Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honor Guru 16. 11. 2018 11:16

Dobrý den, vyzkoušel jsem to a chová se to přesně jak popisujete. Zkusím zjistit jestli je to chyba nebo cílená vlastnost...
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 19. 11. 2018 08:41

Tak po poslední atualizaci č 148 registruji nový problém telefon po odpojení se z wifi sítě se nepřipojí k datum pomuže jen restart.Stává se to občas né vždy ale je to nepříjemné a s předchozím firmwerem se to nestávalo. Tovární obnovení vyzkoušeno nepomáhá dělal jsem ho kvůli chybě fotoaparátu kdy po určitém počtu po sobě vyfocených snímcích přestane fotit ,nejde zmáčknout tlačítko ale toto pororuji již od předminulé aktualizace .Připadá mě že po každé aktualizaci je to horší a horší chyby přibívají a opravy žádné !!!Celkově podpora trošku vázne úroveň zabezpečení z 1.září u vlajkové lodě Honor je děs.
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 19. 11. 2018 09:09

Uvolnění poslední aktualizace je skutečně trochu pomalejší než bychom chtěli, předtím nicméně aktualizace chodily pravidelně a opět začnou. Vývoj se nyní ale soustředí na Android 9.0 Pie.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 19. 11. 2018 10:07

Ano s tím lze souhlasit dřív to bylo dobré, ale čekat až na 9.0 která upřimně bude zřejmě kolem přelomu roku spiš po novém roce je za dlouho a hlavně poslední dvě aktualizace nic neřešili (aspoň byla aktuální úroveň zabezpečení)spíš naopak schledávám chyby což je škoda protože se jinak jedná o velmi dobré zařízení až na tu čtečku a správu spuštěných aplikací !
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 19. 11. 2018 10:17

Zkusíme zjistit, jestli se nějaká dílčí aktualizace objeví ještě před Androidem 9.0.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 19. 11. 2018 10:44

No doufám :d ale děkuji budeme trpělivý ale vše má své meze.

-- 22. 11. 2018 18:08 --

Tak včera dorazila příbuzný aktualizace na Honor 9 s listopadovým zabezpečením a mi na Vlajce Honoru 10 září asi bude tohle poslední honor co jsem si koupil!!!Sice dobrej telefon ale s každou aktualizací teda když nějaká dorazí bugy přibývají a starý zůstávají a teť už nic!!!
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 23. 11. 2018 14:44

Proč je Jiné větší než Aplikace? Nejsou ty položky prohozeny?
Jde nějak zjistit, co obsahují ty dvě složky?
Přílohy
Screenshot_20181123-143622.png
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 23. 11. 2018 17:50

Hm ja to mám aplikace 13,5 GB a jiné 3,5 GB ,tak nevím že by chybka další do seznamu :d .Jaký máš firmwer ,
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 25. 11. 2018 21:50

Zdravím, k výše uvedenému - on je rozdíl jak se na ty hodnoty člověk dívá:
Přes "Nastavení" - "Úložiště" mám "Aplikace" 5,96 GB (a "Jiné" 3,20 Gb), ale přes aplikaci "Soubory" (tedy vestavěný File Manager) to ukazuje "Aplikace" 0 B (a "Jiné" 9,49 Gb). Zjevně tedy nějaký problém ve firmware je.

Ale měl bych jiné dotazy (budu se možná ptát divně, ale telefon mám nový a teprve se seznamuju):
1) proč nemůžu nikde sehnat uživatelskou příručku (na oficiálních stránkách Honoru pro ČR v sekci "Podpora" tento model vůbec nelze vybrat) - sice jsem telefon asi víceméně rozchodil, ale některé věci jsem ještě nenašel (třeba ani nejdou), není mi jasný význam některých ikon ve stavové liště apod. A to by snad vyřešila ta uživatelská příručka,

2) mám telefon v režimu "Šuplík", takže mám mezi stabilními ikonami (jsou zobrazeny na každé obrazovce dole) mám příslušnou ikonu (kolečko s 9 tečkami), která otvírá seznam aplikací. To je v pořádku, ale nejde s ní hnout (je vždy prostřední - s ostatními ikonami hýbat můžu), to je vlastnost? Pokud ano tak je na ho...uby (na minulém telefonu jsem ikonu s aplikacemi mohl v rámci těch 5 ikon přesunout kamkoli, mně prostě uprostřed nevyhovuje),

3) lze nějak vyslechnout systémové zvuky (vyzvánění, tóny oznámení apod.) přes sluchátka? Pokud jdu přes "Nastavení" - "Zvuk" - "Vyzváněcí tón pro kartu SIMx" tak se sice dostanu k seznamu vyzváněcích tónů, ale i když mám připojená sluchátka, tak se tyto tóny přehrávají přes hlasitý reproduktor telefonu. Přes správce souborů se k těmto zvukům nedostanu (nejsou v běžně viditelné paměti).

To zatím snad stačí ... případně se ozvu, až budu zase tápat.

Za případné odpovědi předem díky.
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2018 22:02

ad 1) dej screenschot s těmi ikonami
ad 2) nainstaluj Nova launcher a můžeš si tlačítko menu přesunout kam chceš
ad 3) vypnout hlasitý reproduktor?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vocapmen 27. 11. 2018 12:38

Jak nastavit v emailu, aby se mně pořád neobnovovala smazana pošta? Smažu doručenou poštu a pak i z koše, dám obnovit doručenou a zase tam mám to smazane z koše. :-) Díky
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 11. 2018 14:22

A jak máš nastaveno odstranění zpráv ze serveru?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vocapmen 27. 11. 2018 15:09

Odstranit ze serveru mám Při smazání z doručené pošty. Další možnost je pak Nikdy. Ale většinou, když tu poštu odstraním podruhé, už se neobnoví. :-)
Další věc a to mně nefungoval i na starém mobilu v Chrome. Všiml jsem si toho zatím tady na všech diskuzích, přihlásím se, napíšu příspěvek a když chci odeslat, účet se odhlásí a zpráva neodešle. Přes anonymní okno to jde. Jinde jsem problém s přihlášením nezaznamenal.
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 11. 2018 16:04

A co používáš za protokol pro přístup do mailu?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vocapmen 27. 11. 2018 17:49

vocapmen
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků