razr v3x

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ZED68 9. 6. 2007 14:46

Dobrý den, mám dotaz na motorolu v3x. Na mé motorole v3x nejde otevřít telefoní seznam, ani složka personalizace. Nemužu ani telefon restartovat. Poradíte mi prosím? :(
ZED68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *f* 9. 6. 2007 19:34

akoze nejde otvorit? taku polozku v menu vobec nemas, alebo ak ano, co sa stane ked ju vyberies?
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martas06 9. 6. 2007 19:42

Navrhuji bud MasterReset nebo prehrat FW...rekl bych ze je FW poskozeny.Delal jsi v P2K ci SEEM nejake upravy a nemazal jsi neco??
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod *f* 9. 6. 2007 19:43

ja by som prave neodporucal hned prehravat FW, problem bude mozno riesitelny aj obycajnou upravou menu v p2k menu editor-e
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 9. 6. 2007 22:03

Nemužu ani telefon restartovat. - jak to mysliš?
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZED68 9. 6. 2007 22:38

Restartovat částečně: napíše se načítám přesípací hodiny na displeji běží ale nic se neděje to samé když chci otevřít telefoní seznam žádná reakce. Mám telefon nechat přehrát v servisu? Co to je uprava menu v p2k menu editor-e?
ZED68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZED68 10. 6. 2007 06:32

Zapomněl jsem uvést, že jsem měl vždy Nokii. Tato Motorola je moje první. Dostal jsem jí, takže vím o ní velký kuloví. Volal jsem na linku Motoroly a tam mi řekli že mi neporadí, odkázali mě na servis do Brna nebo Prahy. Telefon byl odzkoušen než jsem ho dostal a fungoval. Je možné že jsem tam něco zmáčkl, ale nevím nic moc jsem tam nemačkal. Tel. seznam nejde otevřít, ale když dojde sms tak je tam napsáno od koho je. Jsem z toho jelen. Jsem zákazník Vodafonu, myslíte že tam by mi mohli poradit jak to manuálně nastavit tak, aby to šlapalo?
ZED68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *f* 10. 6. 2007 13:01

problem bude najskor v telefone, zrejme to bude chyba FW, riesenie - snad servis, alebo ked si trufas tak prehrat FW doma, ale tym stracas zaruku
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Froo 10. 6. 2007 13:47

Přesne toto to delalo brachovi. navíc když chtel najet na diář tak mu to napsalo obsazeno. :) Vyřešila to reklamace přehráli firmware.
HTC Touch, Senny PX 100, 8GBmicroSD - really nice media device...
Froo
Junior

Odeslat příspěvekod Evandro 17. 7. 2007 22:46

Nechtělo se mi zakládat new topic, tak píšu sem :)

S Motorolama nemám žádny zkušenosti, takže se radši na pár věciček zeptám. Všechno samozřejmě směřuju k Razru V3x.

1. Je to už 2 roky starej tydlifon. Má cenu si ho v dnešní kupovat? Není něco přibližně stejně kvalitní, akorát novějšího? Jinak nic proti nemám, že je to 2letej stařík :)

2. Je reálné, že by šla v následujících měsících cena dolů nebo nemá smysl na nic čekat a kupovat hned?

3. Jsou uživatelé spokojeni s tímto telefonem? (tohle je těžká otázka, ale vy zkušení jistě víte, přece jen se mi nechce prolizat cely forum)

Předem díky 8)
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod Pade 18. 7. 2007 11:32

1. stejne kvalitní a novejší : Motorola V3xx, Motorola V6 maxx, a jestli má cenu koupit V3x ? Jo, sám bych tak udelal
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Froo 31. 7. 2007 13:48

ja zase ne .. jde jen o to co chces. jelikož nema edge a má špatný mp3 přehráváč a je to cvalik šel bych do V3xx. Která ma ale zase horší foto. Jinak na V3xx všude jen samá chvála. Pokud chceš spíš fotit tak jdi do V3x která má foťák velice kvalitní. Jinak za ty peníze Tyhle razry mají nádherné displaye. Neseženeš lepší.
Froo
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků