L7 po zapnuti nereaguje a potom sa vypne a zase zapne

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod quet9 29. 7. 2006 20:22

mam taky problem . vcera ked som chcela zavolat kamoske tak som vybrala moj mobil z tasky ale motorola nereagovala . hore kde ma byt meno operatora mi pisalo no service a potom sa vypla a zase zapla kde mi nabehol biely displej a potom zaze nabehlo no service a zase sa to vsetko opakovalo.... zaniesla som ho do opravy kde som ho zase zapla aby som im ukazala v com je problem no a mala som tam nastaveny budik na rano . no zapla som mobil a nabehlo no service a ;otom zacal zvonit budik bola tam mp3ojka na zvonenie ale nejako to zacala strasne chrcat a piskat ... tak som vybrala batreku a ten debil z opravovne ma poslal do O2(som teraz v anglicku tak mam o2 a on si zrejme myslel ze som ten mobil kupila u o2 v GB).
prisaham ze ten mobil bol len vtaske nic sa mu stat nemohlo ani do vody nemohol padnut prosim pomozte mam svoj mobnil velmi rada
quet9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salex 29. 7. 2006 22:06

To je zaujimavé, ak si s ním nič nerobila tak to v servise určite zistia, no ak si robila, tak zaplatíš za opravu. Keďže máš záruku tak by si ho mala dať do servisu na prehratie softwaru, ale tam, kde si ho kúpila, lenže to ti asi tiež nepôjde, keďže je to kúpa mimo krajiny a záruku máš len tam, moc sa v tom nevyznám, niekto iný by viac poradil. Kebyže nechceš platiť za opravu tak si naflashovať jeden z príslušných softwareov na tomto fóru sú aj návody a všetko potrebné.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Pokročilý

Odeslat příspěvekod quet9 29. 7. 2006 23:25

no asi to vyzera tak ze pokial nepojdem naspat na slovensko tak asi mopbil mat nebudem .. no a potom pekne krasne zajden do orange-u a spravim to ale to chrcanie ma strasne vystrasilo :P dik za radu
quet9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erich 30. 7. 2006 17:31

mam ten isty problem s L7 dva krat som ho uz vyreklamoval a dva krat iba prepalili software. Tiez mi to vidavalo pisklave zvuky a zapinal sa a opatovne vypinal. Od marca co ho mam bol skoro dva mesiace v oprave. Treti krat urcite uplatnim specialnu reklamaciu.....asi budes mat podobny problem ako ja
erich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quet9 31. 7. 2006 11:41

no nijako ma to nepotesilo :( ja mam svoj mobil rada .. velmi rada. sice som uz aj predtym bola bez mobilu asi mesiac... neviemm ci to vydrzim ale to by mi mali dat nejaky nahradny telefon nie? daku tehlu staru?
quet9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod *f* 31. 7. 2006 13:44

ak to bude iba prehratie fw tak to by ti mohli spravit na pockanie nie?
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý