Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 7. 2019 18:29

Pánové máte někdo apku na měření teploty telefonu?
Už dlouhodobě používám apku ampere premium verzi. A včera se mi stalo před spaním jsem ještě datloval telefon tak 20min. a když jsem šel spát tak mi telefon ukazoval 50°C! Není to hodně? nebo tohle je ještě v pohodě? Normálně v klidném stavu nic nedělání mi to ukazuje 29°C 30°C.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Cizak 18. 7. 2019 11:50

Můj telefon je také někdy trošku teplejší, ale myslím že je to normální věc, 50 se mi zdá normální při nějakém tom zatížení. Osobně to nesleduji, protože pak to člověk zbytečně řeší.. :)
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod EmilZ 29. 7. 2019 18:56

Po update na Android 9 Emui 9.0.1.179 pozoruji na svém Honoru 9 určité zpomalení systému, především při skrolování na webech, kde jsou obrázky dochází k zasekávani. Posun už bohužel není plynulý jako ve starší ver. Androida resp. Emui 8. Někdo podobná zkušenost nebo nápad jak řešit? Podotýkám, že hard reset jsem udělal... Nebo na to už HW Honoru 9 už nestačí?
EmilZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robert1 2. 8. 2019 10:40

dnes ráno mi dorazil Android 9.1, cca 3,4 GB.
Zatím pozoruji rychlejší práci s aplikací Google mapy A konečně mi opět trochu normálně funguje fotoaparát. Ne jako předtím, kdy od spuštění do vyfocení fotografie vše nabíhalo 10 vteřin
robert1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 8. 2019 10:50

Tak já už si také jedu novou aktualizaci:

Seznam změn: tato aktualizace aktualizuje váš systém na EMUI 9,1 s podporou technologie EFOFS a GPU Turbo 3.0

[Systém]
Přidává systémovou funkci EROFS, která vylepšuje rychlost a plynulost aplikací

[Video pro příchozí hovor]
Přizpůsobuje videa pro příchozí hovory pro vaše kontakty

[GPU Turbo 3.0]

[Vlog Huawei]
Automaticky vygeneruje nejlepší okamžiky použije šablony efektů a vytvoří hudební videa.

[Huawei Share OneHop]

Podporuje okamžité sdílení schránky a záznamů obrazovky mezi vaším telefonem a Huawei MateBook

[Zjednodušené nastavení]
Zjednudušuje nastavení a možnosti pro snažší používání.

+ Nové Červencové bezpečnostní záplaty

Kdyby jste pak někdo hledal černé super téma tak tady našel jsem toto a je super :tleskani

https://play.google.com/store/apps/deta ... dark91emui
Naposledy upravil zumzumzum dne 2. 8. 2019 18:10, celkově upraveno 2
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Cizak 2. 8. 2019 11:11

Firmware Finder mi tuto aktualizaci taky schválil a má 3,4 gb, takže je to emui 9.1. :) Jsem zvedav, kdy dorazí mě. :) doufám, že už budou jako u ostatních Huawei/Honor telefonů sjednocené hranaté ikony a ne půl tak a Google jinak.
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod szur 5. 8. 2019 19:45

Dnes mi přišla aktualizace na EMUI 9.1.0.210(C432E2R1P5) Velikost 3.41 GB
Prozatím jede všechno OK
szur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cizak 5. 8. 2019 20:15

Emui 9.1 je nainstalováno, změny hezké, ale nic velkého. :)
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod senoros 5. 8. 2019 23:48

Ahojte, viete niekto ako sa da vypnut v menu navrhy aplikacii? To iste pri potiahnuti prsta nadol od stredu obrazovky pri vyhladavani, tiez tam dava navrhy. V predoslom emui to vypnut islo, teraz to neviem nikde najst... Dakujem
A zmeny som nijake nepostrehol, co pribudlo noveho okrem gpu turbo?
senoros
Junior

Odeslat příspěvekod Cizak 6. 8. 2019 09:52

Složky jsou 3x4, sem tam změněn design například v multitaskingu, ve foťáku a hlavně v ikonách, konečně je to všechno stejné a není to jak v cirkusu. :D Po povolení se dá Google Feed spustit delším přidržením zamykacího tlačítka, což vítám. :) Celková rychlost mi přijde víceméně stejná. Dle mého názoru je teď telefon dotažen do super stavu.
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 8. 2019 12:56

Všimli jste si ve foťáku jak je vlevo nahoře ta halda... Kde jsou ty funkce QR kod , Přeložit, Nakoupování , Identifikace a tak přibylo kalorie :D to nebylo v EMUI 9.0 ne? :D
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Cizak 6. 8. 2019 13:21

Nebylo, ale zajímalo by mě, jak to pozná. :D Osobně používám Google Lens, který je přístupný rovnou na lističce hlasového vyhledávání a nemusím do foťáku a pak do hisearch. Přijde mi to i ve vyhledávání přesnější. :)
Přílohy
Screenshot_20190806_141120.jpg
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 6. 8. 2019 18:38

@EmilZ: Zkusil bych telefon kompletně vyresetovat, tj. uvést do továrního nastavení. Větší updaty mohou občas dělat neplechu.

PS: Neboj, HW Honoru by bez problému zvládl i Android Q. ;-)
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod AntiLaska 9. 8. 2019 08:48

Taky se chystám na hard reset ... tak jako po každém velkém updatu mi přestala fungovat apka na automatické psaní knihy jízd ... ježdě zkusím mazání mezipamětí a podobné chujoviny, ale moc šancí tomu nedávám ...
AntiLaska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EmilZ 10. 8. 2019 18:24

To Hardy: Díky za zprávu, ale Hard reset jsem dělal (zmiňuji se o tom v příspěvku), ale dovol abych se zeptal jak šlape na tvém Honoru 9 po update např. skrolování. Zkus pomocí Chrome otevřít stránku seznamu cz a posuň prstem. Skroluje plynule nebo jsou patrné drobné záškuby? Moje zkušenost je, že po update na A9 posun nebyl tak krásně plynulý jako s A8 ...
EmilZ
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka