A925 - Desktop Suite

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Caddy 7. 4. 2005 12:41

Mam od vcera Motorolu A925, zatim jsem nadseny, uz jsem rozchodil net a vsechny zakladni veci...zatim vzdoruji MMS a hlavne mam problemy s propojenim s PC. Prilozene CD dela problemy, nejde ve flashovem rozhrani ani zvolit jazyk (spadne to pri kliknuti), pri instalaci primo z adresare mi to hazelo chyby, musel jsem i vkladat CD windowsu...a pak ten program stejne nesel ani spustit, ani Desktop suite, ani phone browser, zachybuje to a spadne..zkousel jsem i instalaci opravit a furt to same...nevite nekdo, kde muze byt chyba nebo kde stahnout jinou verzi? Motorola podporou na webu zrovna vstricna neni a nez zacnu hledat v hlubinach netu, treba nekdo dokaze poradit :) Diky.
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 7. 4. 2005 15:17

tak ted jsem zjistil dalsi problem...s Infraportem...kdyz jsem chtel neco poslat z MPx200, tak se A925 restartuje...pomalu, rastrovane chcipne display a pak restart....to jsem jeste nevidel...no nic.. :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Najer 7. 4. 2005 17:23

Pod krytem baterie je dirka a v ní cudlik na reset.Použij!!!!!! Na net se pripojis pres kabel takto: v telefonu se nic nenastavuje.nainstalujes ho jako modem bude chtit CD a nainstaluje se jako USB motorola modem. Dej vlastnosti a jako APN napis : AT+CGD CONT=1,"IP","internet.t.mobile.cz" potom zkus diagnostika a melo by to komunikovat pokud mas nainstalovane PC suite musis vypnout m router ddochazi ke konfliktu na portu.nekdy to nejede a v protokolu je napsano slaby signal z modemu vyndat z kolebky a znovu yalozit treba i vickrat zalezi na signalu site.jede mi to dobre stahuje i 20 kb/s. hodne zdaru trvalo mi to 3 dny. 8)
Pavel Najer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 7. 4. 2005 21:44

eh...no na net jsem se zatim pripojovat nezkousel, na to mam ostatne jiny mobil..me slo o komunikaci mobilu a PC, abych ho konecne synchronizoval a mel tam nejake kontakty...ale ten SW proste nefunguje...
modem jsem zatim nezkousel, ale tam myslim, ze probelm nebude, uz tam je a nastaveni uz znam z hlavy...a kdyz jsme to rozchodil na MPx200, kde to byla extra lahudka...tak proc ne tady, kde ovladace jsou :)
Jde proste jen o to, ze nefunguji ty PC suite...

jinak po ctyrech hodinach kombinaci a klikani tuzkou jak divy, jsem prozatim vzdal pokusy o nastaveni MMS :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 8. 4. 2005 12:22

Tak na prvni probelm si uz odpovim sam, snad pomuze nekomu dalsimu, Desktop Suite jsem stahl odsud: http://service.alltechi.com.au/3GTools/ a vypada to, ze funguje...aspon v praci...doufam, ze doma bude taky :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skodak 15. 9. 2005 16:09

Nainstaloval jsem avizovanou verzi, v telefonu v nastavení Desktop Suite zadal cestu na PC, ale když spustím DS na PC, tak se mi s telefonem nespojí. :hm Prosím Cadyho o radu, děkuji.
Vláďa
skodak
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 9. 2005 10:45

skodak: mno, telefon se pripoji sam, dole mas takove cerne sipky, connection manager...mne to teda nejde stoprocentne, nekdy se pripoji, nekdy ne...a hlavne nezapomen, ze kdyz strcis telefon do kolebky, tak musis spojeni aktivovat i primo v nem - v aplikacich das Desktop Suite a kliknes na Connect
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skodak 16. 9. 2005 12:58

Děkuji za rychlou reakci. Kolíbku bohužel nemám, takže to je možný zdroj problémů. K připojení používám BT. Ten connection manager jsem objevil a zkusil tam zaškrtnout nějaký port, ale nic nefungovalo. Večer to budu zkoušet znova, snad s větším úspěchem.
Vláďa
skodak
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 9. 2005 13:14

aha...pres BT jsem to nikdy nezkousel...to nevim... :(
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 16. 9. 2005 13:15

ale v kazdem pripade nezapomen nastavit v telefonu (control panel/connections/desktop suite) zpusob pripojeni...a pak pri spojovani s PC to v programech zapnout, jak jsem rikal v minulem pripsevku
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skodak 16. 9. 2005 13:26

Zapnutý to mám, to je v pohodě. Dám vědět, až pokročím o něco dál.
Vláďa
skodak
Junior

Odeslat příspěvekod skodak 17. 9. 2005 08:19

Tak už to chodí i přes BT. Problém byl v tom, že jsem zapínal telefon dřív než PC. Teď už to chodí normálně. Takže mám o straost míň.
Vláďa
skodak
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků