Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zdenek sport 5. 3. 2019 12:58

Také se mně to stává a navíc mě strašně štve fotoaparát sice na androidu9 již nezlobí že by přestal fotit ale je zase strašně pomalej nechápu a navíc se u mě objevil žlutý flek na displeji vlevo nahoře tak že reklamace mě nemine jsem zklamanej z kvality .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BimboCZ 5. 3. 2019 14:58

Žlutý flek vlevo nahoře jsem taky reklamoval. A zdá se mi že po půl roce od opravy se začíná dělat znovu.
BimboCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flashka 5. 3. 2019 15:59

technikus píše:
Upgradujete někdo v rámci Honorů?
Nebo jste si Honor 10 koupili jako přechod z jiné značky nebo modelu?
Honor 20 je ZDE


Zatím jsem upgradoval v rámci Honoru. Honor 8 byl přelomový, devítka pro mě asi zatím nejlepší a desítka... zatím funguje. Teď jsem si udělal radost s Watch, ale mám obavy, že to možná byla poslední věc co nesla logo Honor. Watch jsem koupil především proto, že jsou fakt docela malé a lehké.
Honor 20 se bude snažit především "jen" dotáhnout se na konkurenci, ale jak začíná být Honor sebevědomí v cenové politice, ztrácí se jeho smysl a pokud mi konkurence nabízí víc muziky za méně peněz, není proč váhat. Smutné je, že za určitých okolností se vyplatí pořídit raději Huawei, byť to nemusí být třeba právě uvedená novinka, ale aktuální, starší model. Honor View 20 je mimo, tak snad Honor 20 nebude jen jeho oškubaná a neúměrně drahá odnož.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod Honor fan 6. 3. 2019 10:32

aktualizace 203 přichází a měla by opravovat jen bezpečnostní záplaty na úroveň 1 února.
Honor fan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 6. 3. 2019 12:25

Tak to bude opět nejdřív tak za týden, ale co je smutné, že tedy neřeší známé problémy, pokud pouze lepí záplaty. :hm
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 6. 3. 2019 13:02

To opravdu není možné se přihlásit do nějaké bety nebo tak a reportovat někam chyby ve FW?
To jiné distribuce / státy nemají stejné chyby jako my?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 6. 3. 2019 16:25

Tak to těžko a ono třeba na Huafan to je a stejně chyby se neopravují naopak přibývají :D
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 7. 3. 2019 08:19

No že pomaly opravujú chyby je aj preto že vydávajú plno modelov a tie staršie už pomaly odstavia proste ťa podpora je biedna . Uvažoval som že ak vyjde H20 tak ho vezmem ale nie lebo vydim ako je na tom H10. Ja už celkovo prestávam mať záujem o túto značku aj keď som jej fanúšik už dlho ale podpora je pre mňa dôležitá a preto zvažujem že prejdem k Applu aj keď viem ako je ten systém uzavretý a má obmedzenia
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 7. 3. 2019 08:27

Mám podobné pocity, ale kam přejít? Je to jinde lepší?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod kukom6 7. 3. 2019 09:39

Vidím že niesom sám koho to sere :D A to som bol z H10 tak nadšený pri kúpe. Ja idem na jeseň do Samsung S10e, už som si ho "ošahal", je to presne to čo chcem rozmerovo je ten telefon ako H10 bez brady, Samsung sa o S kovu radu stará príkladne a po skončení aktualizacií na XDA je pri každom S ku dosť veľká komunita ktorá aktualizácie ťahá ešte pár rokov.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 7. 3. 2019 09:43

Samsung jsem měl mnoho let, ale poslední dobou to taky není už to, co to bývávalo.
Navíc zrovna aktualizace jsou u Samsungů šílené - asi 70 distribucí, každá distribuce je uvolňována jinak apod. Nejlépe je na tom Apple, ale nerozumím si s iOS. Nehledě na to, jaké jsou u Samsungů pořizovací ceny a za jakou částku to lze potom prodat.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod dojo 7. 3. 2019 10:09

Nevím, proč si všichni tak stěžují na rychlost aktualizace.
Android 9 mělo podstatně více vlajkových lodí později, nebo i ještě nemají.
203 je již taky na vyžádání v OTA.
Za mne je v normálu.

Chyby, co nemají všichni se opravují špatně. Může být i v znovu si nahrávající záloze s daty uživatele.

Podle mne je chyba hlavně v Google. Pokud chci fungovat na partnerské fázi s výrobci. Tak hotový Android dodám 6 měsíců předem výrobcům a pak jej až pak představím veřejnosti.
dojo
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 7. 3. 2019 10:52

dojo píše:Nevím, proč si všichni tak stěžují na rychlost aktualizace.
Android 9 mělo podstatně více vlajkových lodí později, nebo i ještě nemají.
203 je již taky na vyžádání v OTA.


dojo, jak žádáš o OTA aktualizaci? :-))

Mimochodem asi nejde ani tolik o rychlost aktualizace jako takové, ale o odstraňování globálně známých chyb. Google opravdu asi nemůže za to, že si každý ohne Android pro své prostředí a to nějaký čas taky zabere.
To se samozřejmě netýká jen značky Huawei - Honor, chyby se nevyhýbají žádnému výrobci, ale když už tam jsou, je třeba to nějak řešit.

-- 8. 3. 2019 10:50 --

Tak aktualizace už dorazila. Mimochodem to řazení - slučování příspěvků v diskuzi je pěkně na ...
Těžko tady někdo bude hledat nový příspěvek, když datum posledního je dva týdny zpět. Viz informace o aktualizacích.
Ale asi stále mnohem lepší, než to co je globálně na hihonor.

-- 8. 3. 2019 10:57 --

Tak ještě jeden poznatek. Po aktualizaci a restartu founu se aktualizuje HiCare a neuvěřitelné se stalo skutečností - z "rename to diagnostika" je nyní konečně "chytrá diagnostika" :D
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 11. 3. 2019 11:34

Aktualizace 9.0.0.203 nainstalována.
Vyskakuje vám někdy samo upozornění, že je aktualizace k dispozici? Vždy na ni přijdu tak, že dám manuálně zkontrolovat aktualizace.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 11. 3. 2019 13:42

Mně přišla, ale budu stahovat doma až.
Jednou se mi ukázala sama, byla to ta .162
Romi97
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků