Honor 20 /Honor 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 6. 2019 08:18

RECENZE: Honor 20 Výkonný švihák s nejistou budoucností
https://www.mobilenet.cz/clanky/recenze ... osti-38249
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 30. 6. 2019 21:34

Já o Honor 20 PRO uvažuji, podle dostupných informací půjde o dobře vybavený telefon za pěkné peníze. Počkám na oficiální cenu a recenze, pak do toho nejspíš půjdu. Pokud nebude cena nebo recenze pozitivní, nejspíš vezmu Huawei P30 PRO, uvidíme!

Za podobné peníze by se dalo uvažovat možná o verzi Pro a na slevu po prázdninách už se asi moc lidí nechytne. Tohle asi moc nespasí ani nějaké pravděpodobné promo, v podobě nějaké tretky kterou je třeba vysypat ze skladu.

Je tady někdo, kdo do toho snad půjde?[/quote]
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 30. 6. 2019 22:35

PavlosPM: pokud se opravdu teď urovná situace ohledně Huawei, tak půjdu do P30, případně Pro. Honor by mě musel přesvědčit jedině cenou. Tak snad budeme brzy o něco chytřejší ;-)
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 1. 7. 2019 06:01

A věříš že se urovná? Já bych se od Huawei a honor držel dál.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2019 06:17

Obchodní válka je jako jakákoli jiná válka, kdykoli může vzplanout znovu a v ještě větším rozsahu, takže bych také raději vybíral smartphone pokud možno od jiného výrobce
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 4. 7. 2019 02:44

Tohle myslí vážně?

https://www.alza.cz/honor-20

Dostupnost od 2.9.2019 a cena od 15 269 Kč
To je doufám jen nějaká chyba, nebo se někdo úplně zbláznil :D
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 7. 2019 07:36

Slušná pálka kolik budou chtít za 20 Pro :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 5. 7. 2019 19:49

Mají v tom nějaký bordel, popisky nesedí a je to nějaké zmatené.

https://www.alza.cz/honor-20?dq=5635265

Tady opět 2.9. a cena 10 990 Kč

Pročko by za tyhle peníze už asi smysl mělo a v Číně se za ty peníze prodává :-D
Naposledy upravil flashka dne 6. 7. 2019 07:37, celkově upraveno 1
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 7. 2019 07:20

Docela na Pikačua že mají na alze jen jednu barvu a to černou.. :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 10. 7. 2019 07:48

Cena za Honor 20 PRO bude pravděpodobně okolo 15 500 Kč. Dotazoval jsem se na CZ zastoupení na dostupnost, bohužel nejsou žádné informace.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 7. 2019 13:26

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 10. 7. 2019 16:19

PavlosPM píše:Cena za Honor 20 PRO bude pravděpodobně okolo 15 500 Kč. Dotazoval jsem se na CZ zastoupení na dostupnost, bohužel nejsou žádné informace.


Honor 20 Pro někdy v září za 15 500 Kč, je snad ještě větší nesmysl, než Honor View 20 v době svého uvedení.
Honor 20 i kdyby za těch cca 11 000 Kč a u nás dřív než Pro, se taky asi moc nevyplatí.
Jiné trhy už H 20 mají skoro tři týdny a snad jsem někde četl, že H 20 Pro má být dostupný od 18.7.
Konkurence nabízí víc a dá se koupit hned.

Mimochodem View 20 se dá docela koupit už za lepší peníz teď po bazarech. Po akci, kdy zastoupení na FB rozdalo 30 slevových kupónů svým "fanouškům", je toho plný bazoš :D :tleskani
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 12. 7. 2019 04:57

Nějak jsem nezaznamenal, že někdo psal o září a Honor 20 PRO, možná mi něco uniklo. Uvidíme jaká bude prodejní cena, v každém případě ten telefon není vůbec špatný.
flashka píše:
PavlosPM píše:Cena za Honor 20 PRO bude pravděpodobně okolo 15 500 Kč. Dotazoval jsem se na CZ zastoupení na dostupnost, bohužel nejsou žádné informace.


Honor 20 Pro někdy v září za 15 500 Kč, je snad ještě větší nesmysl, než Honor View 20 v době svého uvedení.
Honor 20 i kdyby za těch cca 11 000 Kč a u nás dřív než Pro, se taky asi moc nevyplatí.
Jiné trhy už H 20 mají skoro tři týdny a snad jsem někde četl, že H 20 Pro má být dostupný od 18.7.
Konkurence nabízí víc a dá se koupit hned.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 12. 7. 2019 08:41

Na Alze mají uvedený termín dostupnost 2. září 2019. Telefon to špatný asi nebude, ale cena pro Evropu je špatná a to i v kontextu se zpožděním a dalšími problémy. Konkurence včetně mateřské Huawei za podobné peníze nabídne víc. Do rodiny jsem za vysvědčení koupil už druhou 8X a to možná bude poslední zakoupený Honor. Ona ta dostupnost Honor 20 na českém trhu je důkazem toho, jak na něm značce záleží, nebo i toho jak moc dobré má zprostředkované zastoupení u nás.
Honor byl vždy o kompromisu, ale pokud už nejsou ústupky dostatečně kompenzovány cenou, postrádá to celé tak nějak smysl. Minimálně čtečka na boku a IPS displej má možná tak smysl, za cenu požadovanou na asijských trzích.

-- 13. 7. 2019 12:54 --

Tak na Alze je teď změna, cena od 9 999 Kč

-- 13. 7. 2019 12:56 --

Honor 20 na cestě, dostupnost 1.8.

-- 13. 7. 2019 12:59 --

V modré barvě dokonce o den dříve 31.7.

-- 15. 7. 2019 11:36 --

____________________________________________________________________________________________________
Tak dostupnost 1.8. i cenu 9 990 Kč, potvrzují další obchody, jako Smarty a Mall.

Nastavená cena vychází tedy na nějakých 400€ a v kontextu s tím, by mohla být cena Pro, klidně i těch 12 500 Kč. To by byl ale definitivní hřebíček pro View 20, i když ten stále nabízí v některých ohledech maličko víc.
Tak uvidíme, kdy pustí do prodeje i Pro a jaké to bude, či nebude překvapení.

Mezi tím bude venku Honor 9X a možná i 9X Pro, tak jsem zvědav, jak verze Pro obstojí proti H 20 bez Pro, v porovnání fotoaparátu. Ta záda 9X jsou ale děsná :D

Obrázek
Zdroj GSMARENA
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 7. 2019 18:27

Honor vyhlásil cenovou válku. Nový Honor 20 nebude stát ani 10 tisíc
https://www.mobilenet.cz/clanky/honor-v ... isic-38393
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků