#CheerforHonor8X - globální soutěž o Honor Magic 2 začíná

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Honor Guru 22. 10. 2018 08:18

Pořídili jste si nový Honor 8X a chcete se podělit o svou radost s tímto přístrojem? Nyní k tomu máte solidní důvod, společnost Honor totiž spustila globální soutěž, v rámci které můžete až do konce roku každý týden vyhrát Honor Band 4, hlavní cenou je Honor Magic 2, jehož představení už se rychle blíží. Tento mobilní telefon nabídne spoustu zajímavých funkcí a úžasný vzhled, zatím ale není jasné, ve kterých zemích se bude oficiálně prodávat. Pokud se tedy chcete stát vlastníkem našeho nejvýkonnějšího přístroje, zapojte se do soutěže #CheerforHonor8X. Stačí na sociální sítě umístit fotografii nebo video, kde svůj přístroj ukážete a řeknete případně napíšete důvody, proč se vám líbí. Pak už stačí jen čekat na oznámení o výhře, držíme vám palce.

Kompletní podmínky najdete přímo tady

https://youtu.be/ptYvhLuzVXo

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 10. 2018 12:48

Moc těžká soutěž to na očko.tv ho můžu vyhrát lehčeji :D
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 22. 10. 2018 14:07

Stačila mi soutěž na ofiko facebooku Honoru, slíbili soutěž se slevou 80% celkem 30ti telefonů, nakonec rozdali potichu 3 a konec :-D Prostě čínani
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 22. 10. 2018 23:04

Rád vám ověřím, kolik těch výherců v dané soutěži bylo. Nicméně Honor Magic 2 je myslím hodně zajímavá cena, ačkoliv vyhrát nebude snadné.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 22. 10. 2018 23:27

Tak to prosím ověřte :-) Dá se to zjistit snadno a to přečtením daného příspěvku
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 23. 10. 2018 15:03

Dobrý den, situaci jsem prověřil a skutečně jsme kontaktovali všech třicet výherců (několik výherců ale do Prahy skrz slevu na telefon nechtělo cestovat, což při větší vzdálenosti respektujeme a chápeme, nicméně v pravidlech byla tato podmínka uvedena).
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 24. 10. 2018 14:47

melipa píše:Tak to prosím ověřte :-) Dá se to zjistit snadno a to přečtením daného příspěvku

Taky se mi to nezdá. Možná by bylo fajn, dát na FB výzvu, aby se ti kontaktovaní ozvali. Myslím, že by za slevu alespoň pár lidí na FB minimálně poděkovalo, což se teda fakt nestalo, případně ji postoupilo dál. Důvěřuj, ale prověřuj ;-)
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 24. 10. 2018 18:45

Honor okomentoval 3 příspěvky, to je všechno, co víme :-) Proč ostatním psal do zpráv a tyto okomentoval veřejně, to nevíme. A Honor by se určitě taky rád pochlubil, jak výhry předával, existuje nějaká galerie? :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 25. 10. 2018 01:52

Konverzace jsem na FB sám zkontroloval a ke kontaktování všech výherců skutečně došlo. Pokud bychom chtěli mít méně výher, rovnou bychom tak soutěž koncipovali.

Třeba budou majitelé těchto telefonů v budoucnosti na našem Facebooku aktivní, podmínka pro účast to ale nebyla, je to ryze na osobním zvážení, zdali lidé poděkují či nikoliv. Naši prodejnu v den otevření navštívilo mnoho lidí a kdybychom měli fotit každého kdo si odnesl produkt ve slevě, bylo by snímků skutečně hodně (zcela upřímně by z fotografií stejně nešlo poznat, jestli se jedná o běžné nakupující nebo výherce).
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků