L7 - názory uživatelů

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JakubCh 24. 9. 2007 17:20

Uvažuji o tomto mobilku, měl bych ho u Vodafone za 977-, docela se mi líbí, ale měl bych pár dotazů - jak se na něm píší SMS ? Podle recenze to není prý žádná sláva a já píšu hodně. Další dotaz je směrem k pomalým reakcím - je skutečně pomalejší, nebo je to záležitost FW ? A jaké se k němu dají přidělat sluchátka ? Umí karty, to se mi na něm moc líbí (při ceně 512 MB - 200-) :D . Díky
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 24. 9. 2007 19:11

Za ty peníze je to luxusní telefon, precizně spracovaný to se mi na něm líbí, no SMS se mi na ní nikdy dobře nepsaly :( tlačítka jsou strašně malá. Po přehrání na nový FW jsem s reakcemi telefonu neměl nejmenší problém. Sluchátka kněmu připojíš orginální motorola, nebo zakoupíš redukci. Po nahrání Itunes získáš parádní hudební mobil.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rid 24. 9. 2007 19:41

..na psaní tahle motorola není, se říká (ale jak se s ním zžiješ tak ok dá se) rychlost fw ok.. a když přehraješ za nějaký vychytaný MP tak prý je rychlejší ale jsem spokojen i tak, sluchadla napojíš s redukcí jakékoliv a za ty prachy opravdu vzhledově atraktivní a dobrý telefon. akorát v nabídkách jsou už spíš L7i L7e či co .. a L9 tak samotná L7 nějak odpadla..
Moto>> t180 > c450 > c650/u ledu/, L7 slvr + 1GB microSD + hybrid adapter (s200)
Rid
Junior

Odeslat příspěvekod wenuna 24. 9. 2007 19:55

telefon je paradni, to jo, ale ma svy chyby, ty se vsak daji upravit prehranim ruznych veci. Ja se do toho ted poustim za pomoci kamarada, ktery me s tim jaksi seznamuje. Me se SMS pisou dobre, ale jako na Nokii to neni. Nema ani t9, ma to nejaky itap, tap, nebo tak nejak. Telefon si myslim beha rychle, zalezi asi na zaplneni karty a nasledne nacitani. A ted to nejhorsi: karty sice podporuje, ale abys priradil vyzvaneci ton, obrazek ke kontaktu atd., musis to mit stejne ulozeny v telefonu, z karty to proste priradit nejde. No a tel. moc velkou pamet nema. Doufam, ze se to da nejak odstranit patchem nebo tak necim. Jinak spokojenost........
wenuna
Junior

Odeslat příspěvekod josso 24. 9. 2007 20:13

daju sa priradit aj obrazky aj zvonenia aj z karty ale len s firmwaerom s koncovkou ACR
josso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 24. 9. 2007 20:17

Díky, ty tlačítka, to asi fakt bude věc zvyku (a zvyknout se dá skoro na vše :D ) a co se týče přehrávání FW - to sá dá dělat přes ormální USB kabel, nebo jak ? To s tím super hudebním mobilem se mi fakt líbí nejvíc. To, že soubor pro vyzvánění musí být v mobilu mi zase až tak nevadí, to mám jeden. dva soubory a ty se tam vlezou...díky moc za reakce, ůžete pokračovat ! Jo, co se týče redukce, vím, že se to tady probírlo, četl jsem to, ale je to poňekud starší, tak se ptám, jestli už nejsou dobré neznačkové redukce (mám Koss Plug, tak je chcu použít).
Jinak, myslím přesně tenhle, to snad je L7, ne ?
http://www.vodafone.cz/consumer/handset ... g=cs&all=1
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod w4Rp 24. 9. 2007 21:28

Klávesnice je pro mně ideální, je to jen o zvyku a preferencích. L9 jsem zkoušel a popravdě za ty prachy žádná sláva. Třískání peněz z konceptu L7. Klávesnici to má horší, jen ten 2Mpx foto a rádio je plusem. Jinak L7 je perfektní telefon na hraní, po e398 snad nejvíce moddovatelný telefon od Motoroly. Obrovská komunita, hlavně ruská. :) Hlavně nečekej za ty peníze zázrak a nebudeš zklamaný.
Lenovo 3000 N100 0768-BNG
Motorola L7 08.D0 R4513_G_08.B7.DCR_RB + microSD SanDisk 512MB + HF S200
w4Rp
Junior

Odeslat příspěvekod JakubCh 24. 9. 2007 22:30

Ne, zázrak nečekám vůbec, odešel mi můj SE K700i, tak jsem řekl, už nikdy více drahý mobil - nějak se mi změnili priority, ale teď mrknu na stránky Vodafone a najdu L7 a vidím, že rozhodně nepůjdu do horšího, spíš daleko lepšího...jako hlavně se mi líbí to, že si z něho udělám MP3 přehrávač..opravdu, za tyhle prachy bych něco takového nečekal...to, že jde moddovat je taky super, ale pořád nevím, jestli stačí klasický USB kabel :) . Díky všem
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazo 25. 9. 2007 06:24

staci ;-)
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 25. 9. 2007 11:24

Díky všem, už ho mám objednaný, za 2 dny je můj :D
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 25. 9. 2007 15:39

ještě bych měl dotaz, když si do mobilu naistaluju I-Tunes, tak soubory asi nestačí jenom průzkumníkem natáhnout na paměťovou kartu, ale musím asi použít ten motoTunes..
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod w4Rp 25. 9. 2007 16:36

Jak které. Spíš doporučuju MediaMonkey než motoTunes. Moje kombinace.
Lenovo 3000 N100 0768-BNG
Motorola L7 08.D0 R4513_G_08.B7.DCR_RB + microSD SanDisk 512MB + HF S200
w4Rp
Junior

Odeslat příspěvekod buban 25. 9. 2007 17:18

novejsi verze iTunes si dokazi vytvorit databazi samy v telefonu
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 25. 9. 2007 18:56

Dík, MediaMonkey se mi už líbí víc, a s tou verzí - mám to chápat tak, že když si tam hodím nějakou nejmodernější, tak stačí naházet MP3 do určité složky a on už si to iTunes sám načte ?
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .DeToX. 25. 9. 2007 19:30

ne tak to tusim neni. mam iTunes vassio a zde si musim kdyz pridam MP3ky tak dat plugin MediaViewer ->Menu->iTunes->Renew DB. Nejakou dobu cekam (u 1GB je to celkem dlouho takze jen pokud mam nahozene treba nove cele album) a potom uz jen posloucham :)
Telefon: MOTORAZR V3i non-iTunes -> V3iTunes
FW: R479_G_08.B5.10R B/L: 0A.52 -> 0A.30 w/ TP
.DeToX.
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků