Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 7 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jrk1 12. 12. 2019 16:24

Realme prodava treba tsbohemia, Oppo je super znacka, na urovni huawei a xiaomi, daleko lepsi nez lenova/motolory, umidigi, oukitel atd. Jinak na GB a BG s kuponem vyjde za dobrou cenu.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2019 20:48

Oppo je možná superznačka, lepší než Xiaomi a podobné levné značky, až na to že se sem nedováží a je nutné si ji objednat z Číny, a patří do skupiny, kde je i OnePlus, což je jiný level oproti Xiaomi, Umidigi, Oukitel apod.
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 12. 12. 2019 22:13

Raelme je Oppo, tak jako je Redmi Xiaomi.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2019 22:15

Realme patří do skupiny BBK, kam patří i Oppo a OnePlus
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 13. 12. 2019 08:13

Ano, premiove znacky.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod mario21 10. 1. 2020 20:04

Ahoj, nepodařili se vám někomu zprovoznit na Redmi Note 7 Helium Backup (bez rootu)? Dřív jsem ho celkem úspěšně používal, tak jsem si chtěl přenýst nějaký apky včetně dat a nedaří se mi to zprovoznit. V PC mám desktop Helium, nainstalovaný ADB drivery, v mobilu povolený ladění USB. Když mobil připojím k PC, bez problému můžu procházet složky, ve správci zařízení ve Win taky vše OK, ale prostě na mobilu vůbec nevyskočí po připojení mobilu k PC hláška o přidělení oprávnění ladění USB no a Helium nejede... Na netu jsem nic moc nenašel...
mario21
Junior

Odeslat příspěvekod soban 11. 1. 2020 00:32

Vypni ladění USB a vymaž povolení a pak ho zase zapni a telefon by měl napsat žádost zda povolit přístup z PC .....

Aspoň mě se to tak vždy povedlo rozchodit když se to nějak pokazilo.

Pak taky někdy blbne když je to připojené k USB3 přepoj to na USB2.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Junior

Odeslat příspěvekod mario21 11. 1. 2020 09:46

Obojí jsem zkoušel a pořád nic. Šlo ti to přímo na Redmi Note 7?

Edit:
Tak vyřešeno. Pro ty, co by měli stejnej problém. Dle vývojáře Helium Backupu by se měl mobil při připojení k PC přepnout do režimu PTP. Uživatelé ale na netu psali, že jim Helium Backup fungoval jen když mobil připojili jako MIDI. Tuto volbu mi ale telefon vůbec nenabízel. V nastavení pro vývojáře jsem ale nakonec objevil tento typ připojení nastavit. Je to v Další nastavení - Možnosti pro vývojáře - Výchozí konfigurace USB. A zvolit MIDI. Pak už to jede...
mario21
Junior

Předchozí stránka