Uživatelé MPx220, spojme se! :o)

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vojda 8. 4. 2006 11:48

Ja ji budu mit v pondeli a uz se tesim jako malej kluk takze by se mi nejaky aplikace a hry docela hodili :-)
Vojda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x.lamicka 8. 4. 2006 13:45

Jak instalovat Javu do MPx220
x.lamicka
Junior

Odeslat příspěvekod LamB 9. 4. 2006 15:45

dekuji Sh4dowovi za pomoc uz sem v tom konecne svama, hned to prolezu a taky tam neco pridam
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mc-icy 9. 4. 2006 16:00

je to fakt skvělý, už sem si tam stáhnul cca 40 her na WM
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 9. 4. 2006 16:05

Mě do těch her se nějak nechce :hm .. Spíš bych potřeboval vedět jaká je dobrá atak.. Sem línej no :mrgreen:
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 9. 4. 2006 16:42

Dobrej je streetduel, včera jsem ho tam hodil :D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ozzakk 9. 4. 2006 19:13

Je to vážně bezvadný, možná škoda, že u těch programů člověk občas neví co ten danej program je :D Ale jinak paráda :tleskani
Ozzakk
Junior

Odeslat příspěvekod Grohic 9. 4. 2006 19:35

Cus, je sice skvely ze to tady vychvalujete, ale co kdyby ste tam naky hry dali taky vy? krom asi 5ti her sem tam dal vsechno ja... :(
Nikdy nerikejte, ze se neco neda, protoze se vzdy najde iniciativni blbec, ktery nevi, ze se to neda a udela to!

Nokia 3410 - tak to mi stacilo :( - - - - Motorola MPx220 - naštěstí jen půl roku - - - - MDA Compact - Supr foun
Grohic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod er--fone 9. 4. 2006 19:50

ten streetduel je jen 14tidenní verze nebo co? žádnej crack ani registr. číslo tady nemáám... :(
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 9. 4. 2006 19:56

U toho streetduelu je nutno nahradit tam někde ten regfile.bin a pak zkusit serialy z toho readme. Snad to tu nelocknou za warez :? ...Já jsem to rozfachal v pohodě.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod er--fone 9. 4. 2006 20:00

To je nějaký komplikovaný safra? Nechceš mi nějak prosim Tě napsat postup jak toho docílím? :wink:
er--fone
Junior

Odeslat příspěvekod Martas06 9. 4. 2006 20:36

Ja mam na MPx220 spoustu softu i odkazu...nemate nekdo neco taky pro "palmika"?..(PalmOS),kdyz tak prosim na SZ,dik :wink:
iPhone3G 8GB/BLACK
O2-Special
Martas06
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod USER47 9. 4. 2006 21:13

Vyskytl se problém s tím streetduelem, takže jsem tam upnul ještě jednu verzi, ve které je i c*ack. Nicméně, některé levely ani v jedné nefungují tak jak mají, takže je dobré všechny odemknout pomocí editoru registrů.

cesta je tato:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Pixelogic\Street Duel, klíč "stage", když tam zadáte třeba 30, tak se odemknou všechny levely až do 30.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh4dow 9. 4. 2006 23:07

no ale uz dost toto si porieste na icq/msn
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arbacher01 10. 4. 2006 11:58

ahoj,koukam,ze je to tu jeden velkej odbornik na mpx220,tak jsem se chte zeptat,je to sice o tema vyse,ale rozhoduju se o koupi mpx220 a furt nevim jestli do ni jit nebo ne,tak bych uvital,pokud by mi nekdo z vas,uzivatelu mohl rict zodpovedne jestli za ten strojecek tech 6litru uvalit nebo ne..nyni mam K700i a mam pochybnosti,zda bych mot ovládl??snad ale nejsem blbej :?
arbacher01
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků