Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kkozi 1. 10. 2016 22:10

Ogyn píše:Po aktualizaci mi foťák v Honor 8 některé snímky focené "na stojáka" ukládá otočné o 90°

-- 1. 10. 2016 12:06 --

Nahrávání hovorů stále nefunkční! Vyzkoušeno mnoho app,jejich nastavení a .....nic ! Některé fungují jen na 1. hovor,další jen dočasně,nebo nespolehlivě.....


Ja zkousel tu od Clever Mobile a fungovala dobre. Nekolik hovoru to dalo. Nevim, jestli treba nemaj pak nejakou PRO verzi placenou, ale normalne to hovory nahravalo. Zkousel jsem teda jen hovory do minuty.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2016 01:58

Recenze Honor 8
http://mobil.idnes.cz/recenze-honor-8-01m-/telefony.aspx?c=A160927_172806_telefony_vok
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 2. 10. 2016 04:50

Ono koupit placenou verzi,když ta zdarma nefunguje není dobrý nápad! Některé app chvíli fungují, a pak začnou haprovat ,a na vrácení peněz už je pozdě ! Používám nahrávání na Samsung s6 ,je to bez chyby ...
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 2. 10. 2016 04:56

app od clever mobile pouzivam roky, free versus pro je ze hovory nasledne nahraje i na dropbox, google drive a neobsahuje reklamy. nepamatuji ze by nezvladla nahrat hovor aa to vcetne voip. vestavena od samsungu je celkem chudy pribuzny co se tyce nastaveni a moznosti
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 2. 10. 2016 20:25

Hovory si nahrávám asi 15 let! Nejdříve na Nokii a pak na dalších founech ,na Samsungu s6 bez problémů,ale na Huawei p8 lite už nahrávání nešlo a ani na Honor 8 neexistuje spolehlivá app! Vyzkoušel jsem jich mnoho,i různá nastavení...
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod karSE 3. 10. 2016 18:03

Taky jsem byl nucený vyzkoušet různé aplikace na nahrávání hovorů a konečně to vypadá nadějně,nahrává to zatím vše! ACR (Another call recorder od NLL) Tajemství je asi v nastavení,mě funguje toto:v nastavení telefonu jít do rozšířeného nastavení,správce baterie,chráněné aplikace kde zatrhneš "chránit ACR"( aby to Honor sám nevypínal...), potom v nastavení aplikace ACR zdroj zvuku mic,formát záznamu M4A, zpoždění zvuku u odchozího i příchozího volání 2s. Mám to teprve týden a Honor zatím nahrává vše v dobré kvalitě! Snad to někomu pomůže...
karSE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 10. 2016 02:53

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferdisekkk 4. 10. 2016 14:45

S__7 píše:Honor 8 mám od včera, super stroj, mám ale problém s foťákem. Když fotím na formát 16:9 tak se na fotce objeví krátké vertikální čárky, jakoby digitizér. Při focení na formát 4:3 to nedělá. Je to jakoby na té fotce byla jemná čárkovaná fólie.
Setkal jste se s tím někdo?

ja na to prisel az treti den ,me to dělalo mřížky při přiblížení na 16:9,jel jsem ho reklamovat a zadal výměnu,,,,ted už jen cekam druhej týden
ferdisekkk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DavidBarborka 4. 10. 2016 17:34

Tohle vyřešila dle uživatelů z jiného fóra nedávná aktualizace.
DavidBarborka
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 4. 10. 2016 17:35

karSe díky app jsem instaloval. Je hůř slyšet volaný a s Bluetooth v autě Parrott je to úplná bída, ale zatím jediné funkční..
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Medved8300 5. 10. 2016 11:01

Na nahrávání používám Call recorder od Skvalex - fungoval mi zatím na všech telefonech a tady taky bez problému.
Medved8300
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 5. 10. 2016 17:10

Jo, ale jak ho mas nastaven? Tam je nastaveni dost rozsahle.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 6. 10. 2016 09:26

ACR nefunguje s Bluetooth v autě, a co jiné App....?
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod petriks-x 8. 10. 2016 14:10

ferdisekkk, S__7:

Myslel jsem si, že vertikální pruhy jsou jen v náhledech fotek v galerii, ale když fotku otevřu, tak mi přijde, že i fotka v plném rozlišení má zhoršenou kvalitu pruhy (16:9). Formát 4:3 je zřejmě v pohodě.

Screen galerie
- 2 fotky napravo nahoře vypadají OK..vše foceno 16:9

https://drive.google.com/file/d/0BzHKtB ... sp=sharing

Aktualizaci, která má 616 MB jsem nestahoval...
petriks-x
Junior

Odeslat příspěvekod For-ever2014 8. 10. 2016 16:56

tak stiahni,riesi tento problem,ja som ho ale nemal napriklad
For-ever2014
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků