Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 7 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 5. 2019 11:23

U nás jen verze 4/128GB, ty 4GB RAM bohatě stačí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 7. 5. 2019 12:05

A Pro?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 5. 2019 12:46

verze Pro u nás není dostupná, aspoň jsem nenašel, ani informaci zda se bude prodávat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 11. 5. 2019 14:27

Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bowie 11. 5. 2019 14:30

Zdravím experti.
Mám dotaz ještě k aplikacím pro SMS zprávy u Redmi Note 7. Ta, co je v MIUI stojí za prd. Nainstaloval jsem Textru a chvíli zápolil s nastavením zvuků pro příchozí SMS. Musí se to povolit snad na třech místech ale budiž, funguje. Nicméně dceři se moc nelíbí, tak jsem zkusil ještě novou aplikaci Zprávy od Google. Ta se líbí :D, nicméně vůbec se mi nedaří zprovoznit jakýkoliv zvuk pro příchozí zprávu. V nastavení vůbec nic není, jakoby to zvuky příchozí zprávy ani neumělo. Nemá s touto aplikací někdo zkušenost ? Fungujou v ní někomu zvuky ?
Bowie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 11. 5. 2019 14:56

Co znamená, že stojí za prd. Je málo barevná, nebo neumí co umí jiné aplikace?
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bowie 11. 5. 2019 15:01

Obojí, ale tím bych se netrápil. Rád bych zprovoznil zvuky na té aplikaci od Google ;-)
Bowie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MachrCZ 13. 5. 2019 10:30

2 otazky k telefonu

-umi fotak rozostreni pozadi? HOdne se mi tento efekt libi u P30, zaostri treba osobu a rozmaze pozadi za ni, vyslednej efekt je skvelej! Eventualne, umi to nejaka aplikace?

-kde lze koupit rychlonabijecku na tento model? Pry neni soucasti baleni bohuzel :(

Díky :)
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 5. 2019 08:21

Nabíječku mohu doporučit Aukey (kvalitní výrobce příslušenství). Stačí sledovat na Ali až bude nějaká akce. Já ji koupil s jedním USB pod 10 USD. US $16.30 | AUKEY Quick Charge 3.0 USB Charger QC3.0 Mobile Phone Fast Wall Charger For Xiaomi mi7 Samsung s8 iPhone X 8 7 iPad Power Bank
http://s.aliexpress.com/R77NraQR
Naposledy upravil ka-spel dne 14. 5. 2019 08:50, celkově upraveno 1
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 14. 5. 2019 08:26

Jaký je důvod nižšího rozlišení videa, když to má stejný hw jako A 2? Tuto firemní strategii nepochopím. Dát na trh něco nového s lepším foťákem, ale zkrouhnout video.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 5. 2019 14:38

Tak jsem koupil Redmi Note 7/128 a spokojenost. Dotaz jaká používáte vytvořená gesta na ovládání?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 5. 2019 08:43

Co mě příjemně překvapilo, tak je citlivost FM rádia. Chytím tam toho víc jak v autě.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 5. 2019 17:39

ka-spel píše:Tak jsem koupil Redmi Note 7/128 a spokojenost. Dotaz jaká používáte vytvořená gesta na ovládání?

Taky jsem si ho koupil. Nemáš problém při přepínání z foťáku na video? Za boha mi nejde natočit video. Sekne se
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 27. 5. 2019 05:50

Ne to šlape v pohodě.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 27. 5. 2019 22:09

seterwohipikule píše:
ka-spel píše:Tak jsem koupil Redmi Note 7/128 a spokojenost. Dotaz jaká používáte vytvořená gesta na ovládání?

Taky jsem si ho koupil. Nemáš problém při přepínání z foťáku na video? Za boha mi nejde natočit video. Sekne se

Zkusil jsi tovární nastavení fotoaparátu?
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků