Mpx 220 nebo V635?

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mousee 16. 12. 2005 19:38

tunning peper, tunning :D
a anteny dostat aj take malinke sosovicky
mousee
Junior

Odeslat příspěvekod Ušák 19. 12. 2005 13:51

Tak jsem včera viděla v reálu tříbrnou Motorolu Mpx 220 a fakt se mi líbila, ani s ovládáním jsem neměla problém. Bohužel u Eurotelu a to není můj operátor... takže teď budu muset sehnat prodejce. Ani mi nevadí, že je relativně větší a těžší (ve srovnání s mobily pro ženské), protože můj současný telefon je Nokia 3330, která je taky těžká.
Jen ještě jedna věc, dá se do toho sehnat nějaký soft zadarmo? Nebo hry? Něco jsem zatím prošla, ale moc jsem toho nenašla. A co když si ty windowsy roz...dělám tak jako se to stává časem u normálního počítače, když instalujete a odinstalováváte? Jak se to řeší - servisním zásahem někde?
Ušák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wolfov 19. 12. 2005 14:15

[quote="Ušák"tObávám se, že se nakonec budu rozhodovat opravdu podle té velikosti, protože jsem přece jen ženská a nechci mít mobil jako lopatu. A bohužel většina chytřejších telefonů je veliká.f/quote]

Zenska nezenska jasna volba je Mpx220.Ma svuj osobity design,oproti 635 ma OS(pro nekoho mozna i nevyhoda,ale pokud jsi trochu zbehla v PC nebude ti to delat problem) a taky az ji budes prodavat pujde to urcite lepe.A ta antena,no ani nemluvim!Bez urcite do Mpx220!Pokud by pro tebe hral roli fotak,tak o motorole(jake koliv)ani neuvazuj.Ta velikost neni az tak spatna.
Wolfov
Pokročilý

Předchozí stránka