a2mobile roaming (v PL neomezený net)

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 21. 4. 2019 22:46

Je mi líto, SIM nehodlám předprodávat dále, řeším zde svou potřebu a dotazy k OP.
anonyni

Odeslat příspěvekod petr-21 22. 4. 2019 12:17

Skoda, ze to neni anonymni, to by byl byznys :)
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 4. 2019 13:41

Škoda toho neomezeného internetu, že není i mimo PL. To by byla teprve paráda.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GOLDman5 22. 4. 2019 20:42

Mimochodom pre sikovnych resp ty ktory si vedia zaplatit existuje v cr moznost ako mat neobmedzene net ... a ziadne faktury ani povinne zmluvy .. kto chcel by vediet viac moze PM ale sem to pisat nejdem :)
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod Camptm 22. 4. 2019 21:24

Zdarec,jsem novým majitelem sim 720 736 xxx a sim 720 763 xxx kupovane v zabce v Krakowe 13.4,prodavacka delala nejake nastaveni,cisla aktivovane prozvonenim polskeho cisla jeste v polsku.V CR jeste dosli nejake OMA nastavujicich sms,funguje volani,sms,data,ale karta se nedokaze prihlasit do LTE sitě,jen 3G,jak jste to nakonec vyresili aby vam jelo i LTE?.Kde a jak nejlip kontaktovat podporu,co jim napsat aby me hned neodpalkovali,sla by pripadne preposlat alespon pocatecni konverzace,moc cizi jazyky neumim tak by me to asi hodne pomohlo.Diky za rady zde,na emailu matousek.tom@gmail.com nebo na tel 773958191,moc diky,trosku zklamani,bral jsem cisla ze sedmickou jako tutovku..
Přílohy
12_n.jpg
12_n.jpg (27.85 ) Zobrazeno 3907 krát
Camptm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gejzic 23. 4. 2019 03:41

Já jedu do Těšína ve čt. 25.4. Rád bych karty případným zájemcům klidně koupil,ale při registraci chtějí OP,což by možná stačila kopie a pokud si někdo troufá si potom telefon po vložení SIM nastavit sám,tak mohu klidně koupit.Dále by bylo dobré při koupi nabít dostatečný kredit,aby jste museli řešit dobíjení co nejméně,pokud nejezdíte do PL.Ale už tady někdo píše,že lze dobíjet přes PAY PAL.Budu se vracet po trase FM,OL,PV a cíl je Brno.Případní zájemci mohou napsát SMS na +48 720 743 741,ozvu se jim zpět.Za zakoupení karet samozřejmě nic nechci,pouze částku,kterou budete chtít dobít.
Dělám to v rámci rozšíření naší komunity.Čím více lidí si tuto sim koupí,tím dříve padnou ceny v ČR.
gejzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 4. 2019 08:33

2gejzic: ono to asi nebude tak horké... mám slovenskou O2 Volnosť, kde jeden hovor vyjde na krásných 10 centů € a pak tuto neomezenku od A2. Sice z mé strany jsou hovory v obou případech opravdu velice levné, ale má to spoustu překážek, jako že mi třeba lidé volají zpět na PL/SK číslo a když to vezmu, tak se pak diví, že platí šílené peníze i když mají třeba neomezenku. Bude to ještě boj :(
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 23. 4. 2019 09:12

d.kure: Mohl prosím popsat zkušenosti a doporučení - viz můj dotaz z 21/4/19? Děkuji.
anonyni

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 4. 2019 10:01

2pm81: rád bych, ale zatím nemám žádné extra zkušenosti, A2 kartu jsem dostal od jednoho hodného a ochotného člena zde na fóru (i s kreditem a zatím jsem nedobíjel). Do Polska to mám přes celou republiku.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr-21 23. 4. 2019 15:17

V Zabce jsem koupil 2 karty po 10 ZL - placeno kartou, obsluha provedla registraci a jel jsem domu. Pro aktivaci staci dotaz na zustatek, pak dorazi SMS o aktivaci balicku Neomezene vsecko. Dobijim pres tuto branu: https://www.doladowania.payu.pl Problemy s LTE jsem resil mailem s bok@a2mobile.pl, Trvalo jim dlouho, nez pochopili, ze existuji karty s funkcnim LTE a bez. Odeslali problem na technicke oddeleni a za par tydnu bylo vse funkcni. :)
Volani zpet na zahranicni cislo by se dalo zabranit pres CLIR, volany neuvidi cislo, ze ktereho volame. V dobach pevnych linek taky zadna identifikace nebyla... Jinak nebylo by spatne toto vlakno nejak smysluplne prejmenovat, aby prichozi pochopili, ze tato SIM umoznuje neomezene volani po Cesku za 62 Kc + giga internetu za + 30 Kc.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 23. 4. 2019 19:23

Petře, karta kromě online dobíjení (viz odkaz, co jste napsal), je možnost na prodejně a tam se vyplňuje nějaký ticket s jakou minimální a maximální hodnotou (jako např. Vodafone, vyplněním ticketu u Sazky)? Karta platí jakou dobu? Funguje to tak, že např. koupím kartu 10 zl. + kredit 20 zl. a uhradím kartou, a jakmile skončí platnost balíčku 31 dní, tak zadám opět přes kód aktivaci měsíčního balíčku, jaký chci a v určité hodnotě? Jaké jsou ceny bez balíčku? Osobně bych kartu používal jen na volání, net + sms nepotřebuji. K online dobíjení - jaká minimální a maximální částka lze? Tedy, napíše se dobíjené tel. číslo a postup je stejný, jako když hradím za služby kartou v ČR, například, když si kupuji jízdenky na vlak?
anonyni

Odeslat příspěvekod petr-21 23. 4. 2019 20:24

Dobijeci kupony prodavaji pry v Biedronce a v Zabce, jake maji hodnoty, platnost nebo obrazek nevim, nikdy jsem zadny nekupoval. Dobijim pouze online kartou nebo GooglePay pres PayU min. 5 ZL. ostatni nemam vyzkouseno. V bankomatech take maji moznost dobijeni. Karta ma platnost 1 rok od dobiti. Pokud je dost kreditu, balicek se automaticky obnovi (da se to zakazat). Kdykoliv se da aktivovat jiny balicek. Tady jsou aktivacni kody: https://a2mobile.pl/kody-aktywacyjne . Vsechny ceny maji na webu.
petr-21
Junior

Odeslat příspěvekod gejzic 26. 4. 2019 03:23

Dnes jsem v Těšíně kupoval 3x SIM pro zájemce z tohoto fora.Menší problém byl s tím,že jsem měl pouze kopie jejich OP. Nejprve to chtěla prodavačka napsát na moji občanku,po dlouhé době přemlouvání ty kopie uznala.To jen pro to,že ne všude by mohli kopie akceptovat a vždy je lepší mít originál.
Koupil jsem si kupon za 50 Zlotych a v polsku jsem to z časových důvodů nestihl dobít.
Z česka jsem bez problémů dobil následovně :
*123*TELEKODmřížka a zmáčknete vytáčení.Takřka okamžitě přišla SMS oznamující zesílení konta o 50 Zl,tak mám na půl roku klid .
gejzic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod to.tak 26. 4. 2019 07:48

Ahoj, abych to shrnul až tam pojedu. V Žabce koupím startér ( mají v Kudowě sedmičkový série ? ) U kasy mi budou schopní udělat registraci.... To jako ona opisuje občanku a za kasou se dělá kilometrová fronta? Žába je tam fakt prťavá ( V Biedronce mi registraci/aktivaci neudělají? ). Zaplatím 10 Zl za simku a nechám si vyjet kupon na další dobití třeba za pade.
Po spuštění je aktivní ten paket všytsko darmo za 10 na měsíc.
Jak je to s aktivací roamingu a s nastavením jiného tarifu, když třeba někomu stačí jen to neomezené volání a internet omezený na messik ?
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod petr-21 26. 4. 2019 13:23

Pred tydnem meli v Kudowe jen 7209xxxxx.
petr-21
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků