Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod technikus 19. 6. 2019 07:26

Výkon zřejmě má, nicméně chyby nebo některé "vlastnosti" jaksi ne a ne opravit. Např. když se šlo po vyfocení do galerie, fotky se tam objevily po několika sekundách, nebo až po swipe aktualizaci složek. To stejné po provedení fotky obrazovky. Dále třeba nemožnost používat vibrace u Gmailu.

Vyskytla se mi skvělá příležitost a tak jsem H10 vyměnil za P30. Zatím si opravdu nemám na co ztěžovat.

U H10 se každou chvíli můžete těšit na EMUI 9. Avšak pozor na to, ne vždy nová verze je v kde čem lepší. Konkrétně třeba už nepůjde rolovat ve smyčce mezi plochami.
Amazfit Bip + Notify PRO
Roborock S50
Mi WiFi Router 4
Xiaomi Smart Home - gateway v2, Wireless Switch, Socket Plug, Yeelight RGB Bulb, Sensors: Temperature Humidity, Door/Window, Water, Human Motion
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 19. 6. 2019 18:11

To je mi teda novinka, ja mam Emui 9 asi uz 3 mesice
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 19. 6. 2019 18:28

Spíš by se mělo jednat o EMUI 9.1
Viz zde
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Ryky 20. 6. 2019 19:29

Zdarec, nevím jak dlouho, ale nefungujemě Super Nabíjení. Vám fuguje Super Nabíjení normalně? nemáte s tím někdo zkušenost. vyzkoušel jsem vice kabelů a mam 2 orig nabiječky od huawei a nic..zkoušel jsem i čistit vstup na konetor. budu muset udelat tovarni nastaveni nebo neco?
Ryky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod k.ats 20. 6. 2019 20:08

Budes muset reklamovat telefon. Vymeni ti zakladni desku.
k.ats
Junior

Odeslat příspěvekod caspian13 21. 6. 2019 11:46

Vie niekto poradiť dobré temperované sklo? Používal som nillkin skla ale tie pre honor 10 niesu pa celej ploche. Chcel by som sklo čo lepí po celej ploche nie len po okrajoch a aby hlavne presne sedeli otvory a bočne rámy nezakrývali displej .Už som skúsil niekoľko skiel a ani jedno my nevyhovovalo.
Skúšal niekto toto sklo ?
https://www.fasttech.com/product/966919 ... -protector
https://www.aliexpress.com/item/3293648 ... 742a2bf0ad

-- 22. 6. 2019 10:24 --

Nikto nič?

-- 22. 6. 2019 20:49 --

Asi z vás nikto ochranné skla nepoužíva čo.
caspian13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 24. 6. 2019 10:01

Mam pouze folii od vyroby a stale drzi a prezila i nekolik padu na displej. Ochranne sklo by se hned rozbilo
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod k.ats 24. 6. 2019 10:10

Pouzivam originalni chytry kryt, kde je sklo spise pritezi.
k.ats
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 24. 6. 2019 10:19

Měl jsem Nillkin sklo a Nillkin Nature zadní průhledné pouzdro a bez problémů
Amazfit Bip + Notify PRO
Roborock S50
Mi WiFi Router 4
Xiaomi Smart Home - gateway v2, Wireless Switch, Socket Plug, Yeelight RGB Bulb, Sensors: Temperature Humidity, Door/Window, Water, Human Motion
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 24. 6. 2019 11:03

inzaghi píše:Mam pouze folii od vyroby a stale drzi a prezila i nekolik padu na displej. Ochranne sklo by se hned rozbilo

Originální folii jsem včera sundal a nahradil sklem. Fólie už byla byla místy lehce ošoupaná, to by ale nevadilo. Co byl průšvih, že na ní zůstalo pár kapek vody asi 10 - 15 minut, telefon jsem otřel, ale bohužel částečně i s horní vrstvou té fólie. Příjemné na dotyk jako struhadlo a vidět zkrz to taky moc dobře nebylo.
Sklo mám podobné, jako je na druhém odkazu co dával caspian13 ten druhý link, jen má uzavřenou i tu spodní část (čtečka). Je to lepené za okraje, to se mi nelíbí, ale je pěkně do krajů zase. Určitě lepší, než drátem do oka, tahám to v kapse, tam mám klíče a podobně.

Jo a co říkáte na zprávu Huawei, kdo dostane Android Q? Zatím je tam ofiko z Honorů jen View 20 :-!
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 24. 6. 2019 11:18

Tady třeba je. Nicméně je brzy a jistě čas ukáže.
Amazfit Bip + Notify PRO
Roborock S50
Mi WiFi Router 4
Huawei P30
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 24. 6. 2019 12:07

Ja používam toto, je to niečo medzi fóliou a sklom. Pri skle mi vadilo že sa zle pracovalo s gestami pre čítačkou otlačkov prstov. Napr. potiahnutím doprava sa vyvolá zoznam spustených aplikácií. Pri skle ako je diera na čítačku mi to vždy šlo až na druhý krát.
kukom6
Junior

Odeslat příspěvekod Marepu 24. 6. 2019 21:44

Na H9ku jsem měl vždy skla z Ali a to ta celoplošná, co lepila jen po okraji a super. Teď jsem něco objednal z Ali i na H10ku, tak jsem zvědavej. Mám ale obavu z čtečky, přesně ten problém jak tady píše kukom6. Bo já s ní mám problém i ted jen s folíí. Neraguje rychle, ani přesně. Na H9ce to byl uplně jiný level.
Marepu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flashka 28. 6. 2019 13:22

Je venku 9.0.0.229 - opravy Google červen 2019
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 1. 7. 2019 17:40

Po včerejším updatu .229 se mi zdá, že třeba Chrome se nezavírá tak brzo. Ale pořád je to nic moc, každopádně lepší. EMUI 9.1 by to mohlo napravit.
Romi97
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka