Xiaomi Mi Band 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Chester111 28. 12. 2018 23:09

Ahojte. Dá sa vypnúť každonočné monitorovanie spánku? Keď dám v menu Analýza kvality spánku a vypnem to tam, aj tak si viem ráno pozrieť, od kedy do kedy a ako dobre som spal. Mám pocit, že to znižuje výdrž batérie na jedno nabitie. Chcem monitorovanie spánku vypnuť, dá sa to? Ďakujem.
Chester111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 12. 2018 15:16

Recenze Xiaomi Mi Band 3: levný sporťák pro nenáročné

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/xiao ... -nenarocne
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Tazz1 16. 1. 2019 14:10

Mi Band 3 jsem dostal na Vánoce a plná spokojenost. Předtím jsem měl všechny Mi Band předchůdce. Jen dotaz, není nějaká možnost dalšího ciferníku jak jen ty tři co tam jsou?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 16. 1. 2019 14:10

Mi Band 3 jsem dostal na Vánoce a plná spokojenost. Předtím jsem měl všechny Mi Band předchůdce. Jen dotaz, není nějaká možnost dalšího ciferníku jak jen ty tři co tam jsou?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 16. 1. 2019 15:53

existuji tzv. PL mody,ktere pouzivaji jine fonty a tak to vypada malinko jinak.Uplne jine ciferniky pro MB3 nejsou.PL mody a dalsi upravy pro MB3 najdes na geekdoing.com
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 16. 1. 2019 16:01

Díky mrknu.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod wextercz 22. 1. 2019 17:04

Mě tedy ten náramek moc nepotěšil. Hlavně to, že se lehce poškrábe jak je vystouplý ten displej :(
Jinak pokud stále tápete, jestli koupit nebo ne, tak mrkněte na recenzi
https://www.svetandroida.cz/xiaomi-mi-band-3-recenze/?utm_source=mobilmania&utm_medium=tomrucni
wextercz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 26. 1. 2019 20:21

Lupl jsem si na MiBand 3 ochrannou fólií, ale popravdě se mi moc nelíbí. Máte někdo fólii?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 26. 1. 2019 21:30

Ja uz ji uz i sloupl...vubec nedrzela,po par dnech se sama po okrajich zacla zvedat a dostal se pod ni prach.Kaslu na to,holt to obcas skrabnu :(
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 31. 1. 2019 20:09

Dnes aktualizace MiFit a zároveň nový FW do náramku. Není někde přehled co jaký update přináší ?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod audis 5. 5. 2019 22:41

jak se u Xiaomi redmi6 zneviditelní bluetooth? BT mám zapnuto, je viditelný (což nechci) a já nevidím žádné nastavovátko, aby byl zapnutý a neviditelný.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior

Předchozí stránka