Motorola Mpx220

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kubasek.M 24. 5. 2005 19:46

Potřbuju od Vás radu. Přestal mi fungovat foťák. Zmačknu postraní tlačítko, najede menu foťáku, ale nevidím nic v hledáčku ( Hlavní displej). Vydím to v externím displeji opačně. Nevíte co s tím? Už mě to s... :twisted:
A ještě jeden problém nikde sem nepřišel na to jak překopírovat kontakty ze SIM do telefonu ( kromě kopírování a vkládání)
Díky za rady
Kubasek.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 24. 5. 2005 20:11

Chovani fotaku je nestandartni, takze bych uvedl telefon do vychoziho stavu a pokud ani to nepomuze, tak servis. Co se tyce kontaktu, tak to nevim, nepouzivam SIM adresar.
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 24. 5. 2005 21:37

Co takhle vsechny ty kontakry nahrat do PC a pak zpatky, ale ulozit je do pameti telefonu. To s tim fotakem je dost divny, ale u mobilu s OS uz se moc vecem nedivim. Na 3650 sem taky videl dost hustejch hlasek tykajicich se chyb systemu atd., proto sem odesel od symbianu.

EDIT: Vim, ze MPx220 nema symbian, ale WM...
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lnovy 25. 5. 2005 07:02

Já jsem ze SIM karty vytáhnul taky přes počítač a v pohodě.
Mam s mpx220 problém hlavně při psaní SMS.
Na T610 jsem byl zvyklej na dobrou T9 s inteligentní možností vkládání nových slov a smajlíků.
Na mpx220 mi psát sms dělá hroznej problém - neumim naučit nový slova, ani psát smajlíky (tři tečky vedle sebe = :), atd...)
Nevíte někdo o nějakým manuále jak na to ? má to ten iTap.
Nebo lze nějak zrušit iTap a používat T9?
lnovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smoother 25. 5. 2005 07:30

SMS se mi píšou naprosto v pohodě, pokud máš zapnutý iTap, tak se foun sám učí nová slova. Chce to jen pár dní strpení - pak je to nádhera... Myslím, že to je v orig. manuálu popsané.... 8)
Co se týče smajlíků - máš smartphone - nebo ne??? 8) Pokud ti nevyhovuje standartní editor SMS, stáhni si jeden z miliónu jiných - který ti bude víc vyhovovat :wink:
Smoother
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubasek.M 25. 5. 2005 10:26

Máte nějakký dobrý odkazy na aplikace pro MPxko?
Kubasek.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubasek.M 25. 5. 2005 10:30

A jak se dostanu na SIM abych vytáhl kontakty do PC???

Ještě se chci zeptat funguje někomu synchronizace přes bluetoth? Nějak se mi to nedaří rozběhnout.
Kubasek.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubasek.M 25. 5. 2005 10:35

Aještě když sem v tom psaní... když mám java hru *.jar, nebo *.jad kam ji mám nahrát, aby mi fungovala?
Kubasek.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jaroush 25. 5. 2005 19:10

Pro překopírování kontaktů ze sim do paměti telefonu lze použít program Jeyo Mobile Companion (http://www.jeyo.com). Stačí telefon připojit k PC, spustit JMC, vyjet si seznam kontaktů ze sim karty, označit ty, které se mají překopírovat a kliknout na tlačítko Copy To. Lze to i obráceně, tedy z paměti na SIM kartu. Je to fakt hračka a s tím programem lze pohodlně z PC editovat kontakty přímo v paměti telefonu (nepotřebujete pak mít nainstalovaný outlook), psát a číst sms, zobrazit a ukončovat běžící aplikace, instalovat CAB a HME soubory, zobrazit stav paměti. Vřele doporučuji.
Jaroush
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kubasek.M 26. 5. 2005 09:56

Díky moc už to mám překopírovaný :D
Kubasek.M
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubasek.M 26. 5. 2005 10:06

Mám obrovskej problém!!!Smazal sem si omylem jeden soubor *.dll (no nejsem šikovnej :| ), kterej je uloženej ve windows pro foťák. A potřeboval bych od Vás poslat veškerý soubory co se týkají foťáku, abych nemusel přeinstalovat celý windows. Doufám, že mě někdo zachráníte předem dík
Kubasek.M
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků