Záloha Mi9 SE do Pc

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rumukrad 23. 8. 2019 09:37

Má někdo návod nebo nějaký osvědčený program na zálohu fotek,kontaktů atd. do pc z telefonu.Stáhl jsem oficiální MiPcSuite ale zaboha se nemůže spojit s telefonem.Připojím telefon a přihlásí se jako uložiště uplně v pohodě,ale přes program se prostě nesparuje.Stačí mi nějaký jednoduchý program,kam naklikám co chci zálohovat a jede to.Na předchozím telefonu Huawei ten jejich HiSuite fungoval pro moje potřeby parádně.
Díky
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 8. 2019 10:11

Zkus se zeptata tady -> Xiaomi Mi 9 /Mi 9 SE - obecná diskuze -> viewtopic.php?f=1972&t=1296341
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod calebcox 23. 8. 2019 13:01

A proc to resit tak slozite prez kabel, kdyz telefon obsahuje Google sluzby a lze to resit automatickou synchronizaci?
calebcox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rumukrad 23. 8. 2019 13:06

To se samozřejmě dá, jde spíš o sílu zvyku... Zalohuji do pc a potom na externí disk.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 23. 8. 2019 14:36

Použít OneDrive či Google a synchronizace s PC. Kontakty a zprávy zálohovat pomocí SMS Backup a Restore. ;-)
Pocophone F1, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 23. 8. 2019 21:42

Jasně, ono mi asi nic jiného nezbude. Ale díky za rady,budu to řešit takhle
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 24. 8. 2019 10:19

Na zálohu přece stačí flash disk a pak si to můžeš dát kam chceš.
šulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rumukrad 24. 8. 2019 11:40

Někde jsem se dočetl, že aplikace nepodporuje novější telefony... Což je mi divné. To by jako velký výrobce jako xiaomi neměl funkční oficiální appku?
rumukrad
Junior