Xiaomi Redmi Note 4 Global - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 11. 2019 20:56

Se mi zdá že baterie odchází do kytek, dřív mi vydržela 3-4 dny, ted poslední dobou nevydrží už ani 2 dny.. Řeším že bych koupil třeba přes Ali novou originál baterku, je moc těžké ji vyměnit? :nenapadne

Že bych to nezvládl se nebojím, ale pokud možno jestli je někde návod jak rozebrat šetrně telefon?

-- 17. 11. 2019 21:14 --

Ahá, stačilo zadat do Youtube a tam je dost videí, sice většina že má dole vedle USB konektoru 2 šroubky což já nemám.. Ty bez šroubků prostě rozloupnout.. :D

Spíš mě zaujalo to sundávání baterie.. :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 18. 11. 2019 05:21

bobasso píše:To ze u RN4 Global po aktualizaci na MiUI 11 zustala puvodni bezpecnostni zaplata z prosince 2018 me taky prekvapilo. Co jsem ale na svem RN 4 Global Snapdragon (mido) s nadstavbou MIUI 11 v Nastavení founu nenašel prepnuti do Tmaveho rezimu. Opravdu tam ta volba chybí , anebo jsem se jen blbe dival a je tam nekde schovana?

a neměl by být ten tmavý režim až od androidu 10 , nikoli pouze od nástavby miui 11? dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod bobasso 18. 11. 2019 07:13

Na RN7 s 9kou droidem a MIUI 11 mám Tmavý režim Zap/Vyp(Využijte tmavší paletu barev pro systémové pozadí a kompatibilní aplikace......) v Nastacení >Obrazovka > jako položku. U tohoto founy byla i s MIUI 10. Tak tato volba nejspíš nebude u Redmi Note 4 dílem nadstavby MIUI ale dílem verze Androidu.
bobasso
Junior

Předchozí stránka