Orginál redukce na L7

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod yoshitoshi 25. 4. 2007 20:15

Tak už sem objednal a mám je doma, právě testuju.. můžu jen potvrdit co už tady psal retron, hlasitost je fakt na výbornou! Jen mě mrzí že mě do sluchátek telefon neupozorní když mi někdo volá nebo když mi příjde sms... nešlo by s tím něco udělat? Klidně bych si s tím i pohrál, nevíte někdo o nějakém návodu, nebo jestli to vůbec půjde?Možná chci nemožné...asi by měla motorola rovnou vydat nový firmware na L7 :D
yoshitoshi
Junior

Odeslat příspěvekod retron 25. 4. 2007 21:05

V3i me taky neupozornuje a se sparkplugama to ani neslysim ze to zvoni ale poznam to ze se prerusi hudba. Mam dojem ze s jinym fw to znelo i do sluchatek ale mozna si to pamatuju spatne, kazdopadne v gain_table editoru jsem to nikde nenasel.
retron
Junior

Odeslat příspěvekod *f* 25. 4. 2007 23:37

hmm mne to normalne prerusi prehravanie a zvoni do sluchadiel aspon prednedavnom mi to slo, nedavno som flashoval a tuto funkciu som neskusal zatial
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mama1 26. 4. 2007 07:30

retron píše:Nechtel jsem delat reklamu ale tady to mate, mam ji a original to je...

http://www.i-obchod.cz/product.asp?prod ... B-SYN1504A

P.S.: a pouzivejte jyxo misto deseti dotazu :idea:

jyxo pouzivam ale tuhle adresu mito teda nenaslo nikdy :mrgreen: - vot technika :wink:
mama1
Junior

Odeslat příspěvekod retron 26. 4. 2007 09:31

no tak tam zadej adapter misto redukce a uvidis :)
retron
Junior

Odeslat příspěvekod jonweb 28. 4. 2007 21:42

Narazil jsem jeste na jednu redukci, ktera vypada, ze ma zesilovac ale stoji mene nez original - 160,-
Odkaz na stránky výrobce (cz): http://www.cpa.cz/item/audio-adapter-pr ... CatId=1025
a vzhledem k tomu, ze ji prodavaji i na strankach Koss jako prislusenstvi ke sluchatkum, usuzuji, ze bude fungovat a nebude hrat potichu jako ostatni neoriginaly - http://www.sluchatka-koss.cz/p/redukce- ... y-motorola
Mate ji nekdo? Prece jen je o cca 100,- levnejsi nez original a nema tak velkou tu "krabicku" na kablu.
jonweb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mama1 4. 5. 2007 14:13

:|
Naposledy upravil mama1 dne 18. 5. 2007 08:29, celkově upraveno 1
mama1
Junior

Odeslat příspěvekod MarekS-Vader 14. 5. 2007 09:57

Tak jsem jim psal, zesik to nema!
MarekS-Vader
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strny88 15. 5. 2007 15:27

Edit: Vyzkoušel jsem novou verzi Itunes a musím ji doporučit, vážně nejlepší a nejrychlejší verze jakou jsem měl :) Takže motoroláci stahujte :arrow: http://www.modmymoto.com/forums/downloa ... le&id=4544

Obrázek
Naposledy upravil strny88 dne 1. 9. 2007 20:45, celkově upraveno 1
strny88
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zik 8. 8. 2007 10:19

Zdravím, trochu bych oprášil tohle téma :) Chci se zeptat, jak to vlastně funguje, když máte sluchátka v redukci a zvoní telefon. Na tý krabičce mikrofon není, podle toho, co vidím na obrázku... Takže dá se se zapojenýma sluchátkama volat?
zik
Junior

Odeslat příspěvekod danio 8. 8. 2007 10:37

no ked pocuvas hudbu a niekto ti vola,tak hudba hrat prestane a zvonit ti bude telefon,v sluchatkach bude ticho...a aby si mohol telefonovat musis vytiahnut sluchatka z fonu a klasicky volat ,kedze ako si uz pisal v tej krabicke mikrofon nie je
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior

Odeslat příspěvekod zik 8. 8. 2007 11:11

Dík za rychlou odpověď. To je docela škoda, třeba v ROKRu E2 to funguje i se sluchátkama a mluví se normálně do mikrofonu telefonu (nebo takhle jsem o tom aspoň četl...). No nevím, asi je to o zvyku, teď mám S200 a je pohodlný mluvit s nima.
zik
Junior

Odeslat příspěvekod Rid 12. 8. 2007 15:55

já jsem měl to handsfree od motoroly myslím že je to to S200 jak píšeš a překopal ho na redukci ale s mikrofonem, a když mi někdo volá tak hudba vypne, zvoní reprák v telefonu ale jakmile to zvednu tak hlas slyším v sluchadlech a mluvím do mikrofonu na mojí "hybridní redukci"
Moto>> t180 > c450 > c650/u ledu/, L7 slvr + 1GB microSD + hybrid adapter (s200)
Rid
Junior

Odeslat příspěvekod zik 12. 8. 2007 20:24

S200 mám a přesně kvůli tomu, že s nima by to tak fungovalo, o překopání taky uvažuju :) No zatím s nima žiju docela v pohodě, možná se k tomu časem odhodlám...
zik
Junior

Odeslat příspěvekod Rid 13. 8. 2007 19:35

jako pro člověka co má doma subwoofer a má trochu více rád hudbu jsou sluchadla na S200 šroty, já používám přímo špunty (někdo říká že jsou nah*vno, někdo že super to je na každém) od senheissera a nechtěl jsem je ničit tak jsem je nenapájel přímo na to ale napájel si koncovku, je to trochu více drátu v kapse ale dá se to přežít.. a jsem spokojen, je to dobrý mobilek, ještě jsem rozšířil kapacitu videa a za ty peníze hodně muziky dovoluji si říct!
Moto>> t180 > c450 > c650/u ledu/, L7 slvr + 1GB microSD + hybrid adapter (s200)
Rid
Junior

Předchozí stránka