Pomoc s výběrem nového mobilu (menší smartphone)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 11. 2019 19:50

mas0n píše:Nedoporucuji ale verzi 3/32, radeji bych priplatil za vykonnejsi verzi 4/64.

a já doteď myslel že výkonnější verze mívá zpravidla výkonnější procesor a ne větší RAM a ROM :-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mas0n 6. 11. 2019 21:40

Tak ja myslim, ze to je pochopitelne i takhle, nebo ne?
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod marek 1300 7. 11. 2019 11:16

díky všem za tipy, mě osobně se nejvíc zamlouvá ten Samsung A40, koukal jsem na něj již dříve, ale za 6500kč se mi to zdálo na mě zbytečně drahé a nadupané:-), pokud by byl za 4500kč tak už bych o něm vážně uvažoval,

ALE uvědomil jsem si, že bych rád používal v tom rozbitém Samsungu J1 nainstalovanou OFF-line navigavci NAVIGON, jsem na ní zvyklý a jako jediná nebo jedna z mála(co jsem zjišťoval) nabízí speciální výběr tras pro motocykly.

Věděl by někdo, zda je ještě dnes v prodeji nějaký Samsung s vyndavací baterií, který by se alespoň přibližoval vypsaným parametrům a měl vyndavací baterii? (Pokud ne, budu rád za tipy zánovních nedávno prodávaných které bych si našel v inzerci).

Rád bych si zachoval možnost nabít si z mého rozbitého Samsungu J1 baterii v nově koupeném mobilu, což by asi logicky měl být opět Samsung. Už jsem takto nabíjel v novějším a větším Samsungu, měl sice větší prostor pro větší baterii ale nabíjecí kontakty byly stejné, takže stačilo menší baterii zafixovat a bylo možno takto baterii nabít...

Nebo by šla ta baterie takto nabíjet i u jiných značek, věděl by někdo (např. Xiaomi ap.)?

Díky
marek 1300
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 7. 11. 2019 11:38

Co takhle powerbanka.?Dneska už vyndavací zastamdací baterku neseženeš. A 40 je momentálně třeba v Datartu za 5200.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 7. 11. 2019 14:13

A proč by měl být problém nainstalovat Navigon do nového mobilu? Vše co si koupil je vázáno na účet ne na telefon, takže v novém founu se přihlásíš ke svému Google účtu a z GP si Navigon nainstaluješ, měl by tam být pro platící zákazníky dostupný (I když jinak už zavřel krám) . Jinak na nabíjení externě jsou nabíječky, je jich plný E-bay.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 11. 2019 15:18

A40 je celkem Ok telefon, hlavne těží ze sve kompaktnosti, tak malych telefonu je malo, pokud je hlavnim parametrem velikost tak ho lze doporucit, jinak do 6k jsou telefony, ktere jsou o dva levely vys.
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 11. 2019 17:44

Výborně fotí
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 7. 11. 2019 17:50

Ano, take i "foti"...
jrk1
Junior

Odeslat příspěvekod marek 1300 9. 11. 2019 10:04

a tip na něco staršího dle parametrů, pokud by se mi podařilo najít zánovní kus?
marek 1300
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 9. 11. 2019 13:03

Zacinas se v tom trochu motat. Mel bych asi pochopit, ze kdyby byla moznost doporucit neco zanovniho, uz bys davno radu dostal.
Takze bud udelas nejaky kompromis ohledne pozadavku, nebo se smir s tim, ze radu nedostanes, protoze proste neni co poradit..

Tady mas pro predstavu vysledky hledani podle tvych pozadavku, pro modely od roku 2017
https://www.gsmarena.com/results.php3?n ... emovable=1
mas0n
Junior

Předchozí stránka