Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod moijacko 19. 5. 2019 16:53

Mne sa dalo platit aj pred po aktualizacii 17.5.2019 v.s. 2.88.248767160 karty mam 365 banka a revolut bank
moijacko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohem77 19. 5. 2019 18:04

Apkmirror je dôveryhodných zdroj ?? Nerád by som dáku pliagu stiahol a ktomu ku kreditnej karte
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 19. 5. 2019 18:11

Však nestahuj. Byl to jen návrh řešení chyby, kterou zřejmě máte
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 19. 5. 2019 18:20

No ale ak je to v poriadku zdroj tak potom rieši problém podľa mňa
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 20. 5. 2019 00:04

Po updatu GPay jsem si včera večer v automatu koupil přes NFC kafe, tak snad se to spravilo.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bohem77 20. 5. 2019 13:40

No mne to nejde dúfam že to opravia súdruhovia
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod vocapmen 20. 5. 2019 14:38

Dnes mně začal dělat telefon "zajímavou" věc. :-) Po nějaké době při zhasnutém displeji se ozve "tudut", jako by nějaká notifikace, ale displej neproblikne, ani žádná notifikace se neukáže, nic se nestane. Baterku mám přes 50%. Dělá to i při vypnutém zvuku. Nic jsem v nastavení neměnil a do dneška to nedělalo, tak netuším, co to může být?
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 21. 5. 2019 09:57

Používate niekto pracovný profil? Asi som našiel bug.
Keď v nastaveniach otvorim

Notifications -> work profile -> Lock screen notifications,
môžem si nastaviť či sa mi zobrazuje text notifikácií pre work mode alebo nie. To funguje ako by som očakaval ale, keď vyberiem položku

Notifications -> personal profile -> Lock screen notifications,
stále vyberám možnosti pre Work mode, aj keď som v personal profile a nie vo work profile.

Dosť ma to obmedzuje pretože pre pracovný profil nechcem aby notifikácie zobrazovali text ale pre osobný ano.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 22. 5. 2019 22:48

Bohem77 píše:No mne to nejde dúfam že to opravia súdruhovia

Mě pomohl ruční update GPay, od té doby je placení v pohodě.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bohem77 24. 5. 2019 16:03

Tak aktualizácia GP bola a platby stále nefungujú
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod BimboCZ 29. 5. 2019 19:26

Tak trochu jsem po roce z Honoru zklamaný. Po půl roce od reklamace žlutého fleku v levém horním rohu a po výměně displeje se ten samý flek na stejném místě objevuje znovu. Nevím co si o tom myslet. Žádat znovu opravu nebo nový mobil?
BimboCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 5. 2019 19:28

Je to špatný návrh, v tom místě je procesor, který vytváří teplo a to dělá časem flek v daném místě. Takže jedině výměna za jiný model, nejlépe i značku.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukom6 2. 6. 2019 20:50

Používate niekto Nova launcher? Mne raz za 2-3 dni vyskočí okno Smart recovery od honoru, niečo v tom zmysle že Váš telefón bol obnovený zo závažnej chyby spôsobenej Nova Launcherom a že či ho chcem odinstalovat. Samozrejme dam nie ale telefón mi automaticky nastaví predvolený launcher znova na stavaný. Je to dosť otravné.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 6. 2019 21:08

Tohle se mi stalo na Huawei s Nova launcherem, tak jsem jej odinstaloval a používám ten stávající a od té doby je klid, zřejmě to maj někde v EMUI tak nastavené tu výstrahu, prostě chtějí poroučet všemu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 4. 6. 2019 19:50

Nekde jsem to cetl, ze chteji zrusit vsechny alternativni launchery.

Uz je cerven a mam posledni security patch na 1.duben, vypada to,ze se na nas honor uz vykaslal?
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků