Motorola Defy - dostupnost

O mobilních telefonech značek Lenovo i Motorola

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod CapounX 16. 12. 2010 20:25

Co mám info z kuloárů, tak minimálně jeden náš operátor už na podzim Defy testoval, ale česká Motorola se nějak neměla k tomu ho lokalizovat, tak jsem nevydržel a objednal si ho ze zahraničí. Přišel mi sice s jedním vadným pixelem, ale jinak je to paráda. Motoblur je skvělý, fantastická synchronizace s Exchange serverem. Celková spokojenost.
CapounX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 30. 12. 2010 02:29

Chtěl bych se zeptat těch co už Defy mají na pár otázek:
1) Z jakýho materiálu je vyrobená (plast, guma, kov)? Hodnotíte konstrukci za povedenou (kvalitní)?
2) Lze tu LED diodu u foťáku rozsvítit, i když zrovna nefotím-prostě ji použít jako svítilnu? Popř. lze na to stáhnout nějakou aplikaci?
3) Jak hodnotíte výkon té LED svítilny?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod CapounX 2. 1. 2011 14:59

Konstrukce telefonu je vydařená. Materiál sklo, plast, zadní kryt je pogumovaný plast.
Diodu lze použít jako svítilnu buď z aplikace pro natáčení videa, sám používám free aplikaci Flashlight z marketu.
Výkon diody je dostatečný.
CapounX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dawe 14. 1. 2011 22:33

Taky jsem uvažoval o objednání ze zahraničí, ale říkal jsem si, že si raději počkám. Myslel jsem, že ji bude nabízet T-Mobile ale nějak jsem se nedočkal. Pár e-shopů už ji má v nabídce od předvánoc, ale buď za dost vysokou cenu a nebo se mi ty shopy nelíbí. Dnes jsem ji ale našel na Sunnysoftu http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/061ZMO ... 25-en.html za celkem pěknou cenu 9000,- Píšou že bude v lednu, tak doufám, že to nebudou dlouho protahovat, rád už bych ji měl taky doma :-)
CapounX: Díky za reakci a chválu na Defy :-)
Cao Dawe
dawe
Junior

Odeslat příspěvekod mazo 17. 1. 2011 07:53

@ CapounX: Chcel by som sa opytat na market. Mam s nim problem, ze mi nestahuje a to takym stylom, ze ked si vyberiem app a dam stahovat, tak sa mi v stavovom riadku zobrazi stav "download is queued" a ked sa na to pozriem cez market, tak ten ma hlasku "downloading is paused". Cez wifi je som uz stiahol a to slo bez problemu.

Chcem sa preto spytat ako a co mas na stavene v acces point-och?

ja mam:
APN: internet
MCC: 231
MNC: 06
vsetko ostatne mam prazdne policka...
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CapounX 17. 1. 2011 12:33

2 mazo: Settings -> Data Manager -> Data Saver
Tady máš zaškrtnuto Enable Data Saver, a to znamená, že větší objemy dat ke stahování se zařadí do fronty a čeka se na wifi.
CapounX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nastycrew52 23. 1. 2011 00:14

zdravim,
chci se zeptat, kdyz koupim defy např. ze sunnysoftu tj bez cestiny a potom v prubehu roku vyjde ceska lokalizace, tak budu mit moznost si cestinu legalne stahnout? Diky za odpoved vsem
nastycrew52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 23. 1. 2011 15:51

Nastycrew: S největší pravděpodobností to půjde, protože Defy od Sunnysoftu je oficiální česká distribuce.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod ferokulda 6. 2. 2011 16:43

Máte už někdo Motorolu Defy ze Sunnysoftu?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod nastycrew52 6. 2. 2011 22:32

řešil jsem, zda objednat ze sunnysoftu nebo z czc.cz, nakonec jsem se rozhodl z czc.cz, objednal jsem min středu, tak čekám, kdy mi dorazí, měli uvedenou dostupnost do týdne, tak jsem zvědav, kdy se dočkám.
To ferokulda: Tys objednával u sunnysoftu?
nastycrew52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 7. 2. 2011 03:02

nastycrew: já jí nemám objednanou nikde, jen sleduju jestli už se u nás prodává.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod stipe 7. 2. 2011 13:25

no já jí objednal 26 ledna a termín byl do týdne... koukám na czc.cz a dostupnost je teď neznámá... takže se asi načekáme! notabene tam nemají ani uvedeno jestli to bude bíločerná kombinace nebo jenom černá... uvidíme
stipe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nastycrew52 7. 2. 2011 14:11

uvažovalk jsme o tom, že si ju objednám z německa a budu ji mít hned, ale pak jsem si řekl, co bych uššetřil na pořizovačce, tak bych dal za případnpu reklamaci za poštu a byl bych na stejným, takže tak. No, ještě dneska počkám, ale zítra už na czc zavolám, jak se věci mají, kdyžta to zkusím nakonec u sunny...
nastycrew52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stipe 8. 2. 2011 11:05

nastycrew: tak pak určitě napiš jak to dopadlo, už taky začínám bejt netrpělivej...
stipe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nastycrew52 8. 2. 2011 18:16

to stipe: tak jsem to nakonec vyresil uplne jinak. odpo jsem vola do czc a ptal se, jak je na tom moje objednavka, bylo mi sdeleno, ze ackoliv to bude uz tyden, co jsem to objednaval, tak ze netusi, kdy bude telefon k dispozici. S diky jsme objednavku zrusil a objednal z nemecka z mobilebomber.de a jeste k tomu chtenou bilocernou variantu za pouhopouhych 7.600 i s dopravou. Zaplatil jsem pres paypal a pred hodkou psali, ze tel predali ups, takze ve ct max v patek budu mit tel doma. Jak se to pekne nakonec povedlo. JInak ten shop je overenej na amazonu.de, takze zadnej strach, zaruka je klasika 2 roky
nastycrew52
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka