Asus Zenphone5 problem s wifi

O mobilních telefonech značek Asus

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 20. 6. 2016 15:38

Zdravím, chtěla bych se zeptat, v čem by mohl být problém. Mám telefon Asus a cca měsíc zpět mi začal blbnout internet přes WiFi síť, kterou máme doma. Internet na NTB, stolním PC i dalším NTB funguje bez problémů, ale v telefonu funguje ještě hůř než mobilní data. Víceméně to kolísá jak na sinusovce, akorát že ta doba prodlevy bez připojení je delší než ta, kdy je telefon připojen. Nevím, čím to může být. Zkusila jsem i uvést telefon do továrního nastavení a tím to není. Jedině jestli nějaká aktualizace to mohla způsobit.. fakt netuším, co s tím a fakt mě to děsně prudí... Nemáte někdo nějaký nápad, jak toto vyřešit?
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 6. 2016 15:52

Jinde na wifi to samé?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 20. 6. 2016 18:34

To jsem nemela prilezitost vyzkoušet
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod michal Žilka 20. 6. 2016 18:43

Chyba. Zjisti. Třeba někde v obchoďáku. Pokud ani tam nebude fungovat, směr reklamace.
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 20. 6. 2016 20:07

tu mi ale neuznaji, protoze jsem si u telefonu menila display.. telefon mam cca rok a ctvrt.. ale kdyz je wifi vypnuta a jedu na mobilni data, tak to funguje, akorat je to pomaly no..
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 6. 2016 04:36

Chyba, displej jsi měla NECHAT vyměnit.
Pokud jsi na datech, přes co se připojuješ? LTE, 3G, EDGE?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 21. 6. 2016 08:27

Ted tu doma jsem na EDGE.
Takto me vymena displaye prisla na par korun a v servisu by to bylo par tisic. A nikdy nemivam telefon dyl jak dva roky, takze jsem se ztrátou záruky počítala.
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 6. 2016 08:50

EDGE je pomalé. Každopádně vyzkoušej jiné wifi sítě.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 2. 7. 2016 21:12

Tak jen hlásím, ze se to nejak spravilo samo.. z wi-fi site jsme odebrali tiskárnu a restartovali kameru a druhej den mobil fungoval jak vymenenej...
Zuzkanka
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků