Honor 20 /Honor 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Skalicanko 30. 4. 2020 17:54

milans74 píše:Na novom mobile mám stále A9. Nedarí sa mi ho aktualizovať ani cez OTA ani cez HiSuite. Poradíte ako na to ?

Mas tam SIM kartu?
Skalicanko
Junior

Odeslat příspěvekod milans74 2. 5. 2020 19:26

Áno, po vlození sa mi už ponúkla aktualizácia. Dik za reakciu.

-- 3. 5. 2020 15:58 --

Ahojte, teraz som zistil, že reprák na mobile je dosť tichy na prehrávanie audio súborov. Dá sa to nejak vylepšiť? A dá sa nastaviť, aby sa wifi automaticky pripájala k uloženým wi-fi sieťam bez toho, aby som nastavoval Wifi+, ktorá vyžaduje mať neustale zapnuté gps ? Dik za rady.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Skalicanko 9. 5. 2020 17:15

Osobne nemam problem s hlasitostou, ale je pravda ze som mal niekolko prehravacov a zalezalo na equalizeri ako bol nastaveny.
S automatickym pripajanim tiez ziadny problem. Mam ulozene tri wifi a automaticky a bez problemov sa pripajaju, podla toho u ktorej som.
Skalicanko
Junior

Odeslat příspěvekod milans74 10. 5. 2020 20:23

S tym zvukom je to ako píšeš. Pri wifi sa mi občas stane, že pri uloženej wifi sa automaticky nepripoji. Ale mozno to súvisí so slabým signálom.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 11. 5. 2020 06:22

Tak s automatickým připojením k wi-fi problém nemám a to i při vypnuté GPS (osobně teda nevím, co má poloha společného s wi-fi).
S tím zvukem souhlasím, výstup je opravdu méně hlasitý, než jsem byl zvyklý u jiných mobilů. Takže člověk občas bojuje s takovým tím psychologickým blokem, že musí dát hlasitost úplně na maximum.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod Pettunie 11. 5. 2020 12:09

Mám trošku problém s novým androidem (resp. Magic3.0). Po stažení notifikační lišty a nedejbože, když mám telefon připojený v autě na bluetooth, tak tam nic kromě přehrávače nejde vidět.
Viz: https://ctrlv.cz/P2Id

Nevíte někdo, jestli liště jde nějak změnit velikost, aby tam nebyly tak obrovské dlaždice?

Celý ten nový android mi přijde trošku jak pro slepce a jsem z toho celkem zoufalá. Místo toho, aby se zobrazovaly důležité upozornění, tak se tam vejdou max. tři, které člověk nepotřebuje a ani se nedají vypnout.
:/
Pettunie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 5. 2020 12:18

Nějak jsem nepochopil o co jde.
Pokud chceš vidět ostatní ikony rychlého přehledu, tak se ta lišta stahuje na 2x. Poprvé je vidět první řada a hned podruhé se zobrazí zbytek ikon rychlého přehledu.
Jestli ti vadí, že po stažení lišty je vidět první řada ikon rychlého přehledu a pak jsou tam notifikace, tak pokud je jich víc, tak se s nimi musí zarolovat dolů, aby jsi viděla všechny notifikace.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pettunie 11. 5. 2020 12:23

nene, mně právě vadí, že tam nejsou vidět všechny notifikace. To chápu, že pokud chci vidět všechny ikony, tak to musím stáhnout, to je jasné.
Spíš jde o ty notifikace, že jsou hrozně veliké, skoro celý displej zabírá v podstatě spotify, to že se messenger zobrazuje přes ostatní aplikace a to že je telefon připojený k bluetooth.. a teprve dole pak všechny ostatní notifikace, jako zprávy a ztracené volání... tak mi jde o to, jestli se ty kachličky notifikací nedají udělat menší nebo nějak vyřešit to, aby se notifikace zobrazovaly všechny. U předchozí verze androidu s tím problém nebyl... teď je to všechno obrovské tak, že mě to akorát vytáčí :D
Pettunie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 5. 2020 13:38

Ty notifikace se asi zmenšit nedají, ale u každé z těch notifikací jde nastavit, jestli se má zobrazovat nebo ne. Já tam mám implicitně 7 těch notifikací a taky musím rolovat dolů, když chci vidět další.
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milans74 11. 5. 2020 21:30

Viete mi odporučiť dobrú app na SMS ? Ale nie od google, ako je tá predinštalovaná.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 5. 2020 21:40

Používám chomp SMS.
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milans74 12. 5. 2020 07:53

Dik, kuknem na to.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 12. 5. 2020 12:05

Akce na Honor 20 a Honor 20 Pro do 24.5.2020

https://www.mobilmania.cz/clanky/akcni- ... fault.aspx
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 12. 5. 2020 12:55

Sám jsem Honor 20 Pro kupoval za tuto cenu v akci před měsícem. A doteď jsem spokojen a koupě nelituji. Upřímně si myslím, že v té ceně jsou soupeři jen 2 a to LG G8s a Xiaomi Mi9...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 5. 2020 17:08

Na datartu lze dokonce pořidit za 9 581kč a do 10tkč je to zřejmě nej volba kdo hledi hlavně na foto.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků