Honor 8X /Max - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 10. 2018 12:47

A Honor 8X Max fakt u nás nebude? Nebo se máme nechat překvapit? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 10. 10. 2018 16:51

Hned na začátku pravděpodobně nebude, ale v budoucnosti se to může změnit, ostatně podobné to bylo třeba s modelem Honor View 10.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 10. 2018 17:56

Houby velikán, ten zvláštní poměr stran 19,5:9 z něj dělá úzkou nudli a díky minimálním rámečkum je menší než klasický 5,5p ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 12. 10. 2018 11:40

Měl jsem tu čest být včera ve Španělském sále. Super show a vše kolem. Kromě jiného jsem měl telefon v ruce. Opravdu se nezdá, ale je tenký, relativně malý a hlavně lehký. I přítelkyně, která je spíše na menší telefony (dnes má Honor 8 Premium) se velmi zakoukala do červené varianty. Myslím, že tento telefon má dobře našlápnuto.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 13. 10. 2018 06:40

Jsme rádi, že se akce líbila :)
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 10. 2018 19:10

Vyzkoušeli jsme Honor 8X: obří telefon s tenkými rámečky a skvělou cenou

https://svetandroida.cz/honor-8x-recenze/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boss_bo 13. 10. 2018 20:11

Dobry vecer, rad bych podekoval panu Jozefovi, ze moznost se zucastnit akce na Prazskem hrade, kde probehlo predstaveni Honoru 8x, je to clovek na pravem miste a preji mu do budoucna hodne zdravi a uspechu v jeho novem angazma u firmy Huawei. Samotny telelefon je krasny a ramecky jsou opravdu minimalni, bezte se na nej podivat at to vidite na vlastni oci a v kontrastu s uvedenou cenou a bluetooth sluchatky zdarma,, jde o nejlepsi pomer cena vykon.
Boss_bo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anton12345 15. 10. 2018 09:08

Mozno som to prehliadol, ale ma gorilla glass alebo nie ?
Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flashka 15. 10. 2018 09:43

Boss_bo píše:Dobry vecer, rad bych podekoval panu Jozefovi, ze moznost se zucastnit akce na Prazskem hrade...


On je tu nějaký hodný pan Jozef, který bere diskutující na hrad? :shock: :-D
flashka
Junior


Odeslat příspěvekod flashka 15. 10. 2018 12:43

No to je fajn, že snad alespoň jedna ze "soutěží" nebyla jen na oko. Rád si přečtu, že to někomu udělalo radost. Jen jsem v odkazu nenašel nic o panu Jozefovi, tak možná proto se ptám.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 15. 10. 2018 18:12

K diskuzi nahoře (i když asi jen podporuji flame) - já mám microUSB nabíjecí slot na foťáku, sluchátkách (aktivní potlačení hluku), gamepadu, elektrickém zapalovači, hračce na dálkové ovládání, jedné čínské bezdrátové klávesnici, powerbance (k dobíjení)... a pravda, na mém mobilu. Znám přednosti USB-C, ale ani jednu bych momentálně plně nevyužil (a nabíjet bych mohl leda notebook, ale ne s mobilní nabíječkou). Ale možnost neřešit odlišný kabel či redukci je pro mě příjemná. Tím spíš, že v nejbližším okolí má telefon s usb-c (a tedy nabíječku) jen jeden člověk. A to nejsem nějakým fanouškem značky. Každý má svoje preference a i já jsem rád za možnost výběru modelů i s micro USB.

Ale k tématu - jaké jsou zkušenosti s novým Honorem 8x? Zajímalo by mě, zdali je na tom nový fotoaparát subjektivně znatelně lépe co do kvality a rychlosti jak u 6x/7x, Má opravdu NFC (já vím, že je papírově ano, jen pro jistotu) a jaké jsou zkušenosti s google pay, alternativně placením přes aplikaci AirBank? Díky
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 15. 10. 2018 20:13

Díky za názor ke konektoru, přesně tímto směrem jsem mířil.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 10. 2018 16:58

HONOR 8X ● Ten největší!

https://youtu.be/cFf-qJ8_9mc
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 18. 10. 2018 11:01

Jako fakt "nejfake" jo? Ta hláška provázející to video - "video obsahuje placenou propagaci" platí i pro toto fórum bohužel. Nejfake samotný je fakt velký omyl. To pan Jozef Cmar, bývalý O2 Guru, nyní Community manažer Huawei, co používá iPhone X, toho to všechno alespoň zdá se baví. (Předpokládám, že on je ten Jozef z děkovačky...)

A ještě k telefonu jako takovému. Dnes jsem ho měl poprvé v ruce. Honor má na výdeji v Holešovické Alze dočasně stánek, kde je vystavené celé aktuální portfolio. Můžete si tam osahat právě Honor 8X v modré barvě. Koukal jsem, že například motivy zůstávají ořezané jako u 7X a EIS není přítomna. Bohužel nebylo moc času na důkladnou prohlídku, ale právě absence EIS je docela problém, kvůli kterému kolega raději nakonec koupil Play.
flashka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků