Mobilní internet v Egyptě

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gloom83 16. 9. 2019 10:47

Prosím o radu, koupil jsem si použitou sim kartu od Orange, kde končí platnost datového balíčku 25.8. Potřeboval bych ho nějak prodloužit, ale nejsem z toho moc moudrý. Nebyla by nějaká rada, jak na to? Zda-li stačí jen dobít kredit nebo co je vlastně zapotřebí? Tarif je tam nějaký Elking 60. Děkuji velice
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 16. 9. 2019 11:14

Já nevím jak tedy Orange, ale já jsem měl takhle Vodafone a nešla dobít zahraniční kartou, pouze egyptskou, nebo si koupit kupon a dobít přes kupon, ale netuším, jestli to má každý stejně...
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod gloom83 16. 9. 2019 11:31

Hmmm, tak zkusím napsat asi ještě do Orange. Snad poradí. Karta je pro mámu a chtěla mít vše u nachystáno. Prý je teď nějaký problém koupit simku na letišti.
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod bbblackman 16. 9. 2019 13:01

Teď jsem se vrátil z Egypta. Konkrétně na letišti v Marse jsem koupil za 9 dolarů 16gb dat. Resp. stanek z Orange je u východu z letiště.
bbblackman
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 16. 9. 2019 15:00

Byl jsem tam v únoru a v Marse bylo na výběr ze všech operátorů přímo na letišti. Vodafone je pravda, že byl hned první na ráně.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod morki 16. 9. 2019 15:30

Ja dnes kupoval v hurghade v senzo mall 13 GB za 316 EP. 10 GB je na internet a 3 gb na socialni site. Je to lepsi kupovat primo v prodejne vodafone. Na letisti jsou smejdi kteri Vam nakecaji ze mate x a x giga a za 2 dny Vam treba prestane fungovat a ceny jsou na letisti premrstene. Musite dostat zabalenou sim v obalce. Jinak v marse uz na letisti pry stanky uz nejsou :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 16. 9. 2019 15:37

OT: A jak se dostat mezi těma bubákama z letiště do VF prodejny? Vždyť kdo tam byl, tak ví, že to skoro ani nejde.... Nebo si vzít na soukromo taxíka a zajet si tam sám? Což ale asi v Hurgádě jde, ale v Marse.... To bych se i hádal. Já tam byl 1x taxíkem tam a zpět ve městě a nebylo tam nic. Kromě bordelu. Jak v Marse, tak i v El Quseiru.
Já se bavil s recepčním na našem hotelu a ten žádnou SIM neměl k dispozici. Delegáta jsem se neptal. To je fakt.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod psmikum2 16. 9. 2019 15:58

Hned na letištích jsou stánky a za pár stovek máte 10-30 GB úplně v pohodě, i vám tu SIM rovnou dají do mobilu. Takže pohoda!
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod morki 16. 9. 2019 16:02

Ja byl v lednu v hurghade a jel sem mistnim taxi to byl horor, jsou to kryplove vychcany nejdriv 10 dolaru za cestu az sme dorazili na misto tak najednou 30 dolaru dal sem mu nakonec 200 ep a vysoupil a kokot se na nic nezmohl. Byl sem z toho docela vyklepanej. Ted co jsme v hurghade tak jezdime uberem. 32 km do senzo mall stalo 100 ep coz je cca 140 kc a uplne super. Staci aplikaci uber a platite hotove a primo v aplikaci vidite kolik zaplatite, uber pak pouzivam v praze, v krakove atd. Jen nevim jestli v marse maj uber
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 9. 2019 22:21

Z čeho konkrétně jsi byl vyklepaný?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 17. 9. 2019 21:11

Z toho jeho chovani, ze prej kdyz mu nedam ty prachy co chce tak ze si zavola kamarady. Nikdy sem se s takovym chovanim nesetkal. Kor kdyz je clovek nekde v *****. Dostal jen 200 LE a vystoupil jsem neco hulakal a neudelal nic. Tak proto uz vzdy v egypte jen z ubrem. Uplne jiny chovani a hlavne vim cenu a oproti klasik taxikarum uplne za pakatel. Ta cesta mela cca 26 km
Přílohy
0A3CD96A-AC95-4931-A4F4-EC5ADF3879E6.png
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 18. 9. 2019 06:35

To je dobrý vědět. Na příště. Díky.
Už třeba kvůli tomu kde si koupit tamní SIMku.

V Egyptě by mělo být přes 3G/LTE blokováno volání přes Skype a Whatsapp. Bylo tomu tak?
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod morki 18. 9. 2019 09:58

Whatsapp funguje na psani posilani fotek dobre, volani nevim. Pouzivam aplikaci DUO a ta fungovala super. Jinak ve skoro cele hurgade LTE a rychlost cca 15 MB/s. Ajinak hotelovy taxik je taky drahy.
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod natali2012ssa 10. 9. 2020 10:01

amper2 píše:Myslím, že jsem v létě 2017 na Skype videohovor úspěšně použil "Turbo VPN for pc – Unlimited Free VPN"
https://tutorialsforpc.com/turbo-vpn-for-pc/
Nic jiného jsem nezkoušel.
amper.


Ocenil bych, kdyby se uživatel Foxx5 podrobně podělil o zkušenosti, jak sliboval. Děkuji.
natali2012ssa
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků