Orginál redukce na L7

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rid 1. 2. 2007 21:46

Tak jsem se dopídil k s200 za 263Kč, navíc už jsem zprovoznil i přehrávač /to psaní cest mi trochu připomíná staré časy DOSu :) /. To už jsem asi ochotný investovat a přepájet, když je ta motorola taková, ach jooo..
Moto>> t180 > c450 > c650/u ledu/, L7 slvr + 1GB microSD + hybrid adapter (s200)
Rid
Junior

Odeslat příspěvekod danio 2. 2. 2007 12:13

dneska rano mi volal kamos ze ide kupit redukciu a ci ma kupit aj mne..vravim no ak budu mat tak kup...o par minut mi zavolal spat ze kupil a ze cvakal 350 za kus....takze redukcie este maju,akurat on tusim nenakupoval v rodene ale v motocentre ci ako sa ten motorola shop v blave nazyva...vecer mi ho ma priniest tak sa tesim,dufam ze bude funguvat ako si predstavujem ...len tolko som chcel
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sass 4. 2. 2007 10:10

sak si to vyrobte doma z mono h. je to hracka
sass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salex 4. 2. 2007 17:35

sass píše:sak si to vyrobte doma z mono h. je to hracka

Nie každý je taký dobrý ako ty :hm
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Re5p3kt 4. 2. 2007 20:33

no taky sem mel popravde receno strach kdys sem se odhodlal strihatty kabely u s22 rikal sem si ze to smiknu a uz to nedam dokupy ale dal sem to dokupy v pohode a vali to nadhera :)
Re5p3kt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rid 7. 2. 2007 10:58

tak dnes mi došly s200, kvalita opravdu není špatná, motorola zřejmě podporuje nějaké wide-stereo pěkné stereo a ve výškách si jsou ty sluchadla jisté, problém je ovšem v basech. V uších mi sedí docela pěkně (záleží na tvaru uší), ale je to starý model, dneska určitě radši preferuju sennheisry které jsou odhlučněné a navíc rozjasní muziku kvalitními basy. Takže za méně než půl hodinky jsem přepájel místo sluchátek koncovku a špunty neporušené uschoval. Funguje to dobře, ale zas tak hlasité nejsou, odhlučněné senny to však napravily, stačí jim nižší příkon pro větší randál... takže takhle
Moto>> t180 > c450 > c650/u ledu/, L7 slvr + 1GB microSD + hybrid adapter (s200)
Rid
Junior

Odeslat příspěvekod mazo 7. 2. 2007 11:31

ake sennheisery pouzivas? pretoze ja som mal sennheisery a boli hlavne tiche. Zvuk bol viac menej plechovy a nie siroky (rozjasneny) od vysok po basy. K vyskam nemam namietku, ale basy stali za prd.
Odhlucnene neboli vobec a navyse boli z krasneho priesvitneho plastu, takze ked mi doma spadli jedno pravdepodobne prasklo a potom uz hralo s rezonanciou. Takze som ich pekne krasne supol do suplika a zabudol na ne... :(
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rid 7. 2. 2007 11:51

jsou to CX300 zasouvají se hlouběji do ucha a guma kolem ti ucho utěsní, neslyšíš pak okolí skoro vůbec a hlasitost stačí dát na polovinu než u obyč. sluchátek, a bass je v nich dobrý, šum na celkem nízké hladině, a vzhledem k tomu že jsou to špunty zvuk jako celek působí příjemně a živě (ale je to stereo, nijak zvlášť wide, ty sluchadla jsou dost malé, takže to ani jinak nejde, ale co by jsi chtěl po sluchátkách četl jsem o nějakých 5.1 systémech ve sluchátkách ale k čemu to :)))
Moto>> t180 > c450 > c650/u ledu/, L7 slvr + 1GB microSD + hybrid adapter (s200)
Rid
Junior

Odeslat příspěvekod mbyma 7. 2. 2007 19:46

Vcera jsem si koupil konecne orig. Motorola redukci :) . Jsem na sluzebni ceste v Rakousku, a tak jsem si rekl, ze bych se mohl podivat do MediaMarktu. A jupii :tleskani, byla tam. Dal jsem za ni sice 10 Euro, ale stoji to za to (teda pokud chcete pouzivat svoji Motorolku jako prehravac). Je to fakt super proti tem S200 (ktere mam mimochodem taky).
mbyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mama1 23. 2. 2007 09:41

Tak co jeste nekdo ceka, ze motorola doveze or. redukci? Soutez o nejvetsi drzak vyhrava motorola :mrgreen:
mama1
Junior

Odeslat příspěvekod mike.32 23. 2. 2007 12:08

Ja cekam :-D , ale nevim, nevim...
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod mbyma 3. 3. 2007 10:22

Zdravím, neberte to prosím :oboze jako vložení inzerátu, ale po jistých okolnostech mi po cestě z Rakouska jedna zbyla. Takže kdyby někdo chtěl :potichu, tak vím, kde jeden kus sehnat (u mě).
mbyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 4. 3. 2007 19:59

No me zase zbyly nerozbalena origo S200 cerna sluchatka, kdyby nekdo chtel - SZ
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbyma 4. 3. 2007 20:18

Omlouvám se všem :cry:, že díky mě a kolegovi s příspěvkem nademnou (podemnou) je z toho vlastně inzerce. Tohle jsem pravdu nechtěl. Jen bych ctěl na svoji obhajobu říct, že sehnat orig. redukci je v našem státě bězným způsobem vpodstatě nemožné. Kdežto S200 má momentálně každý, kdo chce na své motorole poslouchat MP3 (nebo si ji aspoň koupil a předělal).
mbyma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Efendri 4. 3. 2007 22:05

A šlapoe ta orig redukce dobře, nebo je reprodukce potichu? Jinak bych měl o ni zájem.
Efendri
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků