Asus Zenfone Max /Plus/Pro (M1) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek.P 24. 1. 2019 21:24

Mám Nova Launcher a vše funguje.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 24. 1. 2019 23:13

Jaj nevím jak ale najednou to funguje...jen nemůžu přijít na to jak jsem to vypnul.Hrabal jsem se v tom nastavení informační kanál google.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 1. 2019 03:28

No, to jsi mi teda pomohl :-/
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod daja33 25. 1. 2019 09:21

V klidu už to tam zas mám. >:-(
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 1. 2019 09:29

no jo no, tak s tím budem muset žit :roll:
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 1. 2019 10:15

Když se podařilo tu lištu někde v nastavení vypnout, tak to musí jít přece znovu..
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 25. 1. 2019 10:33

Zkusil jsem před časem všechno, vyhledával jsem i na zahraničních fórech a nenašel jsem možnost to vypnout.
Na jiných telefonech to jde, tady ta volba není, resp. nenašel jsem. Byl jsme zvyklý mít na levé ploše nějaké aplikace a tady jejen ten zpropadenej google kanál. Ale naučil jsme se s tím žít :) Jinej Launcher také nechci, tenhle mi vyhovuje..
Zkusím ještě pohledat, jestli to také někomu nevadí nebo se třeba v budoucnu tady někdo ozve.
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod omezenec 26. 1. 2019 06:08

riki píše:Aktualizace bez problémů...problém bude asi jen u někoho...

jóoó´...ještě k té aktualizaci, po chvilce zoufání jsem sáhl k hard-resetu a vono zázrak...vše se vrátilo do normálu. Hlavně že se zdůrazňuje, že po každé aktualizaci tuto činnost provést. Vono to má sice znaky pomalu servisního zásahu...no nebát se.

-- 26. 1. 2019 06:32 --

A pánové ještě dotaz. Někdy mám potřebu přesměrovat telefon a po komplikovaném nastavení se objeví sdělení ,,Chyba nastavení hovorů, neočekávaná odpověď sítě,, Jsem u T-Mobile...telefon znáte. S žádným předchozím telefonem nebyl problém. Možná je chyba v majiteli. Děkuji
Alcatel,Philips,Siemens,Ericsson...N8,E 701
omezenec
Junior

Odeslat příspěvekod berrios 26. 1. 2019 08:21

Ahoj, prosím o radu, vyfocené foto se mi uloží 2x - jednou img a pak debug_img . Co to je nebo jak to vypnout? Stačí mi foto 1x :). Děkuji.
berrios
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KrylP 27. 1. 2019 17:03

Už je k dispozici lednová aktualizace ČS xxxxxxxx 339-20190108 z 8.1.2019
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 27. 1. 2019 18:32

Jjj tu jsem před pár dny stahoval přímo z stránek Asus.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod aldik7 29. 1. 2019 16:59

Tak zatím můžu říct, že telefon je fajn. Sice občas mám pocit že zazlobí čtečka otisku prstu, ale jinak fajn. Jenom teda škoda, že to není zapojené do programu Android One (i když čistý Android to má), netuší někdo zda tedy dostane časem i Android devítku? ;)

Ale co mě štve (byť je stejně používám, ale nemá to tam co dělat) ty předinstalované a samo se aktualizující aplikace od Facebooku (jinak mám automatické aktualizace vypnuté, mám rád svobodu v rozhodnutí kdy si přeji aktualizovat).
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod Gheneral 5. 2. 2019 12:34

Levisek píše:Ajo tak to já vím, jisté že to mám jen na googlu. Používám jen vestavěné kontakty a přes ně to dávám do telefonu. Určitě je nemám uložené 2x. To prostě neumí u mě dát pod jedno jméno např WhatsApp, Skype a duo kontakt

Ahoj, mám ten samý problém, je to problém více telefonů, nejen Asusu. Vygooglil jsem, že je potřeba mít tel. čísla uložené s národní předvolbou ve tvaru +420 123 456 789 – včetně mezer! Pak telefon rozpozná, že se jedná o ty samé kontakty a automaticky je spojí. Je potřeba u kontaktů vyloženě rozkliknout okno editace, a tam se podívat, zda jsou uložená ve výše uvedeném tvaru, protože při běžném zobrazení se třeba zobrazí s mezerami, i když nejsou.
Upravil jsem takto kontakty a teď je vše v pořádku a jsou sloučené.
Gheneral
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 3. 2019 12:20

ASUS spustil beta program Androidu 9.0 pro ZenFone Max Pro (M1)
https://www.mobilenet.cz/clanky/asus-sp ... o-m1-37299
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Levisek 7. 3. 2019 14:50

Jak vám šlape instagram? Když chci natočit nebo přidat již natočené video do stories, tak se pak seká a vypadá jako by mělo hrozně málo fps. Nevíte co s tím? Přitom natočené videa jsou v galerii krásné plynulé.
Levisek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka