L7 - pripojenie PC k internetu cez modem

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qwix 3. 6. 2006 17:20

Zdravim.

Vie mi niekto poradit ako rozchodit pripojenie notebooku k internetu cez modem v L7?
Skusal som cez USB kabel, ovladace mam, zariadenie "Motorola USB Modem" funguje. Nastavenia som stiahol z T-Mobile SK, nastavil to urcite spravne, ale ked som dal pripojit, telefon sa rozsvietil, chvilu bolo "please wait" a potom "not available"(na telefone). Windows oznamili chybu 682 (tusim, urcite to bolo nieco na 6...)

Cez Bluetoth to nebolo o nic lepsie - zariadenie "Bluetooth modem" mi vobec neodpoveda, ani v Diagnostike ked dam Query Modem. Pritom napr. na Hands-free voice gateway sa v klude dostanem a funguje to.

Riesil (a vyriesil) niekto nieco podobne?

(Mam WinXP @ HP nx6125, cele BT sa tvari ako nejake "HP Wireless module with integrated Bluetooth).
qwix
Junior

Odeslat příspěvekod qwix 3. 6. 2006 17:40

Ok, tak cez ten kabel to uz funguje (moja blbost - cislo na ktore sa vytaca tam tu hviezdicku na zaciatku nema len tak pre zabavu...)

Kazdopadne ten Bluetooth ma stale stve!
qwix
Junior

Odeslat příspěvekod rajqo 3. 6. 2006 18:18

to bluetooth by nemal byt problem, tiez mam notebook HP s integrovanym bluetooth. Staci sparovat zariadenia a uz to ide :wink: automticky sa vytvori bluetooth modem, zada sa inicializacny prikaz a je to
HP Pavilion 6590eg (intel core 2 duo 7300, 200GB HDD, 2GB DDR2, windows vista home premium
rajqo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dimo 3. 6. 2006 21:58

Zkuste párovat prvně z mobilu, ne z notebooku.
Možná se to zdá neuvěřitelné, ale první spojení PC - mobil jsem u Motoroly provedl až poté, co jsem poslal z mobilu do PC přes Bluetooth soubor (fotku), následně proběhlo spárování a pak odeslání. Poté už se mi povedlo načtení dostupných Bluetooth služeb a následné připojení k internetu. Mluvím ale o své Motorole V360.
Nejlepší přátelé : Foťáky, PC, internet.
Ale lidi jsou lidi.
Dimo
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků