Asus ZenFone 6 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jis 16. 9. 2019 08:27

Kolega v práci Mate 20 Pro má, displej se mu rozbil po 14 dnech na dvou místech, denně něco řeší, moc spokojený není. Je to individuální a kus od kusu. Ukazoval mi ho, prostředí vypadá jako KitKat skřížený s iPhone, zlatý čistý Android.
jis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 16. 9. 2019 10:37

Mr.Scully nejseš náhodou prodejce huawei,přečti si recenzi a nepiš kraviny,proč je asi pořád vyprodaný po celém světě ty trubko.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 9. 2019 10:43

@rajs
já bych to nehrotil, prostě mu nesedl model, to se občas stane každému
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 16. 9. 2019 23:10

midwej - se zahnutým displejem souhlas, měl jsem S7 Edge a lezl mi na nervy, furt jsem na něco klikal :D S Mate 20 Pro se mi to nestalo nikdy, možná ten displej není až tak do kraje nebo je jiná nadstavba/prostředí nebo líp funguje silikonový obal, do kterého jsem to dal, těžko říct...

Základní prostředí Huawei je opravdu hnusné, souhlas. Naštěstí stačí dát tmavý režim a poladit velikost písma a je to v pohodě.

Útoky rajse jsou mi fuk, já nepreferuju žádnou značku, Huawei mám teprve měsíc a poprvé v životě. Kromě iPhonů jsem otevřený všem telefonům (s Androidem) a střídám značky vesele... ale klidně se přiznám, že kromě displeje je pro mě klíčový foťák a proto mám to, co mám. Někdo to vidí jinak a je to dobře, aspoň se nemačkáme u jednoho prodejce a každý má něco jiného :)

(Omluva ostatním za částečný OT).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hamon 25. 9. 2019 17:21

Nová aktualizace
Obrázek
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klaaaryk 26. 9. 2019 17:13

Hezký večer,

předem se chci omluvit, protože jde možná o hloupý dotaz, ale nějak už nevím kam vlézt.
Mám Asus Zenfone 6 od srpna a nedaří se mi nastavit oznámení sms, jak zvukové, tak i diodu nebo rozsvícení displeje.

U jiných messengerů, které použivám, je oznámení v pořádku, proto jsem trochu zmatená.

Je mi jasné, že nemusí být chyba v samotném telefonu, ale může být stejně tak v nainstalované aplikaci. Zatím užívám tu, která byla v telefonu předinstalovaná.

V podstatě jsem zvědavá, jestli tento problém mám jen já, nebo i někdo další. A možná je to mou nepozorností, ale pokud mi někdo z Vás poradí, budu šťastná jako blecha! Ať už je to mou hloupostí nebo jiným faktorem.

Moc děkuji za jakoukoliv radu či pomoc!

(Jinak já jsem s telefonem moc spokojená, ano má nějaké mouchy, ale za ty peníze je to naprosto skvělý telefon včetně úžasné výdrže baterie a těch pár nedokonalostí mu asi odpustím :))

Hezký večer! :)
Klaaaryk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 26. 9. 2019 18:12

Copak to nefunguje po "Nastavení" - Zvuky a vibrace" - dolů na "zvuk" - "zvuk oznámení" a vybrat zvuk...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Klaaaryk 26. 9. 2019 19:33

To právě nefunguje, zkouším to stále dokola a i rozklikávat další nastavení a podobně, za chvilku celé nastavení budu znát nazpaměť :D
Klaaaryk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 26. 9. 2019 20:07

Pokud je opravdu vybraný zvuk - otevřít SMS - v pravém rohu 3 tečky - Nastavení - oznámení -zprávy - a nastavit odrážky podle potřeby, pak už nevím...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Klaaaryk 28. 9. 2019 10:37

Ani to právě bohužel nefunguje, prošla jsem také oprávnění a další nastavení v telefonu. Asi zkusím odinstalovat a nainstalovat aplikaci zpráv. Ale přijde mi to zvláštní. A jak to tak vypadá, problém mám jen já, což není moc pozitivní. Budu se s tím muset poprat :) :D Ale každopádně i tak děkuji!
Klaaaryk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 28. 9. 2019 14:00

Ještě jedna rada, zkuste si nainstalovat esemesky od googlu a pak to zkuste. Ty mají lepší aplikaci, jak ti šílenci od asusu.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 9. 2019 14:03

aplikace Textra SMS je lepší než ta od Google
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KrylP 28. 9. 2019 15:15

:-) To hned vyzkouším...

Zkouším a první pocit je, že je to neskutečně suprová aplikace!!! :tleskani :tleskani :tleskani
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Klaaaryk 28. 9. 2019 15:38

Super, vyzkouším tedy. Už jsem se dopracovala k tomu, že oznámení funguje při nastavení u všech konverzaci jednotlivě, což tedy není ani trochu praktické.
Zkusím výše doporučené aplikace. Moc děkuji za rady! :)
Klaaaryk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jis 28. 9. 2019 18:04

KrylP píše:Ještě jedna rada, zkuste si nainstalovat esemesky od googlu a pak to zkuste. Ty mají lepší aplikaci, jak ti šílenci od asusu.
Jsem trochu zmaten, protože v mém ZF6 byla předinstalovaná aplikace Zprávy, která je od Googlu a umožňuje pracovat se SMS na PC přes https://messages.google.com, stejně jako v libovolném jiném mobilu s čistým Androidem.

Jakou šílenou aplikaci od Asusu zmiňujete?
jis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků