Xiaomi Redmi 7 /Redmi Note 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod robi.r 24. 4. 2019 08:38

Tak reset do továrního nastavení a zatím klid...tak uvidíme...ještě mám ale další dotaz...jak moc odolné je sklo na displeji u tohoto telefonu...jelikož po pár dnech se mi na něm objevili již škrábance...fólií zatím nepoužívám ani žádné krycí sklo......u původní Nokie 735 bylo gorila glass 3 a škrábance byli až po několika měsíčním používání což je mi divné...tel je všude prezentovany jak je odolný a co všechno vydrží...

Dále nějaký případně typ na krycí sklo plus kvalitní obal .... V balení byl ale je to akorát nouzovka a z telefonu padá....

A ještě něco k ovládání...nemám velké prsty a přesto dole navigační ikony pod displejem jsou dost malé a stává že dost často prekliknu i při focení....jde to nějak zvětšit nebo je to dané napevno?... A dále dotaz asi pro někoho hloupí ale nedaří se mi nikde najít vypínání t9...díky za pomoc a rady...přešel sem z win 10 a zatím teda plavu..tak se omlouvám za tyto blbě dotazy Robi
robi.r
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 4. 2019 14:02

RECENZE: Redmi 7 — když dáte Xiaomi vale, ale to dobré z něj si necháte
https://www.mobilmania.cz/clanky/recenz ... spx#part=1

-- 30. 4. 2019 16:02 --

Prodejní trhák Redmi Note 7 dorazil k nám do redakce. Jaké jsou první dojmy?
https://www.mobilenet.cz/clanky/prodejn ... ojmy-37778
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod miklas.m 2. 5. 2019 16:57

Zdravím.
Uvažuji o koupi tohoto telefonu.Jen taková drobnost....tady na mobilmanii doporučují koupi verzi s pamětí 4 + 64 GB.Je nějaký zásadní rozdíl oproti 128 GB ?Tedy myslím tím jako že by byl pak pomalejší telefon atd ?Jsem laik...tak sorry za blbej dotaz možná.
miklas.m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 5. 2019 17:22

Ne není v tom žádný rozdíl :D prostě jen míň místa a víc místa GB..
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2019 17:39

miklas.m: kdybys potřeboval Redmi Note 7 používat jako dualsim a zároveň ukládal velké soubory, natáčel hodně videa, tak určitě vem verzi 128GB, protože má hybridní slot, tzn. 1SIM a paměť. karta (až 256GB) nebo 2SIM bez paměť. karty
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 5. 2019 14:43

Redmi Note 7 vyfotilo Zemi z výšky 31 kilometrů v -58 °C. Uhádnete, jak dopadlo?
https://www.mobilenet.cz/clanky/redmi-n ... adlo-37807
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod ka-spel 7. 5. 2019 12:15

Kde mají v prodeji Redmi note 7 pro 6/128? Nikde nemohu najít. Jen bez pro. Aptx HD nemá co?

https://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7_pro-9521.php
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 5. 2019 12:23

U nás jen verze 4/128GB, ty 4GB RAM bohatě stačí
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 7. 5. 2019 13:05

A Pro?
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 5. 2019 13:46

verze Pro u nás není dostupná, aspoň jsem nenašel, ani informaci zda se bude prodávat
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 5. 2019 11:33

Recenze Redmi 7: ve stínu většího bratra
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/redmi-7-recenze
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 5. 2019 07:06

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 11. 5. 2019 15:27

ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod Bowie 11. 5. 2019 15:30

Zdravím experti.
Mám dotaz ještě k aplikacím pro SMS zprávy u Redmi Note 7. Ta, co je v MIUI stojí za prd. Nainstaloval jsem Textru a chvíli zápolil s nastavením zvuků pro příchozí SMS. Musí se to povolit snad na třech místech ale budiž, funguje. Nicméně dceři se moc nelíbí, tak jsem zkusil ještě novou aplikaci Zprávy od Google. Ta se líbí :D, nicméně vůbec se mi nedaří zprovoznit jakýkoliv zvuk pro příchozí zprávu. V nastavení vůbec nic není, jakoby to zvuky příchozí zprávy ani neumělo. Nemá s touto aplikací někdo zkušenost ? Fungujou v ní někomu zvuky ?
Bowie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 11. 5. 2019 15:56

Co znamená, že stojí za prd. Je málo barevná, nebo neumí co umí jiné aplikace?
Pocophone F1, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka