a2mobile roaming (v PL neomezený net)

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 7. 4. 2019 13:32

Ale proc by si neuzival neomezena polska data a cpe to do roamingu?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vladaman 7. 4. 2019 14:52

Mate pravdu. Ale to zas bude myt drahe volani a sms ze sve site(mezinarodni volani).
vladaman
vladaman
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas-II 7. 4. 2019 18:02

Pánové je nutné koupit i ten dobíjecí kupón, nebo se dá dobíjet i z účtu? Ukecal jsem kamaráda, co tam jede příští týden, aby mě koupil kartu a teď nevím, zda potřebuji i ten dobíjecí kupón. Má někdo fotku, jak vypadá? Dá se to koupit také v Žabce? Dík za rady.
Tomas-II
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr-21 7. 4. 2019 18:33

petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod vladaman 7. 4. 2019 19:43

Kupon uz nemam. V podstate prodavace v Zabce se nahlasi kolik chces dobyt. Ona Ti vyjede z kasy dobijeci kupon (kratky listek) a dlouhou uctenku. Je na ni vytisteno jak dobyt kredit. Je to celkem jednoduchy. Zadas *111*14-mistni kod z kuponu a krizek.
vladaman
vladaman
Junior

Odeslat příspěvekod dainel 7. 4. 2019 22:12

vladaman píše:Vypada to ze roaming ma. Pise to i na zacatku. Bydli nekde v pohranici, kde Polsky operator ma stale silny signal. Proto sit uprednostnuje domaci sit pred roamingem.
Mozna by mel zkusit zajecz o par kilometru do vnitrozemi a restartovat mobil pred prihlasenim do roamingove site.

Tak nakonec bude problém v tom, že se to nechce "chytit" do naší sítě a proto je třeba vždy po návratu z PL zadat celou přesnou konfiguraci krok po kroku a "umlátit" jejich operátora ručním přepisem na Vodafone. Jako možné další řešení se jeví ujet někam dál od čáry (zatím nevyzkoušeno). Dětské problémy snad vyřešeny a zároveň potvrzuji SIM s číslem 720 7xx xxx jako spolehlivou makat v LTE :tleskani
dainel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gejzic 8. 4. 2019 04:24

Moje číslo je 720 743 XXX a vše funguje bez problémů.
Obal byl barevný s černým pruhem dole,viz mé foto výše.
gejzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GOLDman5 19. 4. 2019 14:22

Konecne sa mi podarilo vyriesit problem s LTE na cisle 720 9XX XXX cize problemova " deviatka " a funguje po takmer mesiaci riesenia :) Na SK funguju vsetci traja velky op v 4G v CZ klasika O2 + VODAFONE. ;-)
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 20. 4. 2019 16:54

U me to taky uz vyresili, ale trvalo to.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod Ollson 20. 4. 2019 19:00

Zkoušel už někdo, jestli ty rychlosti netu jsou i v ČR ?
a2mobile.png
Ollson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 4. 2019 20:12

Vzhledem k tomu, že neomezený internet je jen v rámci vlastní sítě (jinak je to v zahraničí kolem 1.3GB), tak asi ne.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GOLDman5 20. 4. 2019 21:33

pri baliku za 19,90 PLN je 1.75GB - 1792MB , pri 9,90 PLN je 870 MB cize 0,85GB a pri 15,90€ baliku je 1,40GB - 1433,6MB ...

V casti " promocje " je to presne napisane ...OFERTA PROMOCYJNA „ROAMING MIĘDZYNARODOWY”

Kód: Vybrat vše
https://a2mobile.pl/dokumenty
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 21. 4. 2019 00:33

Zdravím, příští týden budu v PL Těšíně. Zvažuji (že otestuji služby), co je "výhodnější" na obsluhu (dobíjení kreditu, registraci), zda A2 Mobile (https://www.skrblik.cz/blog/polska-sim- ... c-mesicne/)či Virgin. Nicméně, mě by se jednalo pouze o volání - balík cca 60Kč. Díky za upozornění, že Žabka je malý krám, dobrá, řekl bych, chci si koupit např. A2 Mobile, všechny SIM stojí 10zl? Registraci provede personál prodejny, tedy já předložím OP, a rovnou mi aktivuji i roaming nebo jim je třeba říct, ať mi aktivují i roaming, že budu SIM používat v PL (aktivně bych neříkal, že jen v ČR) a v ČR? Lze v prodejně hradit kartou nebo jen hotově? V Biedronce hradím kartou. Co se týká dobití kreditu, tak jsem pochopil, že se to dá hned na místě nebo mají i dobíjecí kupóny (pokud ano, v jaké hodnotě) a ten pak použít v ČR? Děkuji.
anonyni

Odeslat příspěvekod rendík 21. 4. 2019 06:59

Ahoj.mohl by si mi zakoupit jednu SIM a2mobile?sem z Č.budejovic a mám to do PL daleko
rendík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drakJBC 21. 4. 2019 20:45

Zdravím. Někdo, kdo by byl ochotný pořídit sim kartu, možno mi přeprodat přes aukro. Díky
drakJBC
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků