchozí stránka