Xiaomi Mi A2 /Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2019 11:50

Jenže tady je konkrétně vlákno Xiaomi Mi A2 Lite a ne ,,ostatní modely'' jestli jsi to ještě nepochopil ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 5. 5. 2019 08:19

backpa>>
15570406516770.jpg
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bravebruce 11. 7. 2019 10:01

Zdravím. Mám problém s dvojím zobrazováním kontaktů. Ale nezobrazují se mi "2x" v kontaktech (tam jsou správně jen jednou), ale zobrazují se "2x" pod ikonkou "telefon (sluchátko)". Nevíte čím to může být a jak to odstranit? Pokoušel jsem se o vše možné, ale nic se nepovedlo. Jen doplním, že kontakty mám na SIMce a rovněž jsou nakopírované jako zálohoha na google účtu, se kterým mám telefon propojený.
Předem děkuji za rady.
bravebruce
Junior

Odeslat příspěvekod Martyy 17. 7. 2019 12:11

Podle mě za to může Whatsapp, ale jak to omezit nevím...
Martyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 17. 7. 2019 12:26

A jak víš že má WA? Já ho nemám a taky se mi to stalo po koupi telefonu. Všechny kontakty sem smazal (všude) a znovu nakopíroval ze zálohy na kartě (soubor .vcf). Od tý doby OK.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bravebruce 18. 7. 2019 07:52

Přesně tak, Whatsapp nemám. Ten soubor .vcf, to je soubor předpokládám na paměťové kartě, že? Aktuálně tam mám kontakty nakopírované ze SIM karty a následně zálohované na účtu google.
Prosím o rozepsání přesně postupu (co a jak kde vymazat a následně nahrát). Pokud je potřeba mít soubor .vcf, tak jak ho vytvořím?
bravebruce
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 18. 7. 2019 22:05

Buď je smaž ze sim nebo si nastav v kontaktech ať se nesynchronizují ze sim. To by mělo zabrat. Kontakty, 3 čárky vlevo nahoře, nastavení, účty, sim.
Pro zálohu na jiný disk (karta, flash, google disk) vyber v nastavení kontaktů export a zvol kam se má soubor .vcf uložit.

-- 26. 7. 2019 11:54 --

Tak nám zabili DT2W :roll: Soudruzi inžinýři zřejmě naznali, že když při výrobě tupě použili dva modely displeje, jeden s podporou a druhý bez podpory DT2W, tak to radši (po více než jednom roku) zabijí i u telefonů který tuto funkci umí :roll: Přidat možnost vypnout nebo zapnout tuto funkci by bylo rozumnější, ale co v tom případě budou říkat majitelé s displejem který to neumí a nepůjde jim to zapnout :twisted: Tak to prostě zabijem a je klid :-! Jelikož s telefonem nesouložím ani s ním neonanuju a nepotřebuju si na bitevním poli s mobilama nic dokazovat, tak mi tenhle soc model stačí, slouží zatím bezchybně ke spokojenosti. Tedy až do červencové bezpečnostní aktualizace. Sice to není těžkej vopruz, přežiju to a zvyknu si, ale logika je to opravdu k smíchu :mrgreen:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 5. 8. 2019 05:54

Ahojte, je mozne v cistom androide nastavit tmavu temu? Tmavu myslim taku, aby bolo pozadie uplne cierne. Samozrejme to nebude vsade, mozno len pri notifikaciach, nastaveniach...
Prosim dajte mi niekto vediet.
Dakujem
Trymore
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 8. 2019 07:43

Trymore: Koukni na youtube mas tam toho mrtě .. stačí Xiaomi Mi A2 dark theme apod.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 5. 8. 2019 11:07

15649995614320.jpg
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 5. 8. 2019 12:45

Super, ďakujem! Pýtam sa preto, či Mi A3 bude mať niečo podobné už keď má ten oled displej.
Trymore
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 2. 2020 08:04

Aktualizace na android 10 potvrzena i na Xiaomi Mi A2Lite
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 10. 2. 2020 14:40

Neměli jste po aktualizaci A2 problém s dotykem a tuhnutím? Dělal jsem ženě a spravilo se to až po několika restartech.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 2. 2020 14:51

Účinnější je udělat hard reset
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 3. 2020 10:15

I Xiaomi Mi A2 Lite se dočkalo. Cenově dostupný telefon obdrží Android 10

Aktualizační balíček nese označení V11.0.2.0.QDLMIXM
Informace pochází z oficiálního Xiaomi fóra

Instalační balíček nese označení V11.0.2.0.QDLMIXM a přináší podporu tmavého režimu, vylepšenou navigaci gesty nebo například možnost udělit aplikacím oprávnění pouze ve chvíli, kdy jsou spuštěné.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků