Xiaomi Redmi Note 4 Global - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod svooka 18. 4. 2018 19:38

Poslech hudby a mluveného slova na sluchátka, kdo máte zkušenosti? Zajímá mě kvalita poslechu na vlastní sluchátka. Děkuji
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod SirionRazzer 18. 4. 2018 20:46

Rozsah hlasitosti normální, kvalita výstupu jistě dostačuje běžně používaným sluchátkům. Při jedné a dvou čárkách hlasitosti (tj. skoro úplně potichu) je na některých sluchátkách slyšet šum (kdyby jsi náhodou chtěl usínat s audioknihou..).
SirionRazzer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svooka 19. 4. 2018 07:01

dík
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 19. 4. 2018 13:23

Navíc Xiaomi má v nastavení při poslechu ve sluchátkách spousty přednastavených "profilů" na různíé tipy sluchátek. To je velmi dobrá věc. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekromant.mg 11. 7. 2018 19:28

Ahoj,

uz delsi dobu resim problem se skype notifikacemi. Rad bych aby s upozornenim take zaznel zvuk a vibrovani.
Po klasickem googlovani jsem nasel tyto dve oblasti na upravu, kde jsem vse zapl:
1)"Baterie a vykon" - "aplikace" "skype" - vypnout jakykoliv setrici mod
2)"oznameni aplikaci" -"skype" - povoleni zvuku a ostatnich potrebnych veci, se mi krome upozorneni blika i dioda.

Presto stale zvuk nejde slyset, i kdyz je zvuk v oznameni aplikaci zaply.

Nesetkal se s tim nekdo? Sestra ma stejny mobil a stejny problem.

Dekuji za radu
Nekromant.mg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 11. 2018 21:04

Mám k tomuto telefonu dotaz.. Nedávno se mi aktualizoval systém a od té doby mi přestaly jít zvuky v budíku.. Pár dní po aktualizaci vyskočila i aktualizace aplikace hodin, ale chybu to neopravilo..

Prostě v budíku nejde nastavit nějaké zvonění, pořád je tam tichý i když zvednu hlasitost..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 11. 2018 21:10

Pokud to byla aktualizace na vyšší verzi Androidu, tak udělej tovární nastavení
Ale jednodušší bude z GP nainstalovat jiný budík
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 11. 2018 20:45

Asi jo, naistaluju zatím jiný a uvídím časem jestli to spraví.. Navíc pravda že ten originál je nic moc, nejde odložit anebo nějak složitě, prostě ráno když po něm hmátnu tak se hned uplně vypne..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 30. 11. 2018 13:30

jako co nejde odložit? budík? pokud ti začne budík pípat tak se ti zároveň ukáže kolečko o průměru cca 2 cm s nápisem "ODLOŽIT O 10 MIN" :D , stačí klepnou a je to :D , jinak zvuky si zkus povolit přímo v nastavení budíku, rozklikni hodiny a nahoře vpravo tři tečky, nastavení, máš tam toho na výběr několik, nemusí to zrovna být tímto ale zkusit to můžeš, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 1. 2019 11:16

Zdravím, mám takový dotaz jelikož moje sestřenice je nemluvná musím to pořešit já :D
Sestřenice má Xiaomi Redmi Note 4 3GB/32GB
A má v telefonu 16GB paměťovku a ta z ničeho nic přestala jít..
Problém že na paměťovce jsou důležité věci , fotky , vzpomínky.. A teď je to všechno fuč...
Tak a co teď?
Ano vím existuje cloud kam dávat fotky ale mojí sestřenici to nevysvětlíte co je to cloud. :D :D #AntiTalent

Paměťovku jsme vyndali zandali zpátky a furt nefachá... :/
Děkuji za Vaše typy..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 12:53

Jestli nepůjde ani v jiném telefonu, tak je kaput
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinli 4. 1. 2019 13:15

a v PC se nacte?
martinli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 1. 2019 17:34

Vyzkouším! :D to nás nanapadlo do jinýho tel.. Ještě nějaký jiný tel. Najít a zkusit..
No to s tím PC je dobrý nápad ale není četečka pam. karet... :/ v ntb není.. A čtečka do USB by se muselo koupit. :D Znáte to holky...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 1. 2019 18:44

Karta SD vydrží v telefonu málokdy dlouho. Stačí nějaký update,zima, vlhkost, napětí apod, v jiném telefonu zvláště jiné značky asi fungovat nebude, je v jiném formátování, fotky by zachránit mohl, poslední šance je PC.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 1. 2019 21:48

Tak v PC ta paměťovka jde...
Ale proč nejde ve founu hm.. :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků