Mjitelé Vxxx prosím....

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 11. 4. 2005 12:46

...Sháním originální MP3 motorolácký melodie.Poslouchal jsem je na stránkách motoroly a moc se mě líbily, ale nemůžu je nikde sehnat!
Napište jaký máte(názvem) a jestli ju nemám tak vás potom poprosím o poslání na mejl!

Nejradši bych sombrero!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMemhis 12. 4. 2005 21:36

Podle me je uplna blbost hledat mp3 melodie na netu. Jestli mas to co chces na cedu tak neni problem si to prevest do mp3 a zkomprimovat na nejakych tech 256 kb/s co mobil utahne. Chce to jen trochu trpelivosti a urcite na to prijdes.
XMemhis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 12. 4. 2005 22:14

O to nejde to umím!Ale chtěl bych originální MP3 melodie co byly již vestavěny při koupení u řady Vxxx.Melodie jako je HelloMoto, sombrero.....

A nebo spíš nejni nějakej program kterej dokáže zaznamenat zvuk hranej do repráků nebo sluchátek??Na originálních stránkách se totiž ty melodie daj najít i pustit ale stáhnout ne, protože je to jenom ukázka toho co v telefonu až je!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoother 13. 4. 2005 07:33

žádnej soft na to nemám ani neznám, ale asi bych to udělal fyzicky: Prostě připoj na výstup ze zvukovky nějaké - nejlépe digitální nádobíčko. Asi bych zvolil Minidisc, - zapni nahrávání a pusť skladbu na webu. Tak bys získal nahrávku asi v nejlepší možné kvalitě (touto metodou :wink: ) a pak ji můžeš krásně zpracovat a poslat do mob. Snad Ti to pomůže :hm
Smoother
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoother 13. 4. 2005 11:45

hohó, :mrgreen:
Ty náhledy (nevím jestli je to celý) - stáhnout jdou - už to tahám :) , jen jsem zatím nenarazil na tu Tvou (Sombrero), kdyžtak pošli link
Smoother
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMemhis 13. 4. 2005 13:50

To myslis vazne? HelloMoto a Sombrero? Me naopak stve ze je nemuzu z telefonu vymazat a zbytecne me zabiraji misto! :-)) Vykasli se na to, nestaji to za to!
"I didn't know you could stop being a god."
"You can stop being anything."
-Dream and Delirium of the Endless
XMemhis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 15. 4. 2005 13:45

No je to když dáš třeba u V600 vlastnosti, a dáš tam MP3 zonění tak ti to pustí 3 ukázky MP3!
A to XMemhis: nevím prostě se mě moc líbí a jsou takový divný trhlý.Hellomoto už jsem sehnal.Máš nějaký jiný??
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMemhis 15. 4. 2005 16:30

Ty originalni nejdou pretahnout do telefonu, takze v tom ti bohuzel nepomuzu....
"I didn't know you could stop being a god."
"You can stop being anything."
-Dream and Delirium of the Endless
XMemhis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoother 15. 4. 2005 16:52

To H.A.Z.I. : když dám hellomoto.com - czech rep - v600 - MP3 zvonění - show all - tak mi to vyhodí jen dvě: Fashion MP Effect (Truetone) a Fashion Dance (MP3) - oboje mám stáhnuté.

Jinak tady je vše co jsem zatím stáhnul z hellomoto (i vícehlasé): ABC Monday Night Football - ABC Sports - 32376.mp3; AdamFreeland_supanaturalthing.mp3; Arthur_Baker_-_face_it.mp3
Baywatch - 32355.mp3; Beautiful Day - U2 - 32418.mp3
Cuban_Brothers.mp3; D.O.G._force.mp3; DanBewick.mp3; Dog_bitten.mp3; fashion-fx.mp3; fashion-rt1.mp3; FelixdaHousecat-Everyone.mp3; FelixdaHousecat-RocketRide.mp3
FelixdaHousecat-ShortSkirt.mp3; Fighter - Christina Aguilera; 32401.mp3; Filter_ahbeep.mp3; FrankieKnuckles_mushimushi.mp3;
Gay Bar - Electric 6 - 32387.mp3; Hi Ho Silver Lightning - Aston Villa FC - 32365.mp3; Hybrid_cascade.mp3; Chicane_beats.mp3; Mars(from Planet Suite) - Holst 210242.mp3; MTV - Drumbass.mp3
Nimrod - from Enigma Variations - Elgar 210237.mp3; One - U2 - 32416.mp3; Orbital_-a_perfect_sunrise.mp3; Paul_Oakenfold_-_speed_racer.mp3; Photek_-_we_got_heat.mp3; Rhapsody in blue - Gershwin 210240.mp3; Roger_ring.mp3; Soulmover_slinger.mp3; StereoMovers_soulsweeper.mp3; Sugardaddy_Sugar.mp3; Sunday Bloody Sunaday - U2 - 32417.mp3; The Chain - F1 Racing Theme - 32366.mp3;
Tiga_crockett.mp3; With or Without You - U2 - 32419.mp3;
Smoother
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 16. 4. 2005 14:13

To je pěkná zbírka!Znám Felix da housecat!
Mohl bys mě to poslat na mejl aspoň zatím něco??? mr.draft@centrum.cz

Co se týče toho vyhledáváním tak použij ten druhej link je pod příspěvkem a najede ti to na stránku a tam musíš dát !!!!vlastnosti!!!!( v levém horním rohu) a tam teprve najedeš na MP3 vyzvánění a jseš tam!

http://direct.motorola.com/cze/Web_Feat ... ctid=29129
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoother 16. 4. 2005 21:20

Už jsem ti to poslal - mělo to cca 4MB
Jo, už jsem to (Sombrero) našel, jenže tady to mají uložený ve Flashi - z něj to nedostanu :? , ale jakmile bude víc času zase něco stáhnu a dám vědět.
Čau
Smoother
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 17. 4. 2005 18:17

Díky moc, jsou dobrý!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 20. 4. 2005 19:56

Jo a myslíš že by se ti nějak povedlo vystříhat zvuk z reklamy na Razr V3?!
Mám ji staženou ale ......
Díky za odpověď!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman67 28. 4. 2005 13:19

..H.A.Z.I.. píše:O to nejde to umím!Ale chtěl bych originální MP3 melodie co byly již vestavěny při koupení u řady Vxxx.Melodie jako je HelloMoto, sombrero.....

A nebo spíš nejni nějakej program kterej dokáže zaznamenat zvuk hranej do repráků nebo sluchátek??Na originálních stránkách se totiž ty melodie daj najít i pustit ale stáhnout ne, protože je to jenom ukázka toho co v telefonu až je! /quote]


Nevim jaky pouzivas prehravac,ale treba Winamp umi prehravat misto do repraku, rovnou do souboru. Volba Options/Preferences/Plug_ins/output
Pokud nemas prislusny plugin, lze doinstalovat.
roman67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 8. 5. 2005 19:24

poraď jak!Hledal jsem ale ee!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků