Asus ZenFone 6 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lornes 21. 8. 2019 09:33

Máte někdo prosím zkušenosti s nákupem, popř. reklamací na https://eshop.asus.com/cs-CZ/ ? Telefon je k dostání (pokud je to skutečný údaj) jen tam, a váhám, zdali ještě čekat na alzu/czc, nebo nakoupit tam. Díky :)
lornes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 22. 8. 2019 08:46

No já podle toho čekání už jsem Asus odepsal,tohle opravdu podělali mohli mít prodej jako blázen.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2019 15:54

Asus Zenfone 6 dostává aktualizaci, která přináší vícero vylepšení
https://www.mojandroid.sk/asus-zenfone- ... toaparatu/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 23. 8. 2019 09:30

lornes píše:Máte někdo prosím zkušenosti s nákupem, popř. reklamací na https://eshop.asus.com/cs-CZ/ ? Telefon je k dostání (pokud je to skutečný údaj) jen tam, a váhám, zdali ještě čekat na alzu/czc, nebo nakoupit tam. Díky :)

Jo, kupoval jsem to tam, normálně tam měli k dostání všechny. Česká faktura, vše v pohodě.

(Já budu prodávat, došla mi trpělivost s všemožnými drobnými blbostmi... buď to v sobotu prodám kámošovi nebo to příští týden dám na bazoš). Spousta věcí je super, ale některý mě štvou moc, viz moje předchozí příspěvky.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod Hamon 23. 8. 2019 10:02

Další nová aktualizace
Obrázek
Hamon
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 8. 2019 16:37

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 9. 2019 15:11

Nevím, jestli se to smí psát, ale kdyžtak Asus Zenfone 6 prodávám, viz můj inzerát na bazoši a sbazaru. Hlavním důvodem je, že chci OLED displej, koupil jsem si nakonec Mate 20 Pro.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 8. 9. 2019 16:13

Hm jen doufej že ti nezezelená displej.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod jis 8. 9. 2019 16:54

Mr.Scully píše:Já budu prodávat, došla mi trpělivost s všemožnými drobnými blbostmi... buď to v sobotu prodám kámošovi nebo to příští týden dám na bazoš). Spousta věcí je super, ale některý mě štvou moc, viz moje předchozí příspěvky.

Četl jsem je, jeden unikátní problém za druhým, evidentně nejsi cílovka ZF6. Doufej, že Huawei Mate 20 Pro, ti bude vyhovovat víc. Bylo by zajímavé do tohoto vlákna po čase přispět s krátkým porovnáním.
jis
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 9. 2019 16:55

Google Camera pro Asus Zenfone 6
http://infoek.cz/gcam-zenfone6/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 9. 2019 23:49

jis píše:
Mr.Scully píše:Já budu prodávat, došla mi trpělivost s všemožnými drobnými blbostmi... buď to v sobotu prodám kámošovi nebo to příští týden dám na bazoš). Spousta věcí je super, ale některý mě štvou moc, viz moje předchozí příspěvky.

Četl jsem je, jeden unikátní problém za druhým, evidentně nejsi cílovka ZF6. Doufej, že Huawei Mate 20 Pro, ti bude vyhovovat víc. Bylo by zajímavé do tohoto vlákna po čase přispět s krátkým porovnáním.

Úplně upřímně je ten rozdíl hodně velkej a výrazně pro Mate 20 Pro. U Asusu jsem byl rozpačitý od samého začátku, Mate 20 Pro mě naopak také od začátku velmi příjemně překvapil, i když jsem od něj nic zásadního nečekal (můj první Huawei a té značce nijak moc nevěřím). Pro Asus mluví jen ta selfie kamera, ta mi trochu chybí, přední kamera u Mate 20 Pro není nijak úžasná. Ale jinak je Huawei o řád jinde a to za stejnou cenu. Výrazně lepší foťák, pochopitelně OLED displej (u Asusu/IPS jsem na sluníčku netušil, kdo mi volá), daleko lépe se mi drží v ruce (Asus působil těžkopádně, i když je myslím lehčí). Baterky srovnatelné, dva dny provozu dají oba telefony podobně. Huawei výrazně lépe znějící reprák (ten hlavní dole) a i výrazně lepší kvalita hovoru (horní repro) - nevím, čím to je, ale co do kvality hovoru je to zatím nejlepší mobil, co jsem kdy měl.

Vlastně snad ještě tu čtečku mám radši na zádech, ale to je otázka osobních preferencí.

Původně jsem prodal Asus kamarádovi, který po něm hrozně toužil kvůli baterce a měl starší mobil od Asusu už předtím. Po týdnu mi Zenfone vrátil, štvaly ho prakticky podobné věci jako mě, nejvíc měl problémy s IPS displejem, to se fakt používat moc nedá, když je člověk zvyklej na OLED.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod jis 10. 9. 2019 10:54

u Asusu/IPS jsem na sluníčku netušil, kdo mi volá
Asi jsi chytil nějaký horší displej, nebo to bylo na nějakém rovníkovém sluníčku? Já to měl u nás v Čechách přes léto zcela bez problému. Sám jsem měl OLED na předchozím LG mobilu, ale s displejem ZF6 jsem naprosto spokojen.
Měl jsi zapnutý adaptivní jas?
jis
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 10. 9. 2019 13:32

Přesně máš nějaké špatné oči má ho kolega v práci na sluníčku je krásně vidět vše lépe než na mém huawei mate 10,světlost 600 nitů,co se týká kvality hovorů,sluchátko řve jako blázen musel jsem ztlumit,máš špatný kus,měl jsi reklamovat a ten Huawei Mate 20 pro chlapče nevím zahnutý displej,notch jako blázen a rok starý procesor a kauza,zelený displej to bych stokrát raději koupil asus než tohle.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 12. 9. 2019 07:42

Taky jsem měl z první dodávky na začátku verzi 6/128 GB a po týdnu jsem ho prodal, jak píše výše, je tam plno nedotažených věcí a na Huawei v žádném případě nemají.
Mate 20 Pro je teď dobrý kup, telefon je líp vyladěný, jak od Asusu. Taky jsem ho měl, teď mám P30 Pro, ale pro komplikace s Huawei jsem se pro jistotu ještě vrátil zpět k Asusu.
Koupil jsem minulý týden verzi 30, 12/512 GB, zdá se mi, že ten telefon je už líp vyladěný a rychlostně špička!!! Displey mě taky pěkně sere, stačí šero a nejde na něm nic přečíst, tak jsem tam hodil na tvrdo 60% a je to vyřešené, ale OLED je oled.

-- 12. 9. 2019 10:33 --

M.Skála, myslím si, že s tvým přístupem tu 6 asi těžko prodáš! Koukal jsem na bazoš...cizí čísla neberu, platba předem...si opravdu divnej!
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2019 02:46

Asus Zenfone 6 - jak fotí s aplikací od výrobce a Google Camerou
http://infoek.cz/asus-zenfone-6-jak-foti-2019/

-- 14. 9. 2019 14:53 --

Asus Zenfone 6 - testovací videa
http://infoek.cz/asus-zenfone-6-video-2019/
Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka