MPx 220 - nefunguje po nárazu

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Ušák 17. 11. 2007 11:36

Není tady někdo, komu tenhle telefon přestal fungovat po prudkém nárazu? Displej je bílý, ale telefon normálně nabíhá, zadám pin (naslepo) a podařilo se mi záchránit data. Ale telefonování naslepo se nepovedlo (nic se nedělo, ale nevidím na displej). Původně jsem si myslela, že to odnesl displej, ale teď se mi to jeví tak, že je chyba v kloubu někde v přenosu mezi tou částí s klávesnicí a displejem. Umíte někdo rozebrat kloub a displej? Mně se to nepovedlo. A při cenách oprav servis nemá smysl. Díky moc.
Ušák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 17. 11. 2007 11:47

To samé mám na mé Motorole V 3 Razr, pro její funkčnost jí nesmím zavírat, jelikož slouží pro připojení PC k internetu tak mi to ani nevadí, je pořád položená na stole v otevřeném stavu.
Chyba bude někde v kloubu. Protože když mám telefon pořád v otevřeném stavu tak mi displej funguje.
Kolik bude stát oprava, to nevím, protože to považuji za zbytečnost v mém případě, protože na telefonování a apod. mám Nokii N 72. Zeptal bych se být tebou v servisu kolik by stála oprava. Jinak mě začal telefon zlobit nejspíš tím že sem ho nosil v těsné kapse Jensu, vím že mi určitě nespadnul na zem nebo něco podobného.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ušák 17. 11. 2007 12:52

Byla jsem v servisu na Palmovce (ASK Mobil nebo tak nějak). Tam ten člověk řekl, že je to deska a že to bude stát tak dva tisíce. Řekla jsem mu, že to po startu zahraje... tak se podivil, ale na těch dvou tisících a desce trval. Tak jsem si řekla, že si s tím raději ještě pohraju sama, půjčila jsem si od tchána mini šroubováčky, rozebrala spodek, nic nezjistila, zase složila, pak se mi to podařilo napojit na počítač (ale mě konektor do kabelu zlobil vždycky, takže to chtělo jen s tím kabelem trošku zaviklat). Ale displej a kloub už mi rozebrat nejde, někde to tam drží velmi dobře.
No abych pravdu řekla, čekala jsem od autorizovaného servisu větší servis.
Ušák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 17. 11. 2007 13:28

Řekl bych že to nebude tou základní deskou, myslím si že se z tebe snažil vytáhnout prachy. Zkusil bych to ještě v ňákém jiném servisu.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .DeToX. 17. 11. 2007 17:36

Taky to nevidím na desku. Spis se priklanim k tomu kloubu. Jinak neviem aky iny servis. Autorizovanych tolko nieje.
Telefon: MOTORAZR V3i non-iTunes -> V3iTunes
FW: R479_G_08.B5.10R B/L: 0A.52 -> 0A.30 w/ TP
.DeToX.
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků