Co vám vadí na motorole?

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bubaak 24. 9. 2009 11:21

Co bylo složité na V66 :shock: tlačitko levé odejít tlačitko prave souhlasit + menu. Žádné jedno tlačitko které vždy dělalo něco jiného.... V66 byla zcela intuitivní a výbavou na ní němeli ani 8810 ;-) takže ve své třidě? Zcela bez problémová, na výbavu to máme Timeporty.... A stará pravda zní, nikdy nekupovat LowEndy od Motoroly.
S novou generací Motorol souhlasím samé pokusy které končí né přiliš obstojně (Z8, Z10 ....)
Bu Bu Bu!
bubaak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 4. 10. 2009 16:42

Měl jsem několik Motorol a všechny se po čase porouchaly. Takže to mi na Motorole nejvíce vadí. Jiné značky mi fungovaly bez problémů ale Motorola je prostě Motorola :-)
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 29. 10. 2009 23:07

Mě se na hororole líbí, že jsou dosti poruchové, aspoň mám co robit, škoda, že se přestaly prodávat.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Balda_87 30. 10. 2009 05:58

Měl jsem Motorolu Razr V3 a v té době mi celkem vyhovovala.
Dneska bych se ale s nokií a především symbianem loučil méně snadno :)

Udivuje mě, že telefon určený pro důchodce, Motorola F3 má tak nepřehledné, nevkusné a prapodivné ovládání. Máma tuto Motorolu vlastní, onehdá se jí povedlo mít telefon v kapse, bez zamčené klávesnice a nastavilo se jí vyzvánění až po třetím zazvonění. Dlouho jsem nad telefonem klel, než jsem jí to nastavil zpět.

Malé OT: přemýšlím co jí koupím k vánocům, máte lepší doporučení než F3?
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FFFPS 15. 11. 2009 17:41

občas mázválštní koncepty ale to mi na ni nevadí mám celkem dost známích kteří měli motorolu půl roku a byli rádi že jim neupadli tlačítka. A jsou to prostě motoroly, v poslední době jediný pořádný telefon který plánují je jen Milestone (DROID)
- - - - - - - - - - - - - - -
-Sony Ericsson K550i-
- - - - - - - - - - - - - - -
-Jak je Kapříku?-
- - - - - - - - - - - - - - -
FFFPS
Junior

Odeslat příspěvekod Frki 24. 11. 2009 19:29

Já osobně mám Motoroly rád. Spolehlivý, dobrej desing a bezporuchový. Toť moje zkušenosti ;-)
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FFFPS 24. 11. 2009 20:49

Frki píše:Já osobně mám Motoroly rád. Spolehlivý, dobrej desing a bezporuchový. Toť moje zkušenosti ;-)


jak se tak koukám na historii vašich telefonů tak neni divu, už je to nějaká doba co jste naposled měl motorolu?
- - - - - - - - - - - - - - -
-Sony Ericsson K550i-
- - - - - - - - - - - - - - -
-Jak je Kapříku?-
- - - - - - - - - - - - - - -
FFFPS
Junior

Odeslat příspěvekod Frki 25. 11. 2009 16:19

FFFPS: Nemám tam dané sekundární telefony ;-) kam jde ještě Razr a Razr V8. Ovšem v nynějších motorolách přehled moc nemám, to je pravda...
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků