Hledám navigaci pouze se základními funkcemi

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mathyas 4. 12. 2007 20:04

Jsem tady novy a o navigace se zajimam pouze kratce, ale chtel bych si ji v dohledne dobe poridit.
Co od ni ocekavam? Chci aby mne navedla kam ja chci a to jak v CR tak i ve vetsine statu (hlavne dovolenkovejch statu), byl bych rad kdyby byla spolehliva a graficky a uzivatelsky co nejprijemnejsi.
Co od ni neocekavam. Nesmysly typu prehravani Mp3, Bluetooth a jim podobne.
Chci navigaci aby pouze navigovala...
Kolik takova sranda muze stat a jakou alternativu byste mi doporucili.
Dekuji za reakce na toto tema.

//jannnn - upraven nadpis, ať je to tu přehlednější :-)
mathyas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 12. 2007 20:37

Pokud ti stačí opravdu základ a chceš ušetřit, tak co třeba TomTom One v3

Ale nemá slot na paměťové karty>vejde se tam jen omezený počet map. Jde o to, do kolika zemí bys cestoval. Kdyby jen do pár, dají se tam dohrát, ale kdyby jich bylo hodně, nestačí na to kapacita paměti.
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 4. 12. 2007 20:44

Jako konkurenta TomTomovi bych doporučil Mio C250. Je o něco levnější (na cybexu jsem ho kupoval za necelých 5000Kč) a má i paměťovou kartu.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrkupb 4. 12. 2007 21:16

Taky ted vybírám navigaci a z těch levnějších mě dobře vychází Garmin nuvi 250, cca stojí 7000 kč.
petrkupb
Junior

Odeslat příspěvekod mathyas 4. 12. 2007 21:33

a neni to dohravani map nejak zpoplatneny, nebo kde k nim prijdu. Pripadne jak se resi nejaky aktualizace?
jinak dival jsem se na TOM TOM ONE v2
a nebo ze bych vzal od nekoho starsi Mio C520
ta C250 me taky zaujala.
Cenovy rozlet bych videl tak do 6tis, vim ze to neni moc a zazraky za to neporidim, ale vic do toho nechci investovat.
mathyas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mathyas 4. 12. 2007 21:40

petrkupb: mrkl jsem se na nej na cybex.cz a u nich vychazi na nejakych 6380.- s DPH. To bych jeste zkousnul
mathyas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod g.man 5. 12. 2007 20:55

Vzal bych Toma V3 za předpokladu, že stačí mapové podklady. Mio má dle mého názoru přeplácanou nabídku funkcí, prostě horší ovládání.
g.man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mathyas 6. 12. 2007 17:58

no zatim jsem si asi vybral. Chtel bych jit do Garmina 250tky uz jsem se na nej byl divat a myslim si ze pro zacatek by mi mohl vyhovovat. Nebo jeste nejake alternativy? Ale neco fakt spolehlivyho
mathyas
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků