Xiaomi Mi A2 /Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2019 12:50

Jenže tady je konkrétně vlákno Xiaomi Mi A2 Lite a ne ,,ostatní modely'' jestli jsi to ještě nepochopil ;-)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod šulda 5. 5. 2019 09:19

backpa>>
15570406516770.jpg
šulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bravebruce 11. 7. 2019 11:01

Zdravím. Mám problém s dvojím zobrazováním kontaktů. Ale nezobrazují se mi "2x" v kontaktech (tam jsou správně jen jednou), ale zobrazují se "2x" pod ikonkou "telefon (sluchátko)". Nevíte čím to může být a jak to odstranit? Pokoušel jsem se o vše možné, ale nic se nepovedlo. Jen doplním, že kontakty mám na SIMce a rovněž jsou nakopírované jako zálohoha na google účtu, se kterým mám telefon propojený.
Předem děkuji za rady.
bravebruce
Junior

Odeslat příspěvekod Martyy 17. 7. 2019 13:11

Podle mě za to může Whatsapp, ale jak to omezit nevím...
Martyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 17. 7. 2019 13:26

A jak víš že má WA? Já ho nemám a taky se mi to stalo po koupi telefonu. Všechny kontakty sem smazal (všude) a znovu nakopíroval ze zálohy na kartě (soubor .vcf). Od tý doby OK.
šulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bravebruce 18. 7. 2019 08:52

Přesně tak, Whatsapp nemám. Ten soubor .vcf, to je soubor předpokládám na paměťové kartě, že? Aktuálně tam mám kontakty nakopírované ze SIM karty a následně zálohované na účtu google.
Prosím o rozepsání přesně postupu (co a jak kde vymazat a následně nahrát). Pokud je potřeba mít soubor .vcf, tak jak ho vytvořím?
bravebruce
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 18. 7. 2019 23:05

Buď je smaž ze sim nebo si nastav v kontaktech ať se nesynchronizují ze sim. To by mělo zabrat. Kontakty, 3 čárky vlevo nahoře, nastavení, účty, sim.
Pro zálohu na jiný disk (karta, flash, google disk) vyber v nastavení kontaktů export a zvol kam se má soubor .vcf uložit.
šulda
Mírně pokročilý

Předchozí stránka