problem s L7 drivermi

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hrochotiger 16. 3. 2006 16:58

driver sa nainstaluje spravne vsetko je OK len ked zapnem p2k v spravce zarizeni najde chybny hardvare usb composite device co s tym poradte
hrochotiger
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrochotiger 16. 3. 2006 17:00

a este jedna vec potrebujem PST ked mi nejde p2k a treba nieco zmenit v registroch lebo ja si uz s tym neviem rady pleas help
hrochotiger
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwix 16. 3. 2006 17:03

to snad nemyslis vazne.. cele forum Motorola je plne linkov na navody ako rozbehat P2K Tools... co takto trochu pohladat?
qwix
Junior

Odeslat příspěvekod hrochotiger 16. 3. 2006 17:06

vsetko som prehladal mam stiahnuty vsetok software vsetky drivere ale p2k mi funguje len v AT mode
hrochotiger
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrochotiger 16. 3. 2006 17:09

ako 1 som prepol v telefone data/fax ako 2 pripojil som telefon nabehol pruvodce zvolil som cestu k driverom nainstalovalo mi do motorola usb modem zapol som p2k a hned vyskocilo disconect
hrochotiger
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwix 16. 3. 2006 17:23

Mas aj P2K Drivere?
qwix
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 16. 3. 2006 17:25

vnom si mozes nastavit aby ti automaticky preplo do p2k modu! si si isty ze ti windows nainstaloval vhodne drivre? preinstaluj ovladace,ale miesto drivrov vyber rucne, nenechaj aby ti win nainstaloval automaticky!
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod wapman 16. 3. 2006 17:25

vnom si mozes nastavit aby ti automaticky preplo do p2k modu! si si isty ze ti windows nainstaloval vhodne drivre? preinstaluj ovladace,ale miesto drivrov vyber rucne, nenechaj aby ti win nainstaloval automaticky!
wapman
wapman
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 16. 3. 2006 17:26

Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hrochotiger 16. 3. 2006 19:19

Joooooo uz to ide dik MotorolaE680i you are the best
hrochotiger
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků