Uživatelé MPx220, spojme se! :o)

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 24. 6. 2006 15:07

zdravím, v ponělí mi dojde MPx220. byl bych rád, kdybyste mi taky umožnili přístup na ftp, i když zpočátku budu spíš brát, než dávat...´díky moc!
adamobr@seznam.cz, 332030732
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lordmark007 30. 6. 2006 13:15

Caw lidicky mam novou Motorolu Mpx220 a chtel sem se vas zeptat jestli byste mne taky nedali pristup na FTP ... Prosim.. Icq: 333798075
AAO 4Ever
Lordmark007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta_blesk 30. 6. 2006 18:58

Dobrej den, mam MPx220 a jestli by bilo možný dostat přístup na to FTP, jestli jo tak se ozvěte na 303-550-296 nebo peta.blesk@seznam.cz

mam taky pár prográmků a her
Nokia 5110 -> Siemens S55 -> Motorola MPx220 -> Nokia 6310i -> Nokia N73
peta_blesk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PanChytrak 4. 7. 2006 20:25

nechci tady nějak rozprouďovat diskuzi, ale řekl bych že už FTP dávno neni, nebo snad ještě funguje?
PanChytrak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 5. 7. 2006 11:47

mno, byl jsem na něm předevčírem, a funguje bezvadně, ještě jsem s ním neměl žádné problémy.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Čert 7. 7. 2006 18:09

Ahoj lidičky, připojuji se k Vám = dobrý nápad (na ICQ bývám často)
Čert
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scorp 17. 7. 2006 07:21

Ahoj lidi, od patku mam taky tento telefon a jelikoz tam nic nemam, chtel bych vas poprosit o pristup na ftp, abych se taky mohl podivat na nejake ty aplikace, díky. ICQ:227086625, email:zdenek.cerovsky@drift.cz
Scorp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BugsB 26. 7. 2006 22:21

jj take vlastnim nekolik sikovnych programku a spoustu her. tak kdyby neco piste na mejl. Mimochodem muze mi nekdo poradit jak obejit tu osklivou vlastnost 220 nevidet vic nez 1GB na karte?? Je to vubec mozne?? BugsB@centrum.cz
Motorola Mpx 220
BugsB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _peper 27. 7. 2006 15:27

OT odstraněn!
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 27. 7. 2006 15:51

BugsB: Nebudu to tu zaplevelovat OT, jen tě nasměruji na něco, co bys mohl zkusit. Mrkni sem.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trident One 27. 7. 2006 16:11

Sh4dow,
Pošli mi , prosím, seznam aplikací z ftp serveru.. Nemyslím, že je rozumné, když bude mít každý přístup - měl by's v tom brzy hokej. Ale mrknu.. a co chybí, dodám Ti přes rapidshare a pošlu Ti linky..Tedy... bude-li něco chybět.. Zastávám názor, že neexistuje aplikace pro PC, která nemá alternativu pro smartwin... (dle mé zkušenosti). Stále sice nevím o uspokojivě funkčním e-book readeru, ale i ten se snad časem najde..

trident_1@quick.cz

Odpovědí ti zašlu i ICQ a MSN... zde nechci zveřejňovat a kytička ve zdejší spodní liště nějak nefunguje.

S pozdravem všem:

Trident

. . . _/\_/\_ . . .
mm((.)°(.))mm
Trident One
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod USER47 27. 7. 2006 16:18

Trident One píše:Stále sice nevím o uspokojivě funkčním e-book readeru, ale i ten se snad časem najde..a/quote]

TU
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trident One 27. 7. 2006 16:29

MOBIPOCKET používám.. ale to je právě ten, co nefunguje.. Při instalaci si nenastavuje asociaci s .prc soubory a z aplikace otevřít nejdou.. Tenhle program má v menu všechny možné nabídky, jednu zbytečnější než druhou, ale položka "OPEN" tu chybí. Takže se mi nastartuje MobiPocket, ale to je všechno.. nic si v něm nepřečtu... Je to dle mého názoru jen zamaskovaná reklamní utilitka, otevírající určité www stránky .. To je jediné, co uměla... což ale nehledám.. Ví někdo o něčem lepším... hlavně fungujícím..
Trident One
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trident One 27. 7. 2006 16:38

Myslím, že by bylo vhodné zadat jednoznačná kriteria, co zveřejňovat, a co ne.. Zveřejnil jsem zde link na jedno dobré forum, ale patrně bylo smazáno.. Tak se domnívám, že byl vyhodnocen jako nevhodný.. Díval jsem se do podmínek, ale nic jsem tam nenašel.. Bylo by to dobré pro všechny, ybychom se vyvarovali nevhodného...

Trident

. . . _/\_/\_ . . .
mm((.)°(.))mm
Trident One
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trident One 27. 7. 2006 19:23

Odkaz na nějaký E-Book Reader... plzzzzzz
. . . _/\_/\_ . . .
mm((.)°(.))mm
Trident One
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků