Xiaomi Redmi 7 /Redmi Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 6. 2019 07:09

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 12. 6. 2019 07:07

Koupil jsem si ten parádní flip, ale jak se tam zprovozní to zobrazování na krytu?
US $3.15 21%OFF | Luxury Mirror Leather Flip Case For Xiaomi Redmi Note 7 6 Pro 5 Plus 6A 4 4X Cases For Xiaomi mi 9 6 8 Lite mi A2 A1 6X 5X Cover
https://s.click.aliexpress.com/e/cO07ve3O
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 12. 6. 2019 07:23

Dle mě se nic zprovozňovat nemusí.Jedna se o poloprůhledný kryt,kdy by si měl částečně vidět to,co zobrazuje display bez krytu.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 12. 6. 2019 10:31

Tak podle toho jak je to prezentováno, tak to vypadá jako ty drahé kryty na Sansungy atd. Jinak jsem viděl, že na to jsou appky. Ale nic to nedělalo a byl jsem rád, že jsem se jí zbavil. Nešla odinstalovat.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 7. 2019 13:05

Dobrý den, marně hledám u telefonu Xiaomi Redmi note 7 možnost zobrazit na displej vedle sebe pět ikon, stejně tak hledám možnost při odemknuté obrazovce název operátora. Můžete mi prosím dát info zdali to jde, nebo nejde? Díky moc. :-)
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 5. 7. 2019 13:53

Nemám po ruce holky Redmi 5 plus,ale zkus podržet prst na volném místě na uvodní obrazovce, dole klikni potom na nastavení a potom na více, tam by mělo být přizpůsobit rozložení. ;-)
Pocophone F1, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 7. 2019 17:02

Díky za info, koukal jsem tam, bohužel jsem tam v nastavení nic takového nenašel, zřejmě to tedy nejde.
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 7. 2019 17:30

Podrž prst na volné ploše, nastavení. Je tam volba rozložení domovské obrazovky 4x6, nebo 5x6. Zkoušeno přímo na Redmi Note 7.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 7. 2019 23:33

seterwohipikule: asi budu za blbce, ale pokud podržím prst na volné ploše, zobrazí se mi možnosti: TAPETY - WIDGETY - NASTAVENÍ. Zvolím NASTAVENÍ a tam je PŘECHODOVÉ EFEKTY - NASTAVIT VÝCHOZÍ OBRAZOVKU - VYPLNIT BUŇKY ODINST. APLIKACÍ - UZAMKNOUT ROZLOŽENÍ DOMOVSKÉ OBRAZOVKY - VÍCE. Nikde v žádné možnosti volba 4x6 nebo 5x6 není. Možnosti nejsou ani pokud dám vyhledat 4x6, nebo 5x6. Tak a teď mi řekněte co s tím, určitě se nepovažuji za troubu co s telefony neumí.
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 6. 7. 2019 03:43

A zkousel jsi to nastaveni vychozi obrazovky?
Mam sice S10+, ale asi to bude u Androidu stejne, nebo velmi podobne.
Podrzim dlouze prst.
Nastaveni domovske obrazovky.
Mrizka pro domovoskou obrazovku. A tam si vyberu, co potrebuji.
4x5 4x6 5x5 5x6.
Pouzit/potvrdit.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 6. 7. 2019 09:21

Zkoušel, bohužel tam ta funkce opravdu není. Pokud může někdo vložit nějaký obrázek, budu rád. Na mém Honor 8 PRO tenhle návod funguje bez problémů, tady prostě ne. Ani přes nastavení displeje přes ozubené kolečko. Není mi to jasné. Jedná se o globální verzi telefonu.
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 7. 2019 09:37

nainstaluj si Nova launcher a máš po problému
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dj.kure 6. 7. 2019 12:00

PavlosPM: Máš aktuální systém? Já mám tedy Mi8, ale tu možnost tam mám.
Jinak je možné, že kvůli relativně nízkému rozlišení displeje prostě v tomhle telefonu tato volba není dostupná.

Screenshot_2019-07-06-11-56-50-402_com.miui.home.jpg
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi) + Apple Watch 4
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Pár mých referalů: [Richee - 10121757], [Dropbox: http://db.tt/Tn0G2cM], [Tipli: https://www.tipli.cz/p/780441]
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 7. 7. 2019 00:00

V tom nastavení pod položkou VÍCE bude PŘIZPŮSOBIT ROZLOŽENÍ, alespoň já to mám ve svém Pocophone. Manželka ve svém Mi 5S Plus to má hned pod tou ikonou NASTAVENÍ. ;-)
Pocophone F1, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod teke 9. 7. 2019 22:02

Screen z Note 7
Přílohy
IMG_20190709_220159.jpg
teke
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka