P: Předplacená SIM karta Kaktus - 50 GB dat - Hezké číslo

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petroldi 19. 6. 2020 18:09

SIM karta Kaktus (síť T-Mobile) s nahromaděnými daty cca 50 GB

(viz. printscreen - vlevo dole) - 23 GB základních dat + 27 GB na sociální sítě
Tato data se neomezeně převádějí do dalšího období za předpokladu dostatku kreditu
(je nastaven měsíční balíček 1500 MB + 750 MB) Možnost využití dat v EU

Hezké číslo: 735 537 AAA - požíváno pouze v modemu

Cena 790 Kč + aktuální kredit

Příslušné doklady včetně kódů k dispozici
Nejlépe osobní předání na Praze 4

Kontakt: 730 689203
Přílohy
Kaktus_20200619.jpg
petroldi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 19. 6. 2020 19:19

23 GB? Tak za 230 Kč maximálně.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hbboy 19. 6. 2020 21:18

Co je na tom čísle tak pěkného ???

Před lety jsem měl 777 000 335 a prodal jsem ho za 1400 Kč - tenkrát ještě čísla nešli převádět - tuším 20 let zpět, dnes bych byl rád, kdybych to číslo měl zpět -)))

a 777 000 155 a to ségra zrušila. To vaše číslo není vůbec hezké.

Kolikrát píšou lidi zlaté čísla a jsou hrozný -)))
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 6. 2020 21:54

Tak to druhé číslo je super...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 6. 2020 07:16

Můj kamarád šel kdysi dáááávno do t-mobile a po chvilce rytí do prodavačky až mu ukáže všechny ale opravdu všechny simkarty odešel domů s číslem.. Předvolbu už nevím ale měl xxx 353 535 ( 35 35 35 ) a stála ho ta simka 100,-? :D max 200,- nevím kolik stály simky před 10. lety :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 20. 6. 2020 07:40

Já nechápu, k čemu ta zapamatovatelná čísla potřebuje člověk mít? V telefonním seznamu vyhledává snad každý podle jména?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 20. 6. 2020 11:56

Za mě teda nezajímavé číslo a cena za SIM drahá.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod suram 20. 6. 2020 15:38

Jedinou hodnotu má těch 23 GB na měsíc. Víc než 230 Kč ne. Koupit, spotřebovat dokud nepropadnou a pak SIM do popelnice vyhodit.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 21. 6. 2020 09:51

Proč se mu cpete do bazaru ? Nechcete, tak mlčte a nekomentujte, není to vaše věc. Jak banda postřelených fakanů.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 21. 6. 2020 10:21

Proč bychom se necpali?! Je toto svobodné médium?! Odpovím si sám. Je svobodné! Takže když vidíme totálně nezajímavou nabídku, tak ji můžeme klidně okomentovat a třeba potenciálnímu kupujícímu nákup rozmluvit.

Jako Sorry. Tohle nabízet je doslova úlet. Nedal bych za to ani 250 Kč. Když budu chtít, klidně si na měsíc až tři měsíce aktivuji jen datový tarif s 50% slevou, například 50 GB + 10 Mbit poté za 430 Kč a nemusím řešit nějakou takovou předplacenku.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 21. 6. 2020 11:24

A stále to není tvoje věc, když bude soused prodávat auto , tak tam přiběhneš a začneš potenciálnímu kupci auto rozmlouvat a říkat že může koupit levněji, že mu tlučou čepy atd .. ? Asi ne, protože v reálu by ti soused plácnul facku přes celou hubu. Takže se chovej dle pravidel slušného chování i zde ve svobodném mediu. Svoboda neznamená že se lidé chovají jak hlupáci. Hlupáci, jsou prostě hlupáci.
Ne všichni jsou kolenovrti co musí kombinovat tarif s předplacenkou a každý měsíc prodlužovat platnost. Aktivovat, deaktivovat. Kolenovrti.
Prodejci popřeji uspěsný prodej, samozřejmě mimo toto "svobodné" medium, kde mu do toho nebudou kecat naprosto cizí, ale ti nejchytřejší z nejchytřejších kolenovrtů.
Tím bych tuto debatu ukončil, protože za více času mi toto téma nestojí.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 21. 6. 2020 13:01

Se mu jen snažíme naznačit, že jeho očekávání ohledně hodnoty prodávaného zboží je nereálné.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 21. 6. 2020 16:31

Lubicek: Nikdo tě sem nezval, abys něco komentoval. Jestliže můžeš komentovat ty, tak můžu já i kdokoliv další. Ať si dá inzerent inzerát třeba do Annonce, kde mu nikdo nic komentovat nebude. Ale nevím, jestli ještě vychází, protože tyto podivné inzertní časopisy už 20 let ignoruji.

A ano, bude-li někdo nabízet šílenou šunku, klidně to kupujícímu řeknu. Já se narozdíl od vyčůraných prodejců chovám slušně.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Crash11 21. 6. 2020 17:26

To pokudos:Nic ve zlém, ale co je na tomhle inzerátu špatného? Data navíc pokud se nevyberou budou pořád převáděny dál pokud se bude platit balíček 1500MB/750MB. A tyhle balíčky lidé mají normálně... A Tohle je celkem 50GB dat navíc, které můžeš dokud budeš platit samoobnovovací balíček převádět dál a dál.
Že se to Tobě nelíbí je Tvůj problém, inzerát je naprosto férově napsaný, kdo chce vezme komu se nelíbí nevezme. Jinak kvůli pár korunám se otravovat s aktivací a deaktivací tarifu na měsíc nebo tři-což teda u jednoho operátora můžeš udělat jen jednou...no nevím...
Jinak podobné řeči o nevýhodnosti koupě v podstatě čehokoli se dají psát na každý inzerát....Vždy se dá najít co je levnější a z vlastního pohledu výhodnější...
Crash11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 21. 6. 2020 22:41

No právě. To je ten problém. Abych tato data mohl využít, musím platit 200 Kč měsíčně. Ano, jsou Happy Hours, ale minimum je 200 Kč, což znamená syslení kreditu.

50 GB tam není. Je tam pouze 23 GB. Ne každý potřebuje spotřebovat jednou tolik na sociální sítě. Ostatně i původní majitel data na sociální sítě nespotřebovával. Má jich víc než normálních dat, přitom balíček obsahuje jen polovinu dat na sociální sítě.

Já nikomu nebráním, ať si tuto SIM koupí, ale obecně kupovat SIM po někom není zrovna bezpečné. Kdo ví, co s ní původní majitel dělal. Zřejmě bych dokázal, že jsem ji koupil až poté, ale nelíbilo by se mi, kdyby mi přišla policie domů, protože mám nějakou SIM, se kterou se dělalo to a ono.
pokudos
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků