Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod flashka 14. 8. 2019 18:58

Tak to je fajn, že Honor smyčku ponechal. Snad Huawei tuhle drobnost do EMUI vrátí.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod Skalicanko 15. 8. 2019 08:26

flashka píše:Tak to je fajn, že Honor smyčku ponechal. Snad Huawei tuhle drobnost do EMUI vrátí.

Ale ved to by mao byt jedno ci Huawei, alebo Honor. Rovnaka nadstavba je v obidvoch znackach.
Skalicanko
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 15. 8. 2019 09:40

Není to tak. Je to na každém telefonu jiné. Na P30 mám implementovaný tmavý režim, ten se na Honor nedostane. Naopak jsem přišel o tu smyčku třeba. Prostě není EMUI, jako EMUI a navíc je do toho ještě zamotané Magic UI. No nic, jdu do bazénu, trochu si užít volno ;-)
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 17. 8. 2019 21:13

To jsem tu jediny, komu jeste neprisel update na 9.1?
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukom6 17. 8. 2019 21:29

Ani mne stále nič :/ ( FF ukazuje už dlhšie že je pre mňa schválený)
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 18. 8. 2019 00:33

Nejste sami, u mě taky nic. Je to větší update, tak to pouštěj v jinejch intervalech než bezpečnostní záplaty. Podle mě během tejdne ho dostaneme určitě.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod dosinek 19. 8. 2019 13:05

koupil jsem si H10 a chci se zeptat jestli má integrovanou čtečku kódů jako má H 6X . Nebo je potřeba app třetí strany. Dík.
dosinek
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 8. 2019 13:18

dosinek:
Ano má protože můj H9 to má taky :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 19. 8. 2019 13:33

Právě dorazila 9.1.0.325.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod dosinek 19. 8. 2019 15:02

už jsem přišel na to jak :) fotoaparát > HiVision(ikona v levo) > QR kód , Přeložit , Nakupování , Kalorie , Identifikace
dosinek
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 19. 8. 2019 15:03

Vyzerá že sme v rovnakej vlne ;) aj mne
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 19. 8. 2019 17:07

Uz stahuju taky :) jinak videl jsem videl na youtube jak bude vypadat Emui 10 a docela se tesim. Je to hodne podobny design jako iphone nebo prostredi od xiaomi

-- 20. 8. 2019 14:15 --

Tak jake pozorujete zmeny k lepsimu? Hezci prostredi fotoaparatu, rychlejsi spousteni fotaku. Zda se mi, ze fotky maji vice sumu, mobil se jiz tolik nesnazi ten sum odstranit, to melo za nasledem ze fotky byly nerealne. Uz funguje bezvadne posunuti po ctetce pro vyvolani spustenych aplikaci,drive se mi to povedlo tak napotreti. Za me update vpohode.
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IgoRov 21. 8. 2019 09:40

V noci dorazila 9.1.0.326. Veľkosť 3,89 GB, podľa popisu aktualizácia zabezpečenia systému.
IgoRov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom6 21. 8. 2019 13:44

Ja som si všimol že teraz už ide nastaviť aby sa text notifikácií zobrazoval aj bez toho aby bola rozpoznaná tvár. Je možne že to tam je už dlhšie, dlhšiu dobu som nepoužíval funkciu rozpoznanie tváre hlavne kôli tomu že to neukazovalo text notifikácií kým ma to nerozpoznalo. Čo bolo dosť otravné keď som mal telefón na stole a len ho rozsvietil aby som sa pozrel na notifikácie.
Celkovo mi príde že na 9.1 ide telefón rýchlejšie (možno placebo efekt keď viem že sa menilo na EROFS ) a zatial všetko funguje, žiadne notifikácie mi nemiznú po odomknutí (ako predtým, napr. firemný google chat), widget pre google calendar vo work profile už funguje aj na defaultnom launcheri atd.

Ďalši trocha divný preklad v slovenčine. V angličtine a češtine to je ok.
V angličtine:
Lock screen notifications
Lock screen notifications (Work mode)
V slovenčine:
Zamknúť upozornenia na obrazovke <--- (WTF, google translator??)
Upozornenia zamknutej obrazovky (pracovný režim)
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 21. 8. 2019 20:44

Podle mě ta .326 vylepší i výkon a stabilitu a tak. A je zajímavý, že už tak brzo po updatu/upgradu ty srpnový záplaty, každopádně dobrá zpráva.

-- 22. 8. 2019 17:38 --

Tak 9.1.0.326 dorazila. Rychlovka
Romi97
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků